Kızlık zarı dikimi?

Kızlık zarı diktiren var mı? Varsa sorun yaşadı mı? Anlaşılıyor mu?

0|2
615

En İyi Erkek Görüşü

• İzmirde diken var, daraltma da yapıyor, fiyatı da 2000 lira civarı, evet ne yazık ki kötü birşey bu, ama bekaretin bu kadar önemsendiği bir toplumda kadınlar da kendi kendine çözüm bulmak zorunda kalıyor.

4|0
    0|0
    • EIG için teşekkürler

• Benim duyduğuma göre birebir oluyormuş, sadece iki deriyi birbirine dikme değil , zar gibi bir parça ile dikim sağlanıyormuş , sanırım o da ağız içinden alınan epitel dokudan.

• Sen bunları nerden okudun genç adam zar diye bir şey yok nerden çıkardın. zar denilen şey vajen deliği içindeki en dar olan hasas et parçası oluyor. oraya zar diye bir şey konulmaz ve sadece yırtık et dikilir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayatiniz boyunca her türlü pisliği yapin evlenmeye gelince kapatin. tiksiniyorum sizin gibi insanlardan mert bile degilsiniz

0|1
    0|0
  • eğer erkek öküz ise anlamaz. bilen biri ise anlar

0|0
    0|0
  • Yazık cidden.
    Dürüst ol.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğunu kandirabilirsiniz ama ALLAH hiç aklınıza gelmiyormu ona hesabını nasıl vereceksiniz lanet olsun size

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • etını dıktır kalbını ruhunu ınsanlıgını kışılıgını nasıl dıktıreceksın
    pert olmuş horda arabayı boyayıp sıfır dıye satacaksın yok mu merhametın sonra evlenıncede durmaz sxtırırsın kendını

0|0
    0|0
  • anlaşılıyor arkadaşımın başına geldi

0|0
    0|0
  • Iyi pok yiyonuz benimkinide yiyin a.. q

0|0
    0|0
  • Beyin de diktir kalpde

0|0
    0|0
  • Kımse ustune alınmasın ama her boku yıyın ondan sonra anlasılıyormu malız bız ya bır akıllı sızsınız

0|0
    0|0
  • EVET

0|0
    0|0
  • Diktirmek mi istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Çok yazık, madem bu tarz yollar aranıyor da niye ilişkiye giriliyor. Bu işlemi yaptıran kişinin geçmişi de silenecek mi, vicdanı ne olacak?

0|0
    0|0
  • İnş anlarlar kaşar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşlar, sevgili hemcinslerim, lütfen kızlık zarınızı diktirmeyin. Diktirmek hem kendinize, hem de hayatınıza alacağınız kişiye hakarettir. Evlenmeden önce cinsel ilişki yaşamak sizin görüşünüze göre uygunsa yaşayın. Ama nasılsa diktiririm mantığıyla yapıyorsanız eğer bunu, o zaman lütfen hiç bir şey yapmayın, kırın dizinizi oturun. Ya doğrunuzla, yanlışınızla, günahınızla, sevabınızla olduğunuz gibi gidin sevdiğiniz kişiye ya da kaldıramayacağınızı düşündüğünüz bir psikolojinin içine sürüklemeyin kendinizi. İlişkiler dürüstlük üzerine kurulmalı. Bakireyim demek, kızlık zarım var demek değildir. Daha önce bana kimse elini sürmedi demektir. Sen kızlık zarın bozulsun ya da bozulmasın biriyle herhangi bir yakınlaşma yaşamışsan zaten bakire değilsin. Bunu hayatına giren kişilerden, evlenmeyi düşündüğün kişiden saklamak tüm ayıpların üstündedir bana göre.

2|5
    0|0
  • Bu devirde erkek olmak gercekten zor. Bazi kisiliksizler yuzunden cok fena kandriliyolar. Sizin gibilerin neslinin tukenmesi dilegiyle..

1|7
    0|0
  • Samimi olmadığını söylemeye gerek yok zaten ama merak ediyorum kararlarının arkasında duramayacak kadar yaptığını savunamayacak hatalarına sahip çıkamayacak kadar aciz misin? Sadece bunu cevapla ne kadar anlamsız bişeyi düşünüp sorduğunu fark

0|0
    0|0
  • Yorgan iğnesiyle dikiyorlarmış.

0|3
    0|0
  • diktirsen ne olacak ki?

0|1
    0|0
  • diktirilkiyo hatta oraya içi kan dolu tüpler yerleştirilerek ilk kez bozulmuş gibi olabiliyo

0|2
    0|0
Yükleniyor...