Arkadaşlar vajinam çok kötü şu an?

Bakire olmamama rağmen mast yaparken kan geldi ve şu an çok yanıyor. Tahriş olduğunu sanmıyorum yeterince sulanmıştım çünkü. Ne yapabilirim veya nedeni ne olabilir?

1|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Zar gitmiştir

0|0
    0|0
    • zaten gitmişti

• Var ama şu an yanıma gelmesi zor olurdu o yüzden kendi başımın çaresine kendim baktım

• Bayağı azmışsın belliki :) valla işin ucunda seks varsa koşarak gelirdi :)

En İyi Kız Görüşü

• bekaretin gitmiş olabilir ,,

0|0
    0|0
    • soruyu nerenizden okuyonuz bakire değilim zaten

• Parmak sokmamla mı?

• bir kadın bakareti giderildiği gece ilişkiye girmişler ,, vajinası tahriş olmuş,,
      evet mastlada olabilir

Erkekler Ne Diyor 29

• İstediğin kadar sulan ve kaygan ol.. Parmakta tırnak durumu hiç ummadığın şekilde zevk anında bir çiziğe veya yaralamaya sebep olur.. Vijanın iç dokusu hatli yumuşak ve zedelenmeye uygundur.

0|0
    0|0
  • adetten kalma kitleler oplin sıvısındaki asit nedeni ile çözünmüş. bir şey yok korkma

0|0
    0|0
  • Sen bilmezsen kim bilecek yahu :)

0|0
    0|0
  • İçeride bir yeri yaralamış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • nasıl yaptıysan artık

0|0
    0|0
  • Güzeldir

0|0
    0|0
  • Ooo ttali dudaklari cok yordun anlasilan sana tecrubemi anlatmam sart
    Kani bosver tatli kiz biraz zorlandi ama bise olmadi korkma

0|0
    0|0
  • Ord. Prof. Dr. @mehcab emicamıza yönlendiriyorum seni

0|0
    0|0
  • nasıl zorladığına bağlı? alt kısmında perine denen kısım var orayı yırtmış olabilirmisin

0|0
    0|0
    • Ya imkânsız tahriş edecek hiç bir şey yapmadım

• ne yırtılması

• perine diye bir yer netten bakabilirsin ya da yardımcı olmaya çalışabilirim

• detaylı anlatman gerekiyor canım ne olduğunu anlamak için

0|0
    0|0
  • Hasta olmayasın kan gelmez cok yüklendiysen zar a kanamış olabilir belki

0|0
    0|0
    • zar kalmadı ki

• Hasta gününe yaklaşmış olabilir ya da vajinal bir hastalık baslangıcı olabilir bir kaç gün dikkat et sorun regl değilse doktora başvur

• tam anlat kan rengi vs.

0|0
    0|0
    • Kan rengi yeşil

• Cinsel yolla derken? tek bir kişiyle oldum onunda herhangi bir hastalığı yok ve ayrıca hep korunduk.

• Vaginal akıntı renkli (sarı, yeşil), kokulu, beyaz peynir parçaları şeklinde ise, yanma, kaşıntı ve cinsel ilişkide rahatsızlığa yol açıyorsa altta bir patojen etken söz konusudur. Eğer akıntı kanlı, et suyu renginde ise akla kadın organları kanserleri gelmelidir.
      Vaginal akıntıda ilk akla gelen etken enfeksiyon oluşturan mikroplardır. Daha az oranda rahim, rahim ağzı ve yumurtalık kanallarının kanserleri akla gelmelidir.

Akıntının özellikleri (rengi, kokusu ve yoğunluğu) bize hastalığın nedeni hakkında yaklaşık bir bilgi verebilir. Örneğin tricomonas vaginalis enfeksiyonunda yeşil-gri, köpüklü bir akıntı, şiddetli yanma kaşıntı varken, gardnerella vaginalis enfeksiyonunda kötü (bozuk balık kokusu) kokulu ve gri-beyaz renkli bir akıntı vardır. Mantar enfeksiyonlarında ise beyaz peynir parçaları şeklinde bir akıntı, yoğun yanma ve kaşıntı şikayeti vardır.

• kan varsa gg

0|0
    0|0
  • O nasi bir azginliktir ya soguk suyla yika belki elindeki kimyasallar yakmis olabilir

0|0
    0|0
    • elimde hiç bir şey yoktu ki eldiven takmıştım

• Jinekolog olsa idim muayneme gel derdim ama eldivenin uzerindeki pudra tahris edebilir

• Resim olsaydı yorum yapardık :)

0|0
    0|0
  • tirnaginla cizip kanattin o kesin

0|0
    0|0
  • İçine mi soktun? Regl mi oldun?

0|0
    0|0
    • regl değilim

• bir defa girmedim sadece zedelenmesi imkansız

• Benim dediğim şey çok oluyor. bir özelden yazsana

• bir şey olmaz ya. Ama yalayim geçer aşkım :)

