Vajina mantari hakkinda bilgisi olan?

Merhaba uzun zamandir vajina mantarim var acayip bir kasinma. Doktor cogu kez bakti haplar kremler verdi hicbir faydasi olmadi. Bilgisi olan var mi? Ne yapmam lazim?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Temiz tutmalisin orayi.
    ic camasirini bamya degistir.
    Devamli mantar oluyorda kullandigin ped ic camasiri ve wc ye dikkat et.
    Ayrica camasirlarini ayri sekilde yüksek isida yikamalisin. Diger camasirlarla yikarsan onlarada bulasir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özelden yazarsan yardımcı olabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• haplar fayda etmiyorsa senin yaşamında hatalar verdır. yani sürekli mantarı tetikleyen şeyler uyguluyorsundur

0|0
    0|0
  • Temizlige dikkat atmelisin hergun külotunu degistir birde kimyasal iceren sampuan veya sabun kullanma

1|0
    0|0
  • hijyene özen göstermen lazım, özel genital bölge sabunları var onlardan kullan bakteri öldürücü.

0|0
    0|0
  • Travazol kremi denedin mi?
    www.ilacrehberi.com/.../

0|0
    0|0
  • o ne a q

0|0
    0|0
  • yardımcı olabilirim sana

0|0
    0|0
  • Bunun oncelik nedeni o bolgeyi temiz tutmalisin

0|0
    0|0
    • Cok temiz tutmaktan da gelen bir seymis

• Hangi diger taraf?

• Bol su icmeni tavsiye ederim birde penye çamaşır sürekli bol su ile yıka birde travazol krem kullan

0|0
    0|0
    • O kremi tanimiyorum ne kremi o? Nerede var

• Denerim tesekkür ederim

• Rica ederim dene bak bana dua edersin

• İçinde mi dışında mı mantar?

0|0
    0|0
  • vajinanda mantarmı yetiştiriyon :S

0|0
    0|0
  • Bak buna benzer bir soruyu "çok acil cevap" adı altında bende sordum. Sanırım bende de mantar var. Fakat dr a gittiğimde hiç ilgilenmeden krem verip , hap verip gönderiyor. Bir buçuk yıl oldu ve ben kaşıntı ve tahrişlerden ve hatta Ağrılardan bıktım, usandım. Uyuyamıyorum, gündüz gece farketmeksizin yürüyemiyor , oturup kalkamıyorum, bana da yardımcı olabilecek birileri varsa ve cevap verirlerse çok sevinirim.

0|0
    0|0
    • Bak, buradan biri bana kantaron yagi tavsiye etmis. Ona cok yardimi dokunmus ve hemen gecmis. Sen de dene

• Sorabilme şansın olursa şayet buraya yazarsan tekrar illa ki bildirim gelir , sağol yardım için Başka kişilerden de bilgi almak için sorumu güncel tutacağım.

• Tamam :)

• Cinsel hayatın varmı?

0|0
    0|0
    • Hayir yok

• Aynen öyle iyi bir doktor bul git

• Tesekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Taharet yap ☺

1|0
    0|0
  • Surmedin mi ilaclari. Veya butun camasirlarini cope at. Ayrica tuttugun dus basligini klorakla. Ve temiz havlularini bile tekrar kaynat. Ayrica orani dalinle yika.

0|0
    0|0
  • arkadaşımda da aynısı vardı, soğan suyu kaynat iç ya da soğanı haşla bezin içine koy iç çamasırınla giy. 2 haftda geciyor..

0|0
    0|0
    • Ilginc bir yöntem. Denemek lazim

Yükleniyor...