Kadının menisi içine akar mı?

Mesela ben mast yaptıktan sonra bazen meni gelmiyor ama yürüdüğüm zaman falan geliyor. Banyoda mast yaparım genelde ama galiba biraz beklemek lazım. Meni dışarı sonradan çıkabiliyo bir de bunun için tekrar gusül almak gerekecek. 😐

2|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• kadında meni sperm olmaz. bunu yanlış öğrenmişsin. kadında boşalma ruhendir erkek gibi sperm olmaz. ilk baştaki nem yani her zamanki nem zevk aldıkça çoğalır. bir kısmı vajina içerisinde birikir. bu da o anki pozisyon ve duruşa bağlı. orgazm sonrasında kaslar gevşeyince de içte biriken oplin dışa akar.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bnde de öyle oluyor mast yapınca gelmiyr ama daha sonradan geliyor

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Beklemek lazım gusül için bir süre. Yürümek filan lazım.

0|0
    0|0
  • Doktor değilim ama,
    yürürken gelen, kadınlardaki doğal vajinal akıntıdır diye düşünüyorum.

Doğal vajinal akıntı için, gusül almana gerek yok. ;)

0|0
    0|0
  • Ya o cok kotu ya sabahlari bazen rüyalaniyom falan o güzrl uykudan kalkp gusul almak bemi bitiriyo 😂

0|0
    0|0
  • Bayanlari tam olarak bilmiyorum ama bizde oyle bosaldiktan sonra iceride biraz kaliyo o sonra akabiliyo. O yuzden biraz beklemek gerekiyo abdest almadan once hatta cisini yapmak falan

0|0
    0|0
  • evet biraz beklemen lazım.

0|0
    0|0
  • Doğru tespit etmişsin 😊

0|0
    0|0
  • erkeklerde mesela bittikten sonra tuvalet ihtiyacı dogar.. bu aynı zamanda icerde kalan spermi temizler kanalı temizler.. eger acil bir durum soz konusu degilse bir 5- 10 dk gezinin .

0|0
    0|0
  • kadından meni gelmez sonradan gelen sıvı mast yaptığın esnada vajinanın salgıladığı kayganlaştırıcı sıvı dır.

0|0
    0|0
    • Kadından kazi geliyor ve bu da guslü gerektiriyor.

• tabiki mast yaptıktan sonra gusül gerekir. :)

• Tuvalete cikmadan kesinlikle gusül alma
    .
    Vedi mutlaka cikmis olmali yoksa gusül gecersiz olur

0|0
    0|0
  • tabiki gerek 2-3 dk bekle acelen ne ya da ayıtır söylemesi çiş yap :D

0|0
    0|0
  • Mast yapdında az gelir sonrada vajinanın ıslanması fazlası mastın sonra dışarı atdı bu normal yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...