Kizlar lütfen soruma cevap verin ayni skntiya yasayanlar?

Nasil baslicami bilmiyorum sorarkende utaniyorum aslinda ama af buyurun artik... Sürekli masturbasyon yapma isstegi duyuyorum yapmicam diyorum ama gene yapiyorum abdest aliyorum yasin okucam falan diye ama bosa vee cok yorgub düsüyorum bu bir bak zamandir hep böyle napmam lazim?

Güncellemeler:
Bir kac olcakti

1|1
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• başka şeylere yoğunlaş.. zihnini meşgul et

0|0
    0|0
    • Onuda denedim ama sürelli aklima geliyo ve istek duyuyorum acikcasi ta 7-8 yasinda flnda yapiyordum ama ozamanlar unutmustum bu bir hastalikmi bilemedim

• Aklima geldide orda tabi yapacak degilim bide biraz duygusal acidan kötüyüm bu ara off

• neyin var ki

En İyi Kız Görüşü

• Evlenemedik gitti ikimizde evlensek bunlari dusunmezdik bile

0|1
    0|0
    • Olabilir dinimizde bile blug cagına erince evlendirin diyor eger imkan yoksa tabi yapcak bişeyde yok gerçi evlilik sırf para da degil tabi adam bulmak önemli..

• Parasiz adam bile karim calissin diyor yasim 30 ama 40 i gecmis 20 yasinda kiz istiyor

Erkekler Ne Diyor 18

• Spor yap, kişisel gelişim adına başka şeylerle uğraş, arkadaşlarınla zaman geçir, ders çalış, film izle, kitap oku vs.

0|0
    0|0
  • Her sey senin elinde, baska islere odaklan, baska seylere zaman ayır, ben de asiri istekliyim zihnimi cok fazla mesgul ediyo ama yapmiyorum bazen daha da artiyo bazen de unutuyorum

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar bu böyle gider.. anladığım kadarıyla sekse istekli birisin. düzenli bir srks hayatın olana kadar bu şekilde devam eder. sakın zina yapma...

0|0
    0|0
  • vallahi benim o sorunum var perşembe akşamı mast yaptım şimdi mast yapmamak için kendimi zorluyorum fakat tutamıyacam galiba neyse ben tuvalete mast yapmaya gidiyorum size kolay elsin

0|0
    0|0
  • Hormonal bir durum olabilir ya da psikolojik. Psikiyatra danissa iyi olur. Masturbasyon bagimliligin baslarsa kotu

0|0
    0|0
  • Istekli birisisin normal hastalık değil her insanın hormon düzeyi isteği arzusu bir olmuyor artık bir birliktelik yaşamak istiyor vücudun helalinle, evlenmelisin artık ancak evlendiginde kocanla saatlerce seviserek bundan kurtulabilirsin

0|0
    0|0
  • dini baglarin cok güclü seytanda almis seni eline ama kötü yerden yakalamis serefsiz

0|0
    0|0
  • kendine hakim olabiliyorsan deneyebilirsin ama olamıyorsan yapcak birşey yok bari çok sık yapma

0|0
    0|0
  • Kafada silmek azaltmak lazım. Bende senin gibiyim. Yap fakat çok değil. Hiç yapmama olmaz

0|0
    0|0
  • Sıkıntı senin durum

0|0
    0|0
  • Libido seviyen yüksek olduğu için sen onu unutsan dahi o kendini sana hatırlatıyor.

0|0
    0|0
  • Çekmeye devam et

0|0
    0|0
  • Şeytani yenmen lazım yoksa seni oyuncak gücü savurur

0|0
    0|0
  • Yasla alakalı olabilir evlilik cağınız geldi galiba :)

0|0
    0|0
  • 25 yaşına kadar gelop hala evlenmeyip mast yapıyorsunya helal olsun

0|0
    0|0
    • 21 im hemde evlilik kutdal bisey bu gibi seyler icin evlenilmez ama ben rahatsizim ztn😞

• Aralarinda kandirilanda vardir pisman olanida eminim ama bazi insanlarda umursamiyo bile Allah korusun saol kardesim..

• rica ederim. herkez ama evlenirken önceden verdikleri için şimdi başları babalarınin yanında eğik. ne güzel senin basın dimdik olcak :) iyi akşamlar

• evde misin hep?

0|0
    0|0
  • düzenli bir sevişme olsa böyle olmaz sevgilin yok anlaşılan?

0|0
    0|0
  • Aslında bende şuanda aynıym yapmicam diym tekrar yapıyorsun yani kaçış yok kısaca maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yanlzılıktan ve asosyallikten oluyo bide çok sıkıntıdan

0|1
    0|0
    • Asosyal falan alakasi olamaz vnm cünkü calisiyorum !

• hanfendi bana neden atar yapıyosun ihtimalleri veriorum

• Genc kizlar genelde boylemi hisseder? Ben gencken hic boyle olmadim cinsell bir istegim olmadi halen de yok. Sorun bendemi bilmiyorum.

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum bende belkide bir hastalik falan cünkü ta kücük yasta oluyodu

• biraz ara ver başka seylerle mesgul olmalısın

0|0
    0|0
  • evlenmen lazım.

0|0
    0|0
  • Haftada bire dusur

0|1
    0|0
  • bnde de aynı sorun yapmıcam diyorum ama dayanamayp yine yapıyrm

0|1
    0|0
  • sen alışkanlık haline getirmişsin sanırım.
    istek geldiğinde yapman normal belli dönemlerde yoğun olması da normal.
    azaltmaya çalış. haftada 3-4 defa normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...