Kilo vermk istiyorum?

166 boyunda 71 kiloyum yaza dugunum vr ve kilo vermek istiyrum ama nasl yapacagimi bilmiyrum?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bakın internette onca ürünler reklam ediliyor. hiç birine inanmayın. asla kimyasal ilaç kullanmayın. bir çok kadın bu ilaçlar yüzünden hayatını kaybetti

şimdi şu açıklamayı yapayım. hayatında okula gitmemiş yıllarca beyinie bilgi sokulmayan birini üniversite sınavına sokrak başarı beklemek ile sizin yıllarca rahat kilo alıp iki ayda zayıflama beklemesi aynıdır.

mucize beklemeyin.

zayıflamanın tek yolu düzgün beslenme ve spoerdur. yattığınız yerde zayıflama bir hayaldir. unutun bunları böyle bir çözüm yok.

yapacaklarınız.

mutlaka sabah kahvaltısı yapın. hem de güçlü şekilde hiç kısıtlamadan. öğle yemeği ve akşam yemeğini yarıya düşürün. günlük spor yapın. yürümek spor değildir unutun bunu. yağ kitleniz nerenizde ise o bölgeyi hareket ettirecek egzersiz yapmalısınız. bayanlar kenellikle bel ve göbek kısmında yağ biriktirir. size en uygunu zevk alarak yapacağınız müzik kutunuza bir oryantal dans müzüği koymak ve oryantal dans yapmanızdır. profesyonel dans gerekmez. becerdiğiniz kadar bel ve göbek hareketi yapın. amaç zevk alarak zayıflamak. biraz da memkik çekerseniz mükemmel sonuç alırsınız. en az 2 ayda 8-10 kilo verirsiniz. dediklerimi yaparsanız

diğer konular
    akşam 8 den sonra yemek yemeyin. asla. aperatifleri de en az yatmadan 2 saat önce kesin.
    gündüz yemek öğünleri arası aperatifleri almayın. ikramları kabul etmeyin.,
    ısararla diyorum mutlak kahvaltı yapın. sindirim sistemini kahvaltı çalışmaya başlatır. kahvaltı yapmazsanız öğle ve akşam yemeği direk yağa çevrilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sigaraya basla icmiyorsan 😂 ben başladiğimda 60 tim şimdi 53üm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• düzenli beslenerek ve sporla yaza kadar 15 kilo falan verebilirsin

0|0
    0|0
  • Şöyle yapıyorsun,

bir hastaneden randevu alıyorsun uzmana görüşüp onun söylediklerine uyuyorsun.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gideceksin. Doktor tavsiyesi olmadan ilac kullanirsan gazete haberlerinden 2. sayfaya cikarsin.

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0
  • Hergun seks yap kendını bıle tanıyamassın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...