Genital ağdada acı nasıl azaltılır?

Ben hayatımda böyle bir acı çekmedim ya kol bacak hiç acıtmıyor bunun yanında kıl diplerimden kan geliyor baya canım yanıyor yani ve yarım saat geçti halen yaptığım yer sızlıyor nasıl azaltacağım ki bu acıyı ya?

1|1
9|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Yapım tarzı ve ağdanın cinsi bunda büyük etken.. Sir ağdalar ne yazık ki fazla can yakmaya neden oluyor.. Eskilerin yaptığı gibi limon ve şekerle evde yapılan ağdalar her zaman daha rahat kullanılır.

1|0
    0|0
  • eğer jiletle alıyorsanız ilk başlarda bir kaç kez ağrı olur. 2- 3 temizlik sonrası alışır ağrı duymazsınız. jilet ilk başta kılları sertleştirir kalınlaştırır. ağda ise zayıflatır inceltir. bir kaç sever temizliktn sonra kılllar incelince ağrı duymazsınız. biraz sabır

0|0
    0|0
  • Lokal anestezi.

3|0
    0|0
  • sürekli ve düzenli yaparsan bundan sonra fazla acımaz.

1|0
    0|0
  • Ağdayı çektikten sonra buz koypudra. Ağdayı çekerken çok hızlı çek. Ve ağdayı kılların çıkış yönünün tersine sür

0|0
    0|0
  • Zamanla

0|0
    0|0
  • Ağdayın çekerken gerdirmiyormusun birde tüylerin ters yönüne çekMen gerekir

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama aynı durumu bende yaşadım ilk yaptığından oluyor daha sonralarda birşey olmuyor ertesi gün hatta ikinci güne kadar sızlıyor

0|0
    0|0
  • Emddir

0|0
    0|0
  • Krem sür

0|0
    0|0
  • Buz sür biraz ama tahrik edebilir

0|0
    0|0
  • imkan varsa yalatın

0|0
    0|0
  • Krem kullanmalı sin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Islak mendille sil rahatlatır

1|1
    0|0
  • Şey yap gitmeden önce agrikesici on onbeş dakika önce olabilir iç ya da pudra li ağda kullan ya da Bebe pudrasida olabilir

1|1
    0|0
  • ben jiletle alıyorum sırf o acıyı çekmemek için. buz falan koyabilirsin acıyı uyuşturur biraz en azından.

0|1
    0|0
  • Ben de çok acı çekiyorum :/ Derimi hafiften çektirerek yapıyroum

0|0
    0|0
  • :D ufle

0|0
    0|0
  • Manyakmısın ya orası ağdayla alınırmı buna canmı dayanır be

0|2
    0|0
  • Ağdaya göre değişir

0|0
    0|0
  • emla uyuşturucu krem kesinllikle ben genitale sürüyorum ve popo içi aldırırken sürüyorum öncesinde hiç acı yok ama bacaklarda olmuyo küçük boy zaten bacağa yetmiyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...