Sizce tehlikeli mi?

Kız arkadaşım bakire ben de bakırım daha önce hiç yapmadık tamamen soyunarak sevişmek istiyoruz ama cinsel birleşme yaşamadan sizce yanlışlıkla birleşme gibi bir durumumuz olabilir mi ikimizde tecrübesiz nasıl olsa sorun olmaz diyoruz ama sevişme ve çıplaklığın verdiği ateşle birleşme olur mu acab tecrübeli arkadaşlar cevap verebilir mi ?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Koli bantı ile bantlayın

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• penisini kızın vajinasına sokmazsan girmez :D bakireymiş zaten hem, vıjt diye girilebilcek bir durumu yok. epey zorlaman lazım, onun da bilincinde olursun zaten. yanlışlıkla bişey olmaz yani

0|0
    0|0
  • oouu kesinlikle olur. prezervatifi unutma.

0|0
    0|0
  • ya akıllı işler yapın sizde o kadar beklemişsiniz , evlenin sonra ne yapcaksanız yaparsınız , girmeyin günaha !

1|0
    1|2
  • Bizde cinsel birleşme yaşamadan birşeyler yaşıcaz ama kendimizi kontrol etmek lazim

0|0
    0|0
  • cinsel organınızın oraya yastık koyun sonra istediğinizi yapın

0|2
    0|0
  • bence soyunmadan yapın bişeler tutamayabilirsiniz o anda kendinizi sonradan pişman olmayın...

0|1
    0|0
    • Tecrübesiz olduğumuz için zaten yapamayız diyoruz ama spontane mi olur yani ?

• tecrübesiz olabilirsiniz ama hiç yapmasınız da nasıl yapıldıgını biliyorsunuz ucundan sürtim dersin bir bakmışsın olan olmuş

• Haklısın teşekkür ederim

• Kesinlikle gelir.

0|0
    0|0
  • Kanlarınız kaynar,zaten geriside gelir emin ol

0|0
    0|0
    • Rahatlıkla birleşiriz yani tecrübesiz de olsak

• o bölgeye yastık koysanız iyi olur

Erkekler Ne Diyor 11

• Kontrolü kaybetme tehlikesiyle birlikte, heyacanla kızın içine girmedende de vajinaya boşalıp hamile bırakma ihtimalin var.

0|0
    0|0
  • ateşle barut aynı yerde durmaz,durursa patlama olur

0|0
    0|0
  • buna tehlikeli sularda yüzmek denir. Eğer kendinize o kadar hakim olabilecekseniz yapın ki çok zor :)

0|0
    0|0
  • bende korkuyodum ama olmadı birleşme olmadı dizginlemek ok zor değil aslında kendine güven gerisini düşünme

0|0
    0|0
  • tutamıyosun kendini. o durumdan geçtim ben de çok iyi hatırlıyorum o günü :D

0|0
    0|0
  • Sandığınız kadar zor olmayacak emin olun. :)

0|0
    0|0
  • ya ha olmus ha olmamıs ne değişicek

0|0
    0|0
  • yalaşın koklaşın elleşin sürtşün ama girmesin cıkmasın :)

0|0
    0|0
    • Ya ben girmem de istemeden girer mi acaba ?

• Kız arkadaşına tam %100 güvenmiyorsan bekaretini aldığın takdirde sürekli acaba? sorusunu sorarak yaşamaya başlarsın,bu da seni yer bitirir.

0|1
    0|0
  • bana da öyle dedi bakireyim dedi, sonra yakınlaşmışken bir anda penisimi içine soktu. yanlışlıkla oldu dedi. hiç kanamadı. her kızda kanayacak diye bir kural yok dedi... hepsi yalan biliyorum, bundan dolayı ayrıldım zaten.

0|0
    1|0
    • Yok ben eminim

• hmm sanırım jinekolog'sun... anladım.

• vallahı bende aynı durumu yasadım evet bıraz zor oluyor ama cok heyecan verıcıydı cok sukuröle bısı olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...