Sünnet ve azalan zevk?

Sünnet oldum tabi ki. Ama duyduğum birşey var. Sünnet olamn erkekler daha az zevk alıyormuş cinsel ilişkiden. Böyle birşey bilen var mı veya deneyimi olan? Ama yine de sünnet olmak lazım tabi ki

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• evet öyle. o alınan deride daha fazla sinir hücreleri bulunuyomuş yani daha çok zevk alıp hissediosun. boşaldıktan sonra da hassaslaşmanı engelliomuş sevgilim diodu

0|1
    0|0
    • Ama erkekler boşalmadan önce kadınlar gibi zevk almaz ki? Amaç orgazm.

• lan abi sokarken diyom daha çok zevk alıyonuzmuş kestirmezseniz diyom

En İyi Erkek Görüşü

• Çok bilgim yok bildiğim kadarıyla alınan zevk azalıyor kesinlikle sünnetli erkekler daha geç boşalıyor sünnet olmayan erkeklere göre dolayısıyla ilşki daha uzun sürüyor his az olduğu için başka boyutu var bu belki en önemlisi de olabilir tek belki de en büyük avantajı sünnetli erkekler sünnetsiz erkeklere göre cinsel hastalıklara Hiv virüsü gibi %50-%35 daha az maruz kalıyorlar ama bakteriyel hastalıklarda kesin bilgi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet öyle diyorlar tam olarak bilmiyorum, ama cinsel konu etiketi neden yok? Sanırım 1,2,3 xpersin. @fatalerror_ @laffanlamazkız

0|0
    0|0
    • Cinsellik değil çünkü konu. Bakarsan xp5

• Cinsel ilişki diyorsun. Djdjsjs sen cinsel ilişki deyince ne anlıyorsun? Djsjj

• Yok brro

0|0
    0|0
  • cinsel tatminlik için mi sünnet oluyorsun yoksa Allah rızası için mi derler adama

0|0
    0|0
  • sallamasınlar, tamamen şehir efsanesi.

0|0
    0|0
  • Sünnet olduğumda ilişkiye giremeyecek kadar küçük olduğum için sünnetsiz mi daha zevkli bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Aynen öyle sünnetsiz olan daha zevk alır böyle bilgi söz konusu bende duymuştum

0|0
    0|0
Yükleniyor...