Fotoğrafçılık okuyan ve sarışın olan kız arkadaşla imtihanımda nasıl bir yol izlemeliyim?

Sarışın dedim çünkü başta gelen sıfata uyuyor. Bilirsiniz, sarışanları aptal diye nitelendiririz. Bir esmer olarak arkadaşımın aptal oluşunu kabullendim. Neyse, bizim şöyle bir sorunumuz var.

Benim bu istisnasız aptalımın bir ödevi var. Kendisi amatör fotoğrafçı ve bunu profesyönelliğe taşıma yolunda. Tabiki de bunda benim rolüm de büyük. Klip çekmeleri lazım, Nisan ortası teslimat yapması gerek.

Günümüz kliplerini örnek almayı düşünüyoruz. Bu fikir de benim aslında. Parçayı bulduk, klibi kaldı. Striptiz dansı ve sıcak sahnelerin olduğu hafif erotiğimsi, p*rnodan uzak bir klip olacak. Dokunuşların haf safhada olduğu, mumlarla karanlığa aydınlık getirmeyi ve hafif buharlı bir havanın hakim olduğu bir klip çekeceğiz. Daha doğrusu klip çekilecek ben oynayacağım. Daha önceden oyunculuk deneyimim oldu, bazı tiyatrolarda rol aldım. Bundan dolayı tecrübe bazında eksik olduğum söylenemez. Ruhumun yatkınlığı söz konusu.

Böyle cesur sahnelerde rol almak için ortamında buna ayak uydurması şart. Bir otel odasında mı çeksek yoksa normal evimizde mi ya da stüdyoda mı hala karar veremedik. Gerçi klipte yer alacak erkeği de bulamadık ya neyse. Onun için de ajanslara baçvurmayı düşünmüyor değiliz:)

Sizlerden bu konu hakkında öneri ve fikir bekliyorum. Gerek mekan, gerek kişi, gerek klibin işleyişi vs.

Sizce en iyisi olabilmesi için neler gerek?

Şimdiden cevaplayan herkese çok teşekkürler. Arkadaşımla birlikte sunulan her fikri değerlendireceğimizden emin olabilirsiniz.

Son olarak, kategoriyi cinsellik olarak açayım dedim çünkü soru bum olabilir:)

İyi günler.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kategoride açman soruyu patlatır mı, yoksa bu klibi ve seni hayal edenler gurubunu oluşturur mu bilemiyorum, ama sanatın o güzel dokunuşları sınırında kendi fikrimi açıklamak isterim :)

Striptiz dansçı ana karakter ise, elbette bunun gerçekliğine uygun bir mekan seçilmeli ki bu ya striptiz kulübü olacaktır, ya da striptizcinin özel oda (özel müşterilere bire-bir dans ettiği) denilen mekanı.

Striptiz dansta tüm fokus kadında olacağından ve dahası bu dans sadece kadına ait olduğundan erkek oyuncunun çok da fazla tecrübe ve oyunculuk yeteneği sergilemesine gerek yok. Müziği çok iyi seçmelisiniz, kostümleri de.

Bu klibi daha ilgi çekici hale getirmek için bence striptizci kızın ilk gösterisini işleyebilirsiniz. Kız, ilk deneyimini yaşamaktadır ve amatörlüğünü dansıyla örtmeye çalışsa da yüzündeki o endişe ve utanma ifadesini, oranın müdavimi olan orta yaşta, karizmatik bir adam farkeder. Adam, servis yapan garsonla konuşup kadını özel odaya ister. Kadın gene hafif telaşlı, hafif istekli odaya gelir. Adam koltukta oturmaktadır ve kadın müzik eşliğinde dansa başlar. Normalde odanın ortasında bir sandalye vardır ve kadın bu sandalyeyi kullanarak erotik dansını icra edecektir. Ancak kadın bir değişiklik yapar ve koltukta oturan adamı alıp odanın ortasına getirir ve bu sandalyede oturtur. Adam hem şaşkın hem de mutludur. Kadın dans ettikçe kendine olan güveni ve erkeği kışkırtma duygusu büyür, içindeki profesyonelliği keşfeder.

Dansın ve müziğin en ateşli kısmında aniden elektrikler kesilir! Kısa bir süre karanlık olur ekran ve sessizlik vardır. Sonra bir kibrit alevi görülür, karanlığı yırtarcasına. Kadındır bunu yakan ve elindeki muma verir kibritin alevini. Kadın bir kaç mum daha yakar ve çok seksi bir sesle şarkı söyleyerek dansına devam eder. Adam mum ışığı ve kadının kendi sesinden dinlediği şarkının etkisini kadının vücudunda izleyerek hayatının en büyük orgazmını yaşayacaktır ruhen...

