Vajinamda jilet yüzünden?

Arkadaslar vajinami jiletle alıyorum ve kıllar 3ernçıkmaya basladi ağda yapamam lazere bütcem yetmez ne yapmam lazim önerileriniz var mı ne yapabilirim kötü durumdayım

0|2
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• -hoca dedi onlar ney?
    -hocam 3-5 jilet yarası.. Sanki sanırsınızki psikopatın Allah'ı.. ama bilmezsinizki o 3-5 jilet yarası, ela gözlü sevdiğimin hatırası..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• en ideali ağdadır. yapamam demen anlamsız geldi bana. ağda ile en az 2-3 ay rahat edersin. 2-3 ayda bir temizlik yaparsın. jiletle neredeyse her hafta ya da 10 güne bir temizlik ister.
    ağdanın bir avantajı da zamanla kıllar biter. azalır. ilk iki ağdada acı çekersiniz. ondan sonra alışır acı duymazsınız.

0|0
    0|0
  • zaten ağda vajinaın yapısını bozar sarkmaya sebep olur varsın sertleşsin ileride yaptırana kadar şimdilik jilet derim paranız olursa lazeri düşünürsünüz

0|0
    0|0
  • 5 ay kesme

0|0
    0|0
  • Tüğ dökücü kırem al kıllar cok sertdir Şu an jilet vurdun için ağdayla bir kaçkere alsan alışırsın sen acır diye korkuyosun

0|0
    0|0
    • ağdayla alınca alışmıyor. Tam aksine her defasında dahada çok acıyor ve ayrıca, vajinanın yapısını da bozuyor.

• @OnlyMyLove vajina yapısı bozuluyo biliyorum sarkıklar oluyo ama jiletden gene iyidir

• Kıllar zaten baş belası koltukaltı, genital bölge özelikle

0|0
    0|0
  • Lazere gitmene yardimci olalım çokta pahali bişey değil ki lazer

0|0
    0|0
  • Tras makinası al iki yollu kullanabilirsin vibrasyonu da var ;)

0|0
    0|0
  • Ağda niye yapmiyon

0|0
    0|0
  • sıkıntı.

0|0
    0|0
  • jiletle aldığın için bahane yaratacak adam çıkmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bioder tuy dokucu al hem azaltıyo hem inceltiyo.. yani ben oyle duydum.. arastır

0|0
    0|0
  • tüy dökücü kullan ve tüy azaltıcı sür zamanla azalıcaktır

0|0
    0|0
  • Lazere git.

0|0
    0|0
  • Ben tras edeyim :)

0|0
    0|0
  • Ağda yap ağda

0|0
    0|0
  • Ters alma

0|0
    0|0
  • Kremler varya tüy dökücü. Ondan kullan. Ağrı yok acı yok. 5 liralık ürün

0|0
    0|0
  • kendin ağda yap

0|0
    0|0
  • bir detaylı inceleyim ben olmadı

0|0
    0|0
  • Makineyle al knk

0|0
    0|0
  • Eldiven kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Jilet sertleştirir evet ama jiletle almadan önce tras köpüğü kullan sonrasında de nemlendirici krem sür muhakak

0|0
    0|0
  • ben cımbızla tek tek alıyom tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Jilete devam o zaman. d

0|2
    0|0
  • Lazer tedavisi görebilirsiniz, zaten seans aralıkları uzun, küçük bir bölge olduğu için birikim yapmanız da kolay olur.

0|0
    0|0
  • lazer okdr da maliyetli değil bir kenarda para biriktirmeye başlarsan birikir bnce başka çözümü de yok

0|2
    0|0
  • Tüy dökücü krem iyi olabilir

0|2
    0|0
  • tüy dökücü kremlerle devam. jiletle alınca sert çıkıyor bir de ağda yapsan felaket acır.

0|1
    0|0
  • Ağda yap jilet kullanma

0|2
    0|0
  • kuafore agda yaptir sonra alisirsin kendim yaparsin jilet vurma ama bidaha

0|1
    0|0
  • eldivenle al o zaman

0|0
    0|0
  • ben çok uzun süredir ağdayla alıyordum artık bıktım tüy dökücü ile alıyorum ama jiletle aynı hemen hemen tüy dökücülere devam

0|1
    0|0
  • Epilasyon

0|1
    0|0
Yükleniyor...