Doğum kontrol hapı kullanan var mı?

doktorum adet düzensizliği ve ağrısı için doğum kontrol hapı verdi başlayalı 16 gün oldu 1.5 kilo aldım gögüslerimde 3cm büyüme var nalet olsun zaten yeternce büyükler dahada büyüdüler:( kullanan arkadaşlar varsa sizdede böyle etkiler oldu mu ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• doğum kontrol hapının faydaları çok fazla.. yan etkilerine bakıp da ilacı bırakma..

yumurtalık kistinden,

rahim hastalıklarından korur,

adet düzensizliğini ortadan kaldırır,

hormonları düzenler,

göğüslerin büyümesi normal.. bazılarının memesinden süt gelebiliyor hormonlar arttığı için..

kilo alman da normal..ama tedavi bitince o kilolar gidiyor, merak etme.. dert yapma :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kilonu ölçme zamanın önemli.Sabah aç karnına ölçmen lazım.Belki kilo almamış olabilirsin.Göğüs büyümeside sorun olmaz sanıırım.Hormon dengen için katlan bir süre ilaca bence.

0|0
    0|0
    • öğlendi zaten yemekte yememiştim ölçtüğümde

• Hayır sağlık sorularına cevap verdiğim için çok psikolojiyi iyi bilirim.Gülen yüzün hiç solmasın prenses:)Hoşçakal:)

• hoşçakall :))

• yapmaması gerek ama sen bence psikolojikmen hissediorsun

0|0
    0|0
    • tartıdamı psikolojik olarak gösteriyo ? 55tim 56.6 olmuşummm

• psikoljikmen öyle düşünüon kilo alıon işte bozulmuş biraz senin psikon

• ben kullanıyorum kabızlığa iyi geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gayet normal.

Dogum kontrol hapinin yan etkisi kilo.

1|1
    0|0
  • ayyyyyyy kilo aldırıyomu harika. bir türlü kilo alamıyorum ve adet düzensizliğim var benimde. bende kullanayım bari :D

0|0
    0|0
    • önce test yaptırman gerekir yoksa sonucları kötü olabilir ve herkeste aynı etkiyi yapmıyor bazılaırnıda aksine zayıflatıyo :)

• kan testi mi?

• hormon testleri yapılıyor hormonlarına bakılıp ona gör veriliyor

• ben 2 ay kullandım ama bende her hangi bir yan etkisi olmadıen 2 ay kullandım ama aksine yazıflamıştım

0|0
    0|0
  • Kullanma çok zararlılar,doktorlar gelişi güzel herkese veriyor o hapı..

Kullandığın doğum kontrol hapımı,yoksa hormon hapı mı ?

0|0
    0|0
    • doğum kontrol hapı. ama zararı değil yararı bile olur dedi 6 aylık kullanımdan sonra rahim ve göğüs kanserinden koruyomuş

• Hepsi öyle diyor zaten,banada verdi kullanmadım her ilacın bir yan etkisi var

• zararı olcagını düşünmüyorum yüz tane test yapıp öyle verdi

Yükleniyor...