Vajinaya hametan krem surulur mu?

Dovme yaptirdiktan sonra dovmeci bu kremi onermisti surdum dovme yarasi gecti Şu an vajinam tahris olmus durumda surersem zarari olur mj?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Dövme bayanın kolundaymış arkadaş diyor ki vajinam tahriş oldu vajinama sürsem bişey olur mu diyor vajinada dövme falan yok sakin olun 😂 hayır ben Türk değilim Türkçem o kadar güçlü değil nasıl anlamadıklar ben anladım düşündürücü 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sizin gibi saçma sapan insanların mantığını normal insan çözemez. inşallah daha beter olursunuz. siz kocaman bir salaksınız.
    orana dövme neden yaptırdın. sana getirisi ne. ve bu kadar sağlık sorunu yaşaman dğer mi. amacınız ne. ayrıca dövmeciye göstermek oynatmak bu kadar alçalmak niye. bu dövme bu kadar mı hayati ve ruhani önem taşıyor. hiç mi sizde onur haysiyet en önemlisi akıl yok. sağlığınız onurunuz bu kadar mı ucuz

0|0
    0|1
    • Dovme kolumda. Orama dovme yaptırmadim

• sağlık konusunda doktora gidin. bizim gibi cahiller ya da uzman olmayanlara güvenmeyin. sağlık riske atılmaz. doktora git.

• Doktora gidiyosun hic bkmadan krem yaziyo bir bakmissin ayni krem sonra bosuna para verip geliyosun

• dövme mi :o

0|0
    0|0
  • Bebeklerin ve küçük çocukların pişiklerinde, 1. ve 2. derece yanıklarda / güneş yanıklarında Çizik ve kesik gibi yüzeysel deri lezyonlarında, Emziren annelerde meme başı çatlaklarının bakımı ve korunmasında, Kurumuş, çatlamış, yarılmış derinin bakımı ve korunmasında [yaşlı kimselerin derisi dahil ] kullanılır.

0|0
    0|0
  • Etkin maddesi ne bunu bilmek lazım, yakabilir.

0|0
    0|0
    • Yakarsa yaksin da zarari yoksa sureyim gecsin

• vajina kapalı bir alan orada iş görmeyebilir, doktora git.

0|0
    0|0
  • bepantenin suyu mu cıktı

1|0
    0|0
  • dövmeni merak ettim :D

0|0
    0|0
  • Olmaz bisey

0|0
    0|0
  • vajina dövmesimi yaptırdın

0|0
    0|0
  • olmaz normal deri kremi orası hassas bölge ve kremleri ayrı

0|0
    0|0
  • Soruda sıfatt amlaması, amlam karmaşası var :D

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • özelden birşey sorabilirmiyiz size dövme ve dövmeci hakkında

0|0
    0|0
  • Her kıremi sürme orası hassaz yer

0|0
    0|0
  • Ne yaptında vajinan tahriş oldu :)

0|0
    0|0
  • vajinanamı dövme yaptırdın

0|0
    0|0
    • Hayir dovme kolumda bu krem dovme icindi vajinama da surebilirmiyim diye sordum

Kızlar Ne Diyor 2

• Vajina ve dövme. Sana geliyorum allahım...

0|0
    0|0
  • Bebeklere suruluyorsa sen de surebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...