Böyle bir şey mümkün olabilir mi sizce?

Nasıl farkına varmamış anlamadım..
Böyle bir şey mümkün olabilir mi sizce ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Genetik olarak öyle rahmi olmayanların vajinasınında 3'te 1'i kapalı oluyor. Tedavi olayıda bildiğim ve duyduğum kadarı ile vajinanın olmaması durumunda bir ameliyat yapılıp, en azından his kazandırmak için deri yaması ile vajina oluşturuluyormuş. Belki bir faydası olur diye paylaşmak istedim. Ve bu ameliyatı yapabilecek sayılı doktor varmış. Prof. Dr. Mehmet Mutaf bu konuda en iyilerden bir tanesi diye okumuştum.

Gazetede okuduğuma göre bu doktor bu alanda ödül falan da almıştı. Doku ameliyatları yapıyor yani özellikle cinsel organlarla ilgili ameliyatlarda başarılı diye okumuştum ödülünü de bu konuda almıştı zaten. Onun dışında deri ameliyatlarında da başarılı bir doktor diye okudum.

Burada da böyle sıkıntısı olan arkadaşlarımız var ise şayet bunu paylaşarak umarım bir nebzede olsa yardımcı olabilmişimdir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oha çok kotu bisey

0|1
    0|0
  • Olabilir yani

0|1
    0|0
  • allah allah tuhf

0|1
    0|0
  • Bende vajinam çirkin diye üzülüyorum :(

0|1
    0|0
    • yaa işte aslında beğenmeyenler için bu soruyu paylaştım.. değerini bil.. ya olmasaydı?

• haklısın

• Kardeşim bu site seni de bozuyor yavaş yavaş. Üzüldüm ama bunu 17 yaşında öğrenmesi tuhaf çocuk doğduğunda 2 3 yıl annesi babası bakımını yapar farketmemismiler mi ilginç

0|1
    0|0
    • nasıl bozuyor? demek ki fark etmemişler anne babası.. bel ağrısıyla doktora gitmiş öyşe tesadüfen öğrenmiş

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...