Bence herkes 17 yasindan itibaren ciftlesmeye baslamali neden mi?

Bence bunda bir duzen olmali.
25 yasina kadar bakir/bakire kalanlarin psikolojik sorunlari olusmaya basliyor.
Gozde buyutulen seks kavrami, iliskiye girince hayal kirikligi yasatiyor.
Halbuki 17 yasindan itibaren iliskiye girilse, herkes isine gucune daha kolay odaklanir daha az sapiklar olur abaziyet ortadan kalkar.
Bakir/bakire kavrami "aman evladim iliskiye girme almazlar sonra seni" sacma furyasi da gunumuzde kaybolduguna gore artik boyle bir devrim bekliyorum.

Sizce?

2|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Ay cok katiliyorumm ama bunun bir de altyapi egitimi olmali cunku genelde durum soyle oluyor:
    Erkek:bak regl gunun yakin hamile kalmazsin
    Kadin: hamileyim , uhu buhu
    Veya
    E:icine bosalmicam hamile kalmazsin
    K:hani kendini tutabiliordun.
    Veya
    E:icine bosalmicam hamile kalmazsin
    K: hamileyim
    E:ben icine bosalmadim ki , bnden mi kaldin.
    K:Allah belani vermesin
    Kondom onemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu devrimin olmasına çok az kaldı zaten merak etme cinsel ilişki yaşayan ortalama yaş 16 ya kadar düştü.

0|0
    0|0
    • Artik kimse kimseden saklamasin o zaman.

• Bunun için aile zihniyetlerinin değişmesi lazım. Cehaletin ortadan kalkması lazım bu da zor gibi belki bir 15 yıl sonra olabilir

• Umarim. Cunku bu aclik hic bitmeyecek bizi geri goturecek

• %98 i müslüman olan bir ülkeyiz bilmem biliyor musun

1|2
    0|0
    • Yuzde 98 i misluman yuzde 10u turbanli. Yuzde 5i 5 vakit namaz kiliyor.
      Herseyi duzgun yaptilar da.

• Gitmedin mi daha:)

• Gitmeyi düşünmüyorum

• Çiftleşme ne lan tavuk mu bunlar

0|2
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • asil bu senin dedigin abazalik, 17 yasinda ciftlesmekmis.. cok geri kafali dusunce

0|1
    0|0
  • yok ya bence 17 erken :/

0|0
    0|0
  • eskiden de seks vardı ama sapıklık taciz tecavuz olayları günümüzdeki kadar sık yaşanmazmış çünkü erken evlendirilirlermiş. insanda edep ve haya olmalı ama ne yazıkki gram yok şimdiki gençlerde

0|0
    0|0
  • O yuzden erken evlilik iyi ya

0|0
    0|0
  • Uff bu ne Hristiyan olalım tümden bitsin gitsin o zaman Müslümanlığimiz nerde kalacak hem bu istediğini çoğu kız istemez emin ol ben bakire kalmak için değil önüme gelenle igrendigim için yapmam evlilik şart 17 yasinda da evlilikler cahilce olur bosanmalar artar bu dediğin hiç iyi değil herkes 23 yaşlarında evlensin kendini tutabilen evlenmesin kime ne

0|0
    0|0
  • Bence biran öncesi kendi hazır hissettiğinde evlenip o işi gönül rahatlığıyla yapmalı insan çünkü günümüzde evlenme yaşı yükseldikçe yükseliyor. Bizden önceki jenerasyon yani anne ve babalarımız bize evlilik yolunu göstermeli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mayıs sineği mentalitesi...

0|0
    0|0
  • hah. bakir kalmamak için de sevgilimizin olması lazım ama sevgilimiz de dış görünüşümün iğrenç olmasından dolayı olmayınca insan istemeden bakir kalabiliyor. napalım yani? bize kız yoksa olması istenmiyosa bu tiple. bunu bize değil böyle yaratan varlığa isyan edin.

0|0
    0|0
  • Evlilik yasi bu yuzden 17 ye cekildi

0|0
    0|0
  • ahlakı insanlığı namusu bacak arasında aramak doğru değil her kesin bir hayat hikayesi var saygı duymak lazım ve bir şeyi yapmak istiyorsansa bilincli yapmak daha doğru...

0|0
    0|0
  • Senin kızın olunca 17 yaşında bize gönder bir babalı ogullu Zikelim senin kizi

0|0
    0|0
  • Ne bu köpek mi

0|1
    0|0
    • Soruyu okudun mu?

• Birader senin gibi saçma bir zihniyeti kaale alıpta ciddi cevap vereceğimi falan mı sandın? Senin gibiler bu ülkede bu ahlak kuramını beğenmiyorsa defolup Maltaya gidebilirler

• O yaşlarda kız kardeşin varsa söyle birini bulup ilişki yaşasın

0|0
    0|0
  • Tavsanlar gibi, domuzlar gibi yiyiselim diyorsun? Kizkardesinde, ilerde kizinda buna dahilmi? Sevgilisi ile eve gelince gecin kizim yan odaya isinizi görün derim diyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...