Regl döneminde seks mümkün mü?

regl dönemindeyken seks yapmak mümkün mü yoksa sadece alt taraf çok fazla kanlı olduğu için mi yapılmıyor
bide ben regl dönemindeyken daha çok istekli oluyorum kilot üstünden mast yaptım tam olmadı ama yinede isteğim geçti sizde de oluyor mu

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• vajinanın en korunmasız anı regl dönemidir. yani mikrop almaya en elverişli andır.
    vajina sürekli nemli olur. kendi sıvısı içerisinde asit içerği vardır ve mikroplardan korur. regl döneminde bu sıvı olmaz. ayrıca vajina regl döneminde açık yara sayılır. rahim üzerinde sperm kapmaya yarayan özel doku vardır. bu doku her ay kan yolu ile sökülür atılır yenisi kaplanır. bu regldir.

bu dönemde ilişki kadını sağlık açısından riske sokar. bu nedenle de hem tıbben hem de dinen yasaklanmıştır. yani sağlık nedeni ile. bakara suresi 222. ayette bu anlatılır. "Sana kadınların ay hâlini sorarlar. De ki: “O bir ezadır (rahatsızlıktır). Ay hâlinde kadınlardan uzak durun..."

bu durumda peygamberimiz şunu öğütler. "eşinizin de sizin de cinsel ihtiyacınız olabilir. özerine örtü örtüp istediğiniz kadar istediğiniz gibi sevişin ama asla içine girmeyin. kadınınızın tükmüğü ve teri temizdir" der. yani üzerinden okşama yaparak boşalma sağlanabilir. mahsuru yok.
    sadece içine girip sağlığı riske atmamak gerek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Istek olur ama rahim icin cok zararlidir rahim duvarlari acilir ve mikroba karsi daha hassas olur regl donemlerinde daha dikkalti olun diye bosuna demiyor doktorlar ayrica sen simdi boylesin evlendikten sonra reglim gelsede az dinlensem diceksin en fazla 5 sene bu istegin gelir sonra yavas yavas azalir ama yapma derim tehlikeli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Mümkün ama aşırı kayganlıktan ötürü zevk almak çok olası değil. Bunun yanı sıra, regl döneminde vajina enfeksiyonlara karşı oldukça açık.

0|0
    0|0
  • regl döneminde seks yapmak tabii ki mümkün, ama tıbbi açıdan rahim yüksek risk altında olur ve ilerleyen dönemlerde rahim kanserine yakalanma riskiniz çok artar. pek çok kadında regl öncesi veya sonrası cinsel istek artışı olmaktadır.

0|0
    0|0
  • teyze abazasın :S

1|0
    0|0
  • Reel degil ama sanalda yaptım, regl doneminde cok istekli oldugunu soyluyo. Gercekmis gibi titreyerek bosaldigini soyledi. Simdi tekrar regl olmasini bekliyoruz :)

0|0
    0|0
  • Zararlı

0|0
    0|0
  • mümkün de çok berbat bir şey olur

0|0
    0|0
  • Kanlı olduğu için ayrı mikrop kapmaya musait olduğu için yasaklanmış günah

0|0
    0|0
  • Bence yapma... Sağlık açısından senin için tehlikeli diğer yandan yani dini yönden uygun değil... ha illa yapacam diyorsan

0|0
    0|0
  • mümkündür. banyoda yapılabilir ama sağlıksızdır. erkekten çok kadının mikrop kapması olasıdır. regl döneminde çoğu kadın istekli olur

0|0
    0|0
  • Seks yapmak mümkün ama dediğin nedenlere tercih edilmiyor

0|0
    0|0
  • yapılıyor devamlı kan olmuyor çünkü

0|0
    0|0
  • Reglin bitince olur müsaıtım gel

0|0
    0|0
  • mikrop kaparsın ilk 3-4 gün yapma kanallar açık olduğu için mikrop kaparsın

0|0
    0|0
  • Anal yapılabilir😃

0|0
    0|0
  • Her kızda olur olmuyo diyen yalan söyler miyden kaldırırsa gire bilirlir ilişkiye kanlı kanlı

0|0
    0|0
  • Mümkün ama çok kokuyor. Kokuya dayanabilen bir erkek bulursan neden olmasın.

Ek olarak reglde daha çok libido artışı olur bu da gayet normaldir.

0|0
    0|0
  • Regl de ve gebelikte kadınlar daha istekli olur. Ama regl farklı bir olay bence bu donem ilişkiden ziyade sürtünme olabilir

0|0
    0|0
  • Regl ken vermeyi düşünürmüsün?

0|0
    0|0
    • hayır sadece merak ettim

• İğrenç bir şey ya kanlı kanlı bazı kızlarınkide kokuyor iğrenç

Kızlar Ne Diyor 6

• haramdır.. keffaret gerektırıyor

0|2
    0|0
  • ben regl iken mastürbasyon yapıyorum. sıkıntı olmuyor. bakire değilsen eğer rahim duvarı falan daha hassas olduğu için seks yaparken normale nazaran biraz daha fazla acı hissedebilirsin.

1|1
    0|0
  • Evet, prezervatif ile

1|2
    0|0
  • Hem saglik açısından hem de dini acidan sakincali

0|2
    0|0
  • Anal yap.

0|1
    0|0
  • Gerwk yom. Oral ve goguz emme yeter