Kız arkadaşım ile mutsuzum ayrılamıyorum

Merhaba.Yaklaşık 6 ay önce bulunduğum semtte bir bayan ile tanıştım.ben 30 yaşındayım o 26.İlk başlarda arkadaş gibiydik ancak sonradan beraber sevgili olup denemeye karar verdik.Benimde eski ilişkim sorunlu onunda.bu yüzden biraz yıprandık.Benim şu an istediğim evlenebileceğim birisi olması karşımda ki insanın.Gayet maddi durumu kuvvetli tek başına yaşayan evi arabaları vs olan birisiyim.ve bu kızın ne bir geliri var ne de bir iş hayatı.Konuştuğumuzda da genelde hiç anlaşamıyorum.aşk meşk konularında sorun yok.ancak olay hayat görüşüne,sorumluluklara gelince kendisini hiçbir şekilde geliştirememiş.İşin ilginci o mühendislik okumuş ve işsiz ben orta okul mezunuyum fakat bu haldeyim ki yabancı dilimden tutun kültür seviyemde hiç sorun yok.Buna rağmen üni mezunu birisi kültür açısından benden çok aşağıda.Ben şu an 1 eş ve çocuklar değil 10 kişiye de bakarım derdim maddiyat değil.Fakat karşımda ki insanın sorumluluk sahibi olması çok önemli ve bunu onda göremiyorum. hiç kanım ısınmadı sadece üzmemek için devam ediyorum.Daha önce cinsellik yaşamamasına rağmen benimle cinsel ilişki yaşamak istedi ve kabul etmedim.fakat her seferinde kendimi dayanamayacağım diye korkmaya başladım yapmaktan korkuyorum.Sanırım diğer nedeni de ayrıldığımda yine yalnız kalıp kendimi üzeceğimden korkuyorum.

Sizce ne yapsam çok kararsız kaldım..

Güncellemeler:
zaten sorunda orda kesinlikle evlenmeyecgimi zaten biliyorum.fakat o kadar insandan sonra iyi birisi karsima cikmayinca acaba bundan sonrada mi cikmayacak diye dusunup devam etmeye calisiyorum.Sonucta alamiyorum ve bu yipratiyor.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana burdan ayrıl ya da ayrılma diyemem ama sorumluluk sahibi olmayan birinden,iyi bir eş olmayı bekleme.Ayrıca kanının ısınmadığı,sadece üzmemek için ayrılmadığın biriyle bir ömür geçirebilir misin?

0|2
    0|0
    • zaten sorunda orda kesinlikle evlenmeyecgimi zaten biliyorum.fakat o kadar insandan sonra iyi birisi karsima cikmayinca acaba bundan sonrada mi cikmayacak diye dusunup devam etmeye calisiyorum.Sonucta alamiyorum ve bu yipratiyor.

• Önyargılı yaklaşma.Pozitif düşün.Ayrıca yanlış insanla evlenmektense hiç evlenmemek daha iyidir.

• Gereksiz uzatılmış ilişkicik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...