Arkadaşlar vajianin dis kisminda kasinti neden olur?

Arkadaslar vajinanin dis kisminda ve ustte tuylenme olan yerde surekli gecmeyen bir kaşıntı var ne yapsam geçmiyor.
Sebebi ne olabilir?
Ic camasir kalitesiyle ilgili olabilir mi?
Temiz tutuyorum islak kalmiyor ve sabah aksam mutlaka camasir degistiriyorum.
Ne yapayim sizce😥😥😥?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tüyleri kesince cikma döneminde olur, herhnagi bir sivi sabuna alerjiden olur, asiri yikamaktan cillte kuruluktan olur, en son ihtimal mantardan olur ama sen disinda diyorsun..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mantar enfeksiyonu o, yasiniz dogruysa dr a gidersiniz test yapar o teste gore dogru mantar ilacini verir. 18 den kucuk ve bekarsaniz zaten travazol krem yazar kullanir kullanmaz gecer zaten. Eger isterseniz doktora gitmeden direk travazol kremi alin gunde bir kere kullanin eger ise yaramazsa o zaman doktora gidersiniz. Ayrica ille de iliskiden oldu diye bir sey yok, kadinlarda basta antibiyotik kullanimi, o bolgenin cok islak kalmasi gibi sebepler mantara neden olabilir. Gecmis olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• mutlak beyazı ve penye türü giyim seçin

0|0
    0|0
  • malesef gecen yazdan beri ayni sorun bendede var cok sinir bozucu birsey olur olmadik yerde kasiniyor :( travazol kullandim ama ise yaramadi bende hangi doktora gitmem gerektigi konjsunfa kararsizim

1|0
    0|0
  • Dermatolojiye gitmen gerek

0|0
    0|0
  • iç çamaşırını değiştir..
    değiştir derken çamaşırın cinsiyle ilgili olabilir.

0|0
    0|0
  • Kısmetini arıyor olmasın sol elim kaşındı para gelecek sağ elim kaşındı para gidecek aaa vajinam kaşındı aceba ne gelecek ya da gidecek 😂😂😂

0|0
    0|0
  • kıyamam sana pamuklu iç çamaşır kullan canım sıcakta havasız kaldığı için isyan ediyor vajinan :)

0|0
    0|0
  • yalat

0|0
    0|0
  • pamuklu don giy

0|0
    0|0
  • dışı kaşınıyrosa sorun yok. içi kaşınamsın dikkat etsin :)

0|0
    0|0
  • öpümde geçsin

0|0
    0|0
    • Sen ne sapik ne pislik biseysin ya belki kadin evli ne bakmadan yorum yapiyorsun serefsiz. bilmiyorsan sus da adam sansinlar! it herif

• @athenaa gerçekten evliyim ve iyi niyetli olarak sormustum belki dr vardir ya da basina gelen vardır diye. teşekkür ederim.

• anladım panpa tamam bende sapıkça yazmadım başımıza geldiği için yazdım ne yani yalanmı yazayım

• pullanma ya da kızarıklık var mı? ya da beyazlık

0|0
    0|0
  • bekle geçer

0|0
    0|0
  • İlişkiden hastalık kapmışsındır ya da mantar vardır

0|0
    0|0
    • Ama gorunen yara gibi birsey yok.
      Cok uzun zamandir var.
      Hangi dr a gitmeliyim.
      Dermatoloji mi kadin hast. mi

• Kadına git

Kızlar Ne Diyor 4

• Taharet yapabilirsin ☺

0|0
    0|0
  • Mantar?

0|0
    0|0
  • Bitlenmiştir

0|0
    0|0
  • İc camasirin sentetikse naylonluysa olabilir. Mantar olabilir, tüylerin varsa onlardan olabilir. Cildiyeye gitmelisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...