Çok çabuk boşalıyorum?

Çok kısa sürüyor klitoral orgazmım. Yani taş çatlasa 1 dk olmuyor. Ne yapacağım? Evlenince de böyle mi olacak?

0|0
6|36

En İyi Kız Görüşü

• orgazm bir dakikadan kısa sürer zaten

0|1
    0|0
    • Bu normal yani?

• evet oldukça

• bilende yazmakta bilmeyende ne insanlar varyaaa
      bak arkadaş iki türlü orgazm vardır bayanlarda birincisi klitoris boşalma diğeride vajinal boşalma seninkiilki

Erkekler Ne Diyor 36

• sen boşaldığını sanıyor ama boşalmıyorsun. ayrıca klitoral vajinal diye orgazm yok. tüm orgazmlar klitoraldir. merkez orasıdır. ilişkide de iç dudakların iletimi sayesinde klitoristen orgazm olunur.

mast anında orgazma yaklaşırken klitoris küçülüp içe çekilmeye başlar. ve aşırı hassaslaşır. el değilmeyecek hale gelir. işte bu orgazma çok yaklaştığının belirtisidir. biraz sabredip devam edersen orgazma ulaşırsın.

0|0
    0|0
  • Mastla gerçek ilişki farklı olur.

1|0
    0|0
  • Normal ilişki ile masturbasyon yapmanın arasında farklar vardır. Masturbasyonda hayal gücünü tam anlamıyla zorladığın için, erken boşalma mümkündür. Partner ile cinsel birleşmedeki boşalma süreleri şuankinden farklılaşır. Yani evlenince böyle olmayabilir. Tamamen pskolojikte olabilr, bu şekilde kendini şartlama. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Boyle olmasi kotu degil birden fazla defa bosalabilirsin iliski esnasinda. Mast. yaparken de biraz daha rahat ol cok kasma kendini, aceleci davranma, bosalicagini hissettiginde oksamayi birak biraz ara ver sonra tekrar basla hemen sonuclandirma kontrolu kaybetme.

0|0
    0|0
  • Evlenince vajinal orgazm olacaksın

0|0
    0|0
  • zevk al yeter birşey olmaz, -_- evlendiğin vatandaşta sana 5-10 posta atar anca oda boşalır olur biter işte sende aradan orgazmn dibine dibine vurursun merak etme.

0|0
    0|0
  • Evlenince klitoris orgazumndan çok vahinal orgazım olursun ama klitoris orgazımıda oral ile olursun yine

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yapıyorsan normal

0|0
    0|0
  • tam benlik:))))

0|0
    0|0
  • daha iyi iste erkegin işini kolaylastırırsın.. hem derdin ne.. erkekler gibi beklemek zorunda degilsiniz.. erkegin işi zor... bir 10 dk istek gidiyor en azından

0|0
    0|0
  • Mast dolayı klitoris orgazm yaşiyorsun. Vajinal orgazm bir daha uzun sürer. g noktası orgazm mi en uzun sürenidir. Sorun yok durmak yok yola devam :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte :D

0|0
    0|0
  • defalarca boşalırsın işte ne güzel :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte eşin çok yorulmayacak :P

0|0
    0|0
  • Evlendiğinde farklı olur psikolojini bozma derim...

0|0
    0|0
  • onnu o hale getirmen kac dk yı buluyor peki?

0|0
    0|0
  • herkeste var o merak etme :D

0|0
    0|0
  • herkes öyle o kıvama gelmen lazım

0|0
    0|0
  • çok şanslısın defalarca boşala bilirsin

0|0
    0|0
  • mast yaparken mi

0|0
    0|0
  • Olmaz zwke getirmesini bilmiysn

0|0
    0|0
  • evet kadınların çoğunda böyle zaten evlilikte düzenli yapınca düzelir

0|0
    0|0
  • Durum kritik değil m

0|0
    0|0
  • Yok tatlım şu an ki boşalmalarından daha uzun süreceğini umuyorum oral denedin mi hiç?

0|0
    0|0
  • 7 sinde neysen 70 de o sun :)

0|0
    0|0
  • merak etme evlenınce boşalmıyorum dıye yakınırsın

0|0
    0|0
  • Bosal bir şey olmaz içine gir çik yaparken de bosal sonra devam et

0|0
    0|0
  • mast yaparkenmi oyle oluyor? ayrica bir kereden sonra hemen soguyormusun

0|0
    0|0
    • İkinci kez yapmak istemiyorum. İstek gidiyor. O yüzden ilk orgazmın uzun dürmesini istiyorum. Kısa sürmesi bir sorun mu?

• msja gelin yardimci olayim hii yazmak acisindan

• ordamisiniz

• Mast tekniğini değiştir melisin

0|0
    0|0
  • Ne güzel iste eşin boşalana kadar sende boşalcan cok super bakma burdaki erkklerin yarim saat içindetim dedigine yalan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• Evlenince düzelir

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimalle benzer olacak. Bende öyle oldu.

0|1
    0|0
  • Öffffffffffff midem taklas

0|1
    0|0
  • Lac dakka hedefin acaba zaten kısa süren bişey

0|1
    0|0
  • boşol boşol boşol

0|1
    0|0
Yükleniyor...