1|2
    0|1
    • İnanılır gibi değil, muhteşem:) fakat böylesi bir profesyönellik potansiyeli mevcut değil ne yazık ki bende.. Hem de striptiz kulüplerine girmemiz sakıncalı olabilir bizim açımızdan.

Fikrini değerlendirmeye alacağız. Özellikle de ışıklarını kesildiği o anı:)

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu konularda uzman Misspen. Google'den bir arama yaparsanız ona ulaşabilirsiniz. eminim hemcinslerine bu konuda yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • ablaaa klip falan fotografçılık paravan şirket olmasın? tamam sizin için aramızdan birini feda edelim ama sakat olmasın bu iş? hem bizim burdan erkek oyuncu alacaksan kesin konulu filme döner o klip size söyleyim...

0|0
    0|0
    • Ne diyorsun çiçeem sen? Öğrenciyiz biz, sakat bir durum yok yani. Abartma.

• bizde ögrenciydik ablaaaamm... biliyoruz yani neler neler oldugunu ögrencilikte

• kusura bakma ama bir ilan gibi olmuş biraz..

ben şarkıya takıldım.. hangi şarkıya klip çekiceksiniz..

ayrıca böyle sıcak sahnelerin olduğu bir projede yer almak seni veya aileni rahatsız etmicek mi..

0|0
    0|0
    • Sorun olmaz. Şarkıy da paylaşmak istemiyorum ama oldukça etkileyici:)

• korkma basına sızdırmam şarkıyı.. söle merak ettim..

hem denemiş olursun.. bakalım etkilenicez mi şarkıyı dinlerken :)

• beni neden engellediniz? Anlam veremedim...

0|0
    1|0
  • benim evde çekebilirsiniz, özgün konsepti olan bir evim var

0|1
    0|0
    • Ev bulmak için başlık açmadık, günlük kiraya verirsen bakarız.

• "Sizlerden bu konu hakkında öneri ve fikir bekliyorum. Gerek mekan, gerek kişi,..."

genelde yazılanları yanlış anlamam genç arkadaşım. sorduğun sorunun cevabıdır

• Cevabını ilk okurken "algıda yanlış anlama" yaşanabiliyor. Afedersiniz.

Mekan konusunda aklımızda birkaç fikri var ama görsel olarak da sunabilirseniz düşünülebilir.

• erkek oyuncuyu ajanstan bulaman gerek yok burda bedavadan oynayacak bir sürü adam bulabilirsin :) ayrıca neden striptiz filan gibi bir şey çekiceksinizki bir aşk hikayesi filan çekin

0|0
    0|0
  • Örnek almayı düşündüğünüz için şimdiden çakma bir klip olacağı belli.

Yaratıcı olmalısınız bence.

1|0
    0|0
    • Belli bir klipten çalınmayacak, senaryosunu biz üstleniyoruz. Sadece günümüz kliplerine uygun anlamında.

• size bir stüdyo ayarlayabilrim hemen

0|0
    0|0
  • Ev bulunur, erkek her türlü bulunur. Hatta erkeği bulmak evi bulmaktan daha kolay olur :)

0|0
    0|0
    • Erkekte bulunmuyor, kriterlerimize uymuyor.

• Çok vücut yapısı olmasına gerek yok ama en azından erkeksi hatlara sahip, suratının da loşta iddialı olması lazım.

• Bulunmayacak bir şey değil aslında. Hatta çoğu erkek bu kritere uyar ama çoğu erkekte de benim ki gibi accık bira göbeği olur aslında o da olmasın dersen bira içmeyen biri gibi bir kısıtlama koyabilirsin çünkü o göbek çok kötü gürünür.

• evde çekin bence...

0|0
    0|0
  • ev daha rahat olur :)) sağlam konsantre olursunuz:))))

0|0
    0|0
  • her şey tamam

ama bizimkisi gizli profilden öteye gidememiş

0|0
    0|0
    • Öyle olmak zorunda ne yazık ki.

• kezban klip çekiminde.

alametleri:

ruhunun yatkın olması

asıl konuya gelene kadar arkadaşının salaklığından söz etmesi

cinsel göndermelerde bulunup sonrada soru bum olmasın deyu yaptım diye kıvırması.

p.s. arkada dans etcek yaglı zenci lazımmı kezbanım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kumsalda olsun, iki kiz olsun daha ruha yatkin:D

0|0
    0|0
  • bu ilan mı şimdi , ne klibi çkeceksiniz onu anlamadım .

0|0
    0|0
  • erkek bulursunuz sanki zor olmaz , çekimi ev bence daha iyi olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...