Kapat

Genital bölgenizi karşı cins doktora gösterirken çekiniyor musunuz?

Genelde bu konuda bayanlar mecburen erkek doktoru seçiyorlar. Ya yaşadıkları bölgede bayan doktor yok. ya da iyi bayan doktor yok. doktorlardada muayene yapıyorum diye elleme , parmak sokanlar olabilir mi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bana erkek doktorlarin muayenesi daha hafif olur derlerdi. Olur mu oyle sacma sey derdim. Bigun kadina denk geldim. Allah Allah. Mahvetti beni. Hic boyle canım yanmamisti. bir daha tovbe. Erkek seciyorum hep. Hic de utanmiorum. Orda yanimizda hemsire, bir sorun var cozulmesi gerek. O gozle bakar mi hic.50 tane goruor gunde

0|2
    0|0
    • adı çapkına çıkmış doktor bile var koskoca hastanede... muhakkak birşey var ki niye diğer 6 tane daha kadın doğumcu var...

En İyi Erkek Görüşü

• tıpta uyanmak olmaz ki :)

0|0
    0|0
    • olmaz ayrı konu... doktor hemşire ve sağlık çalışanlarıyla aynı ortamda bulundum. muhabbeti yapılıyor... şunun poposu güzel, şu traş etmeden gelmiş, bir tanesinde penisinin çok büyük olduğunu bile söylediler..

• onların muhabbeti ayrı yav :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• bu saglık çekınecek bır sey yok ama oncelıgım kadın doktor olurdu

0|0
    0|0
    • Gerçekten çekincen yokmuş

• nereden bulacaksın o kadar bayan doktoru... büyük bir hastanede 10 tane erkek kadın doğumcu varsa 3 tane kadın doğumcu var... girin her hangi bir hastanenin kadrosuna bakın.

• haklısın bu yuzden acıl bır durumum yok ıse mhrs den bayan secıyorum daha ılerı tarıhe

• Yoo. Xd

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır bro

0|1
    0|0
  • Ben kadin doktora gostermek zorunda kalmistim takimlari

0|1
    0|0
Yükleniyor...