Erkekler ve kızlar sorum iki tarafa da.

Bu siteye üye olduktan sonra cinsellik kategorisinde okuduğum soruları cevapları görünce çok şaşırdım. Türkiyede cinsellik gençlerde bu kadar yayıldığını hiç bir zaman düşünmezdim sonuçta bir müselamn ülkesi. Erkekler kızlar fark etmez ben iki taraf içinde konuşuyorum. Zina yapmıyorum sevişiyoruz anal oral yapıyoruz özaman sorun olmuyor temiz ve hala masumlarya sonuçta. ya da bakir olmiyanlar siz ne hakla bakire kız istiyorsunuz. Ben avrupada yaşıyorum burdaki müslüman gençler için bu bence daha zor ama nedense burda çoğu ilişkiye girmemiş evlenmeyi bekliyor. Sonuçta biz bu dünyaya bir sınav için gelmedikmi iki dakikalık zevk için bunlar gerekirmi? O sınavı geçersek hayat özaman başlıyacak asıl güzellikler orda. İhtiyacığınızı başka türlü giderseniz (mastürbasyon yetmiyormu)? Çökmü zor beklemek sonuçta Olmuyoruz digilmi bunu yapmıyınca. Şimdi ilişkiye girenler sanane filan diye yorum yazacak evet beni ilgilendirmez bunlar herkes kendine yapar. Sadece merak ettim isterseniz bekliyemezmiydiniz?

İnsanı günaha atan en büyük sebeplerden birisi kötü arkadaş ve çevredir.Kötü arkadaşlar insanı yılan gibi süründürür.İyi arkadaşlar ise kartal gibi göklerde gezdirir.Şimdi kimlerle arkadaşlık yaptığına bir kere daha dikkat edin.

Efendimiz diyor ki şeytanın en sevmediği genç iffetli gençtir.Yine diyor ki zina ettiğiniz kişiler birilerinin anası bacısı halaşıdır.Başkaları sizin ananız bacınız teyzeniz ile zina etse nasıl hoşunuza gitmez o zaman sizlerde yapmayınız.

Peygamber Efendimiz gibi daima “Allahım bir anlığına bile olsa beni nefsimin eline bırakma!” duasını dilden düşürmeyin ;)

Güncellemeler:
Arkadaşlar yukardada yazdım herkez kendi yaptığından sorumlu beni bunlar ilgilendirmiyoki nefretlede bakmıyorum o insanlara ve hiç kimseyi yargılamıyor.Bu kadar niye tepki verdiyseniz üzerinize alınmayın özaman bu kadar. Ben kendimi hiç kimseden üstün görmüyorum sonuçta bende 100/100 insan değilim biliyorum. Sorum sadece nikah kıyılana kadar beklemek okadarmı zordu?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Herkez istediği şekilde yaşar ve hak ettiği şekilde ölür.Bizim görevimiz kötü olanı insanlara bildirmek anlatmak.Bununla yola gelecek belki yoktur belki çok.Seni tebrik ederim bildiğin yoldan şaşma.Kalbi temiz olan kişi meyhaneye gitse orası ona namazgah olur,Kalbi kirli olan kişi namazgaha gitse orası olur ona meyhane..Yapılan eleştiriler sadece uyarı duymak istemeyen,duymayınca başına gelmiyeceğini zanneden gariplerin ruh halini yansıtıyor.

Rüzgar, çok zaman gemilerin istemedikleri istikametten eser.

Ama bu, gemilerin istedikleri istikamette yol almalarına engel değildir.

3|0
    0|0
    • cevabin icin cok tesekkur ederim biraz icim rahatladi birden boyle tepki alinca tuhaf oldum. Sonucta ben kimseyi yargilamak istemedim hic kimseyede farkli gozle bakmiyorum.

• katılıorm sana

• Körler görmeselerde yıldızlar vardır.

Hayata tepeden bakarsan insanların sadece tepesini görürsün. Hayata daima insanlarla aynı mesafeden bak. O zaman insanların hem yüzünü, hem kalbini görürsün.

Erkekler Ne Diyor 12

• "Efendimiz diyor ki şeytanın en sevmediği genç iffetli gençtir.Yine diyor ki zina ettiğiniz kişiler birilerinin anası bacısı halasıdır.Başkaları sizin ananız bacınız teyzeniz ile zina etse nasıl hoşunuza gitmez o zaman sizlerde yapmayınız."

efendiniz bunu diyor da efendinizin uçkuru bu söyledikleriyle pek de uyumlu hareket etmiyordu.. ahzab suresi 50. ayette ( link ) bunun en açık örneklerinden birini görebiliriz.. muhammed, güç ve cinsel isteklerini karşılamak üzere insanları tanrının adıyla kandıran bir kişiden başka biri değildi.. siz çocukluğunuzdan beri onun çok iyi olduğunu sandırılarak gerçeklere karşı körleşiyorsunuz..

0|2
    3|0
    • he heaa tamam tamam hade by

• daha sonradan yine konuyla alakasız rivayete dayanan örnekler vererek muhammed pamuk kalpli süper bir insandı cinsel arzuları için bunu asla kullanmış olamaz diyenler için hafza maria ve muhammed arasında geçen ve daha sonra da bu olay nedeniyle koca bir sure indirilmesine neden olan olayları nedense görmezden gelmektedirler..(bkz tahrim suresi)

sözün özü: istediğiniz kadar kulp takmaya çalışın bahane bulmaya çalışın, kuranın kendisi sizin sözlediklerinizin aleyhine deliller içermektedir..

• ayrıca az önce inceledim de ahzab 52de yazılmış ayeti açıkça ihlal edip meymune binti harisle evlenmiş muhammed.. direkt islam kaynaklarındaki son evliliğine baktım ben, ahzab 52 ile meymune arasında başka evlilikleri beni ilgilendirmiyordu zira, sadece 1 evlilik bile yeterdi bana ki yetti de zaten..

• ülkemizide dincilik müslümanlık adı altında yönetiyolar ama her türlü halkı s...yolar neyin kafasındasın sen..

bi asgari ücrete bak bir yaptıgın aldıgın şeylerin fiyatına..

alsana farkı bakış açısı anlat bana müslüman ülkenin başındakiler nasıl olur..

dinci takılan çocuk tacirlerini saymadım daha

1|1
    2|1
    • terbiyeli ol ben sana yanlis bisey dedimi ters konustumu neden bu kadar uzerine aliniyosun sanki

• şu ülkede yapılanlara karşı şuan kullandıgım dil gayet kibar. bu ülkede din üzerinden yapılan hertürlü propogandaya karşıyım.yukarıda yazdıklarını bu kadar iyi biliyosan imanında ibadetinde başkasının zoru ile olmıycağını kalpten gelmesi gerektiğini ve bir insan dinsiz olsada bunu yargılıyacak kişinin kim olduguna biliyosundur..

soruma benim açtıgım bakış açısından bakıp fikrini belirtirsen sevinirim.

• Buradaki herkes aklı başında kişiler. Senin vaazine kimsenin ihtiyacıda yok.

Eğer rahatsız oluyorsan burada ne işin var?

Buradaki mesajları bile okumak senin gibi bir müslüman için günah değil mi?

Herkes kendi hayatını yaşar ve ölüp gider.

Öbür dünyada herkes kendi bacağından asılır ve hesabını ona göre verir.

Öyle bir anlatmışsın ki sanki sen peygambersin!

Sen kendine bak.

Kimsenin senin vericeğin akla ihtiyacı yok.

Senin gibi müslümanım diyip millete bok atanlardan, kendisi gibi olmayan insanları hedef gösteren, günahkar, kafir olarak yaftalayan katli vaciblerden nefret ediyorum.

2|1
    2|4
    • Bu arada yazdığın sorunu şikayet ettim.

Umarım banlanırsın!

• Hala cevap yazıyor şaka gibi.. : /

• niye nolcak yazamam mi

• bugüne kadar sevdiğim kızlarla seviştim diye süründüğüm olmadı açıkçası. zevkin doruklarında yaşadım. iyiydi yani, büyük keyif aldım. hayata boşuna gelmedik. çalışacağız, kazanacağız, aşık olacağız ve sevişeceğiz. tüm nimetlerinden yararlanıp öyle öleceğim. yaptığım şeylerden değil yapamadıklarımdan pişmanlık duyarım

2|1
    2|3
  • Bu bir soru olmamış, açıklama olmuş. Ama kendi düşüncelerini paylaşmışsın sonuçta :) Hani bir çok saçma-sapan sorudan yeğdir bu.

0|1
    1|0
    • sorum beklemek cokmu zor ?

• Kimi beklemek ama? Beklenene değecek mi? Baksana çevrene, ya aşırı muhafazakar ve kapalı, ya da aşırı açıklar değil mi? Ortasını yaşayanlar da bir şekilde savrulup duruyorlar. Ben bir çok Arap ülkesinde bulundum ve orada bu durum çok daha fena inan ki; her şey büyük evlerin içinde gizli yapılıyor ve gay'lik had safhada. O yüzden önemli olan beklemek değil, beklediğinin kim olduğu.

• senin dusuncen saygi duyarim bisey diyemicem. hayirlisi

• Yaaa bu din kitapları kızlara bakire olmaları için tavsiyelerde bulunurken erkekleri neden unutmuşlar. 18 yaşlarında benim bakir erkek arkadaşım yoktu. Hepsi bir şekilde cinsel ilişki yaşamışlardı. Erkeğin elinin kiri olan bir şey kızlar için nasıl cennete giriş anahtarı oluyor bir türlü anlamıyorum.

Eğer bir sınav varsa anlayamadığım biçimde ya bu sınava sadece bayanlar giriyor veya sadece bayanlar ciddiye alıyor. Size sınavınızda başarılar diliyorum. Biz erkekler sınavdan muhafız...

0|0
    1|1
    • genel olarak konusma :) bilenler var

• herkes degil ama bnuda demedim ;)

• Tamam daha fazla uzatmıyorum. Senin yargılarına karışmak istemem, o senin dünyan...Ben sadece bu konuda kızlara haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

• süpersin zaten yapıyorum diyene de çok inanma

1|0
    0|0
  • bacımm uzun yazmışsın kısalt biraz copy pastemı yaptin .:D

1|0
    0|0
    • insani gunaha atan...ordan itibaren copy paste yaptin valla :p

• El fatiha... amin.

Nasihatımızı da almış olduk.

1|0
    0|0
  • şimcik şöyle oluyor zina günahına gelmeden önce dahada büyük günahlar var mesela israf dünyada kulanılan kozmatik maddelerine verilen parayla dünyadaki açlık tamamen sona eriyor onun için günah bakımından zinaya takılmaya dünyada milyonlarca insan açlıktan ölüyor önce israf etmemeyi ögrenelim yoksa sonumuz hiç hayra alamet degil...

0|0
    0|1
    • hepsi sorun o sorun degil demiyorum konu o degil suan

• evet beklemek bazen zor gelebiliyor :D

• =)

• Ben 29 yaşındayım hala bakirim evleneceğim kiza saklıyorum kendimi ama insan zorlanıyor :) bazen gördükçe kızları insan tuhaf oluyor sabır diliyorum Allahtan :) başka bisey gelmiyor elden

0|0
    0|0
    • :) mashallah. evet zordur sizin icin allah sabir versin. Ama sizinde evlenecek yasiniz gelmis ama :)

• Nasip kısmet artık tebessüm ettirdin beni :))) Allah da seni güldürsün

• Amin :)

• gençlik çok fena

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Amin canım çok haklısın,bende bu derece herkesin herşeyi yaşadığını düşünmüyordum,burda okudukça şok oldum yemin ederim..

Bir insan kendisi neyse herkesi öyle görür ya,işte biz onlardanız,kendimin temiz olduğumuz için herkeside öyle sanıyoruz.

Kimin ne yaptığı umrumunda değil,sende hiç takılma Allah herkesin karşısına kendisi gibi birini çıkarsın diyorum..

Ve bu sitenin bayağı bir bölümü ateist,bunuda unutmayalım...

3|3
    0|0
    • Evet dogru :) Yok takmiyorum ondan degil sadece merak ettim beklemek cokmu zor diye :) insallah oyle biri cikar evet :)

• Bırak isteyen istediğini yapsın herkesin günahı kendine..

• biliyorum

• burası türkiyenin verisi, net yüzü olabilir mi sence? Öyle olsaydı müslüman türklerin yaşadığı bir ülke için bende üzülürdüm.

0|1
    0|0
  • iki dakikalık zevk mi :D Emin misin?

1|2
    2|5
    • hadi 15 - 60 dakika olsun

• lafta herkes herşeyi bilir icraata bakıcan :D

• teorik tarafina bakarsak senden daha cok bilgim vardir emin ol ;)

• çok haklın canım ya...

1|0
    0|0
  • Yok canım ya çoğu sadece fantezilerini yazıp teorilerini bildiriyor. Pratik yokbunlarda. He var bir kaç fetişist sapkın onlar adı üstünde zaten fetişst sapkın.

2|1
    0|0
    • evet oyle zaten sozde hava atmak sonra bisey diyince olamiyolar

• bende yurt disinda buyudum hala ordayim da aynen bende cok sasirdim. ama suda var onceden eregin gozlerine bakmak bile gunah sayiliyordu ama bakmazsan olmuyor konusurken. gunahin buyugu kucigu olmaz ozaman bunu yaparakta gunah isliyoruz. ama bu gunahsiz gozuktugu icin bize takmiyoruz belki ayni sekilde onlarada o yaptiklari gunah gelmiyor gunah olsada

2|0
    0|0
    • şunu anladım ki yobazlığın sonu yok gerçekten. erkeğin gözüne bakmak günah he vay be

• art niyet aramak gibi herseyde

• hocalairn dedigine gore var buyuk gunahlar. evet galiba oyle geliyor onlarada.

Yükleniyor...