Kızlık zarı bozulması?

Bakire değilim. Kızlık zarı dikimi olmadan nasıl kendimi bakire gösterebilirim? Dalga geçmeden ciddi cevaplar verirseniz sevinirim.

1|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• kaç kere birlikte oldun

0|0
    0|0
    • 1 kere bile sayılmıyor. Erkek arkadaşım zorladı. Sadece girdi çıktı.

• Arkadaşımda olmadı

• o zaman ibr kereden fazla yapmıştır. sende bence öylesin. nasıl olsa oldu deyip devam ettiniz.

En İyi Kız Görüşü

• regl dönemine denk getirmeye çalış cinsel ilişkiyi bence. ben de eğer evlenmeden bakireliğimi verirssem öyle yapmayı planlıyorum.

1|2
    0|0
    • Yazık gerçekten. Şu an bakiresin. Nasıl böyle hain olabiliyorsunuz?
      Sen şimdi bakire olsan ne yazar?

• Sevişmek suç değil. Sen yeter ki dürüst ol. Baksana, evlenecğein insanı kandırıyorsun. Regl dönemine getiririm diyorsun. Sen önce bir kendine bak

Ayrıca ben bakirelige önem vermiyorum. Seviyorsam zara bakmam.. Farkındaysan sana bakiresin/bakire değilsin diye bir şey söylemedim. Senin düşünceni ele alıyorum. Bakire olmasan bile sorun değil.

• bekaret kanı ile regl kanı farklıdır.

Erkekler Ne Diyor 16

• hiç bir beraberlik yalan dolan üzerine kurulmaz. dürüst olmanızı tavsi, ye ederim

0|0
    0|0
  • Evlenecek misin yakında?

0|0
    0|0
  • Tecrübeli bir erkek regl dönemindeki seks ile bekaret yutturmacasının farkına kolaylıkla varacaktır. Bence yapman gereken tek şey; gerçeği anlatmak.

0|0
    0|0
  • Bence kimseyi kandırma gerçek neyse onu söyle karşındaki kişi sen olduğun için seviyosa bir önemi yok ama yalan söylediğin ortaya çıkarsa resmen aldatmış oluyorsunuz yapmayın böyle şeyler dürüst olun tam bir cinayet sebebi bu söylediğin kendinide yakma karşındakinide

0|0
    0|0
  • benim zarım çok esnek, teyzeminki doğum da yırtılmış palavrasının tuttuğunu gördüm

0|0
    0|0
  • kadınlar ın hayat kolay allahın adeletıne guzel dıyen aferım sıze

0|0
    0|0
  • Ya niye insanları kandırmak istiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • dikim olması lazım ve adet gününe denk gelmesi lazım gerdek geceniz

0|0
    0|0
  • Saf bişey bul kakala kendini ona

0|0
    0|0
  • diktirmeden mümkün değil geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Bence zor

0|0
    0|0
  • Evlenince düğünde kocana alkolü daya. Alkollü kafayla zaten ne olduğu anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • Malız bız vurusun vurdurun ondan sonra goy goy

0|0
    0|0
  • Namussuzlugunu birde sahtekarliklami kapatacaksin?

0|0
    0|0
  • başka türlü bakire gösteremezsin
    çünkü ilişki esnasında bakire olup ya da olmadıgın anlaşılacaktır

0|0
    0|0
  • Daha önce niye miktirdin kendini?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• peki neden bozdururken neden düşünmedinde şimdi insanlara karşı yalan soyluyorsun neden yalanlar üzerine insanlar ile oynuyorsun ki

0|1
    0|0
  • İliski esnasinda yaninda bir jilet bulundursan, erkek icine girdikten sonra gizli gizli parmagini kes carsafa sur kani nasil fikir? Tabii biraz riskli bu. Yapabilirim dersen.

0|0
    0|0
  • adet gününe denk getirebilirsin

0|0
    0|0
    • he bu erkeklerde eşşek :D

• @bluekhamsin saol kardesım ;)

Yükleniyor...