Vajinam aşırı yanıyor ağrıyor kanıyor kaşınıyor özellikle küçük abdestimi yaparken hastalık mı kaptım?

vajinam aşırı yanıyor ağrıyor kanıyor kaşınıyor özellikle küçük abdestimi yaparken hastalık mı kaptım?
yoksa tahriş mi oldu babam kokulu wc peçetesi almış onu kullanırkende aşırı yanıyor?
enfeksiyon yahut mantardan şüpheleniyorum ne olabilir tam olarak?

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Herpes vs gibi saçma sapan yorumlara aldırış edip kendini korkutma, Hatta bu şikayetlerin varsa, akıntında vardır. Yüksek oranda idrar yolu enfeksiyonun var. Küçük abdest sonrasında yanma oluşur, kaşıntı ve akıntılar yaratır. Bu bağlamda kadın hastalıkları ve doğum uzmanına gidip, tahlil olman lazım ( idrar tahlili )
    Mantar ya da İdrar sonrası yanman olabilir. Eğer bu tedaviyi geciktirirsen, farklı sonuçlarla karşılaşabilirsin. Korkulcak birşey yok herkesin yaşadığı şikayetler. Fakat biran önce git muayane ol. Çünkü adet düzeninide bozar bu durum.

Geçmiş olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mantar ve enfeksiyon var muhtemelen. Boş bol su iç ve travazol krem kullan geçer ama tabi doktora gitmeyi ihmal etme

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• eğer işerken yanma hissediyorsan iki şık var. birincisi kum döküyor olabilirsin üroloji bölümüne görünmelisin. 2. si idrar yollarını üşütmüş olabilirsin.

kaşıntı ise mantar olabileceğini gösterir. adetten yeni çıkmışsan mantar olabilir. mantar nemli ortamı sever. yıkadıktan sonra bol kurulamalı asla ıslak giyinmemelisin. ayrıca tuvalet kağıdı alerji yapmış olabilir. asla kimyasal içerikli kağıt kullanmayın. oranızı ıslak mendille silmeyin. kimyasaldan uzak durun

0|0
    0|0
  • Kokulu peceteyi bir daha kullanma o yapiyor..

0|0
    0|0
  • doktora git, genital bölge hijyenine önem göster.

0|0
    0|0
  • kokulu ve parfümlü tuvalet kağıdı kesinlikle kullanmamalısın ciltte alerjik reaksiyon yapar.
    Aşırı kaşıntı varsa Travazol krem kullan ve pamuklu iç çamaşır kullan :)

0|0
    0|0
  • Idrar yolu enfeksiyonu var. Özellikle küçük abdestini yaparken yanma olması en belirgin bulgu. Vakit veçirmeden doktora görün enfeksiyon böbreklerine ulaşmadan. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Mantar!

0|0
    0|0
  • Dahiliye doktoruna git En kisa zamanda

0|0
    0|0
  • ayaklarını üşütmüşsün bebeğim böbreklerin iltihaplanmış ya da mantar olabilir akıntın varsa

0|0
    0|0
  • herpes olabilir.

doktora görün.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun küçüklüge 😊

0|0
    0|0
  • mantar olmuşsundur

0|0
    0|0
  • Gecmis olsunn oncelikle

0|0
    0|0
  • Doltora git doktora

0|0
    0|0
  • Beyaz benek var mı girişde kaşınan yer içimi

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir

0|0
    0|0
  • MANTAR VARDIR

0|0
    0|0
  • sistit olmuşsundur

0|0
    0|0
  • Hımmm kıyamam yaaa kukuna

0|0
    1|0
  • Enfeksiyon olmuş olabilir kokulu kağıt kullanma kimyasal var sonuçta sadece suyla yıka ve pamuklu iç çamaşırları giy

0|0
    0|0
  • Doktora gidin

0|0
    0|0
  • Cinsel yaşamın varmı?

0|0
    0|0
  • Biri şu kiza , ahlaksizca degil insan gibi yardimci olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mantar veya idrar yolu enfeksiyonu

0|1
    0|0
  • O kokulu tuvalet kağıtlarının büyük etkisi vardır ama tamamen de ondan dolayı değildir. Mutlaka doktora git ve bol bol su iç

0|1
    0|0
  • sık çişin geliyor ve az mı yapıyorsun? yani çok sık ve çok çişin var gibi ama bir giriyosun az yapıyorsun öyle mi

0|1
    0|0
    • çok az cisimi yapıyorum yasarken aşırı yanma oluyo kıpkırmızı Şu an vajınam sanırım aşırı tahriş olmuş sidiğim değince çok fena yanıyor birde cisiminde rengi değisti sarımtrak bisi oldu

• yani pek bilgim yok ama ben idrar yolu iltihaplanması olabilir diye düşündüm bence ne yap biliyor musun bir kaç gün bekle sakin ol kendini iyi gözlemle baktın içine sinmeyecek bu durum doktora git çekinme

• Evet büyük ihtimalle hastalık kaptın

0|0
    0|0
  • enfeksyon olabilir dkktora git

0|1
    0|0
  • büyük bir ihtimalle mantar..

0|0
    0|0
  • İkisinde olmuş doktora git acil

0|1
    0|0