Bakirelik , özellikle erkeklerden cevap rica ediyorum?

2009 yılında üniversitedeyken zorla bakireliğim bozuldu. - zorladan kastım sevgilim bakire olduğumu biliyordu beni ailesiyle tanıştırmak istedi o gün yaptı sonrasındada benim kendisinden ayrılmamam için yaptığını söyledi- Neyse o olaydan sonra 1 ay hastanede yattım hertarafımda yaralar çıktı afedersiniz tuvalete bile gidemiyordum. Sonra beni defalarca aldattığını öğrendim bu bahaneyle ayrıldım - zaten onu her gördüğümde nefretle bakıyordum- şimdi o zamandan bu zamana ben kimseyle birlikte olmadım. hem korkuyorum hem anlatamıyorum. Şu an görüştüm aşık olduğum sevdiğim birisi var hayatımda. birlikte olmadık ama beraber uyuduk sarıldık öptük benim hakkımda kötü düşünüyormudur :(Siz olsanız birlikte olmak dışında birlikte uyuduğunuz insanla ilgili ne düşünürsünüz ( analdır oraldır hiç birşey yapmadık) Şöyle bir konuşma oldu sadece. Ters ilişkiyi teklif eder gibi oldu ben orayı terketmk istedim çok çok sert tepki verdim sonra özür diledi ve sonra hiçbirşey istemedi.

0|2
4|33

En İyi Erkek Görüşü

• Bana da bakire olmadığını söyleyen ve sonrasında da bakire olduğunu anladigim bir kız denk gelmişti bir ara... sebebi de sahiplenirmisim böylece.

Benim için bakireligin zerre önemi yok.

1|3
    0|0
    • o böyle düşünmüyor ama :( ondan dolayı korkuyorum anlatmaya

• Senin bacaklarının arasından akacak iki damla kana senden daha çok önem veren biri ile işin olmasın. Bugün de yarın da...

• Eyvallah...

Erkekler Ne Diyor 32

• arkadaşım isterse herkes tepki versin ama açık konuşacağım. erkeklerin genelde anlayışı şudur.
    bir kız ile aşk yaşarken cinsel girişmlerde bulunurlar. birlikte sarılıp yatmakta bunun dahilindedir. erkeğe göre sarılıp yatmak da cinselliğin ilk evresidir. bu andan sonra ikna edeceğine inanır. bu nedenle onunla sarılıp yatman onda şu düşünceyi oluşturur.
    "bu bana kolayca sarılıp yattığına göre herkese böyle davranıyor kolay bir kız" ve bu düşünce aklına girdikten sonra ilişki için baskılar yönelmeler ikna çabaları başlar. eğer adam alçağın şerefsizin biri ise evlilik vaadlerinde bulunur sırf yatağa atmak ilişkiye girmek için.

tüm kızlara söylüyorum. hiç bir erkekle kapalı bir hacim içine tek başınıza girmeyin. sonra da erkeği suçlamayın.

hiç bir erkek sizin izin verdiğinizden öte yaklaşamaz. bir olumsuzluk yaşanmışsa sebebi sizsiniz. çünkü siz izin vermişsiniz.

6|2
    0|0
    • :( bunları 24 yaşındada düşünüyormuydun? yani söylemek istediğim bazı şeyler yaşandıktan sonra tecrübe oluyor ne yazıkki :( söylediklerince haklısın o ortamı yaratmak kızın da müsadesiyle oluyor ama çoğu zaman sonunu düşünmeden hareket ettiğimden ya da kötü olasılığı düşünmeden hareket ettiğimden de oldu :(

• ben ergenlik yaşımdan bu yana düşünüyorum. hayatımda hiç bakire kızı kandırmadım aldatmadım yalan söylmdim ve canını yakmadım. bu konuda rahatım. ben yalanı sevmem ve ne aşk ne dostluk ne evlilik gibi birlikteliklerin yalan üzerine kurulamayacağına inanırım.

istek duyduğuma da açıkça ifade ettim. vaadde bulunmadım. bu konuda müsterihim.

• bu tip insanlardan nefret ediyorum erkek oldugumdanda utanıyorum bazen amabunlar hayvanan dönme. neyse eger istiyorsan acıkca söyle kandırmakta neymiş ama emin ol kız kardeşi kuzeni onada birisi aynı şeyi yapar neyse mevzu o degil cocuk iymiş yatmışsın bişey yapmamış ama ters ilişki istemiş neden öyle bişey dedi ki normal ilişki varken sonucta anlatmışsın biliyor yani ben orasını anlayamadım

1|0
    0|0
    • yok bunları anlatmadım daha. bilmiyor hiçbirşey :(

• hıım o zaman bunları anlatma ona bence söyleme nasıl karsılayacagını bilemezsin sonra oda senden faydalanmaya kalkabilir ama sana bir fikir hastayken ilişkiye girebilirsin ama bu sefere onu kandırmış olursun oda olmaz çok ters bir durum bir vicdanın var bir sana yapılan büyük bir yanlış var

• masumane bir durum negüzel işte ya adam hiç bişey istemiyor senden. :)
    peki evlenince böyle bir durum olursa terkmi edeceksin onu yine? şimdi istediyse daha sonrada isteyebilir?

1|0
    0|0
    • boşanma sebebim olur okadar karşıyım...

• net olman güzel bazı konularda
      geçmişte yaşadığın şeyde sıkıntı verici yani istemsizce olması bunu o kişi kabulleniyorsa eğer
      umarım güzel bir evlilik olur.

• geçmişe değil geleceğe odaklanmak lazım

1|0
    0|0
  • siz bişey olmadan uyuduysanız ne güzel işte o çocuk adam olur bırakma onu bakire sanmış seni ondan ters ilişki teklif etmiş

1|0
    0|0
  • Şimdi bir şeyi kararlaştiralim akilli bir kiz senin düştüğün pozisyonlara düşmez zorla oldu falan filan diye bişey yok ne bizi ne kendini kandırma. Zorla olduysa bu tecavüze girer ki hukuk yolu açıktır. Ayni evde ayni yatakta rahat bir sekilde kari koca gibi yatmak nasil düsünmemizi bekliyorsun?

0|0
    0|0
    • Burda neden sizi kandırayım ya da kendimi? ki gizli kullanıcı sormuşum öyle olmasa bile ne siz beni tanıyorsunuz nede ben sizi... Sen kabul etmesende hayatta böyle şeyler var. Yinede yorum için teşekkür ederim

• Boşver zaten bakire değilsin neden bakire gibi davraniyorsun ki rahat ol ayni şu anda oldugu gibi seks yap bir önemi yok.

• adama haksızlık yapma daha fazla anlat en kısa zamanda ve bunu duyduktan sonra dikkat et senden faydalanmaya çalışmasın

1|0
    0|0
  • Yahu hepsinin amacı seks ne sevgisi ne aski

1|0
    0|0
  • Bakireligin bir önemi yok. Sen iyi bir kizsin senin degerini bildiğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Düşünme olasılığı var tabi ama insan evladıysa düşünmez

1|0
    0|0
  • bir kendinize güvenin yaa

0|0
    0|0
  • Eğer aşıksan samimi buluyorsan onu anlatmak değilde cinselik yaşayabilirsin ama Kızlık olayını Söz konusu yapacak bir erkekse ilerde seninle ciddi olduğunda ve sonradan söylersen kız olmadığını sorun olur. peki sen ilk birleşmede kızlığın yırtıldımı ciddi bir kan geldimi çünkü normalde iki üç deneme de de kan gelebiliyor bir sefer olduysan belki kıZsındır halen

0|0
    0|0
    • çok gelmemişti ama birdaha cesaret edemem :(

• Hadi ama çıkacam ben. sarkacak biri değilim merak etme umarım haberim sevindirir seni

• Senin yazacağın yok aradım. Sen bakirsin haberin ola i.

• böyle bir şeyi en başta anlatmadıysanız yani yalancılık yapıp karaktersizlik yaptıysanız zaten bu ilişki uzun sürmez. mesele bakire olmak ya da olmamak değil.

0|0
    0|0
    • mesele tam da o 😉

• yok senin ruhun biraz yollu bedenin bir önemi yok. karakter bozuksa yapılacak çok bir şey yoktur. 7 de neyse 70te aynısın hesabı.

• duy da inanma :) yorum için teşekkürler

• Benle uyuyorsa baskasiyla da uyumustur diye dusunurum

0|0
    0|0
    • evet böyle düşünmüş olmasından korkuyorum :( öyle de oldu :( ama geçmişi yakıp kül edemiyor insan bu üzüyor beni :(

• peki ne kadar çok sevsede bunu sineye çekmezmi? sen ondan dolayımı ayrılmıştın sevgilinden

• Ondan degil tabi ki. Gercekten seviyorsam bunu dusunmem. Insan gecmiste hatalar yapabilir tabi ki. Iliskiye girmemis olmalariyla ilgilenirim ben. Cunku kocasi olmayan adamla iliskiye giren kiz genis kizdir. Tecavuzden bahsetmiyorum ama. Onun biriyle uyudugunu ogrendigimde karaktersizsem eger onu kullanirim. Ki boyle bise asla yapmam. Onunla ayrilma nedenimiz cok baska bisey. Benim gecmiste karsi cinsimle sanalda konustugum cinsellik konulariydu

• Eger bakire olmadigini ogrenirse ceker gider bilesin. Sen ters iliskiye cok sert tepki ver sonra bakire cikma. Aptal yerine kondugunu dusunur. Yani boyledir bu is

0|0
    0|0
  • Hep zorla bozuluyor değil mi şu bakirelik..

0|0
    0|0
    • Seni kullanan, aldatan şerefsize böyle davranmıyorsun.
      Ama seni seven, sana iyi davranan bir insanı reddediyosun, çok sert tepki veriyorsun, onu rahatlıkla kırabiliyorsun.

Siz kadınlar gerçekten kötü erkeklere aşık oluyorsunuz, onları seviyorsunuz. Ve iyi insanları ezip geçiyorsunuz.. Yazık.

• Çocuk bakire olmadığını bilmediği için anala yüklenmiş

• ayrıca büyük konuşuyorsun derken sana kötü davranana eyvallah ediceksin anlamında söyledim benzer durumu yaşamış biriside çıkabilir karşına ya da değer verdiğin bir yakının da yaşayabilir. Anlamında söyledim. o zaman anlamaya çalışırsın böyle ezbere konuşmazsın 😉

• Bakiresin sanmasın bunu dile getir ve o da sana aşık biri değil. Sen neden zorla yaptın yaş kaçtı ailesi varken miydi

0|0
    0|0
  • Bütün dengesizlerde seni bulmuş bacım...

0|0
    0|0
  • bakirelik,,,,, bakirelik,,,,, bakirelik,,,,, sıkıldık bea -_-

0|0
    0|0
  • senın neyi bilmek istediyini tam olarak anlayamadım neyi bılmek istiyorsun...

0|0
    0|0
    • birlikte uyuyamız kötü düşündürmüş müdür ona :(

• bir erkek bir bayan birlikte uyurlarsa ki bu erkek için dünyanın en zor sınavı olurdu her halde o bayana dokunmaz ise o erkeğe helal olsun ve senin hakkında asla kotu düşünemez merak etme size mutluluklar dilerim!

• frengi mi oldun neden yara bere oldu vücudun?

0|0
    0|0
  • Eger imada bulunduysa ilerde devamı gelecektir uygun zamanı bekliyodur.

0|0
    0|0
  • Dogrulari soylesenede gitmez girene kadar ama iliskinizin boyutunu bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığını öğrensin ondan sonra gör bakalım sana neler yapcak :)

0|0
    0|0
  • ben olsam o kadar yakınlasmam bile.. bence cok sırnaşmayın

0|0
    0|0
  • sen ce

0|0
    0|0
  • Karışık duygular

0|0
    0|0
  • @xprototypex hocam yardımcı olurmusun arkadaşa

0|0
    0|0
  • Ya bizimle uyuyunca opunce yatinca bizim aklimiza kotu bişi gemiyor kiz kendini naşta gosterir erkek başta anlar ne mal. oldugunu ona gore davranir sonrasinda istersen altina yat bişi duşumez.

0|0
    0|0
  • Ruhunun kaşarlığa eriştiğini ona söylemelisin. Kimlerle neler yapmıştır diye düşünürüm ilk başta ayrıntıya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kadına niçin ters ilişki teklif edilir bir düşünün... Erkekler iyi bilir.

0|0
    0|0
  • Kendi iyiliğin için lütfen psikoterapi al

0|0
    0|0
  • Evet sana kasar gozuyle bakiyo

0|0
    0|0
  • Zavalli cocuk. Seni bakire saniyor

0|0
    0|0
    • evet 2. sazan:) tesekkürler yorum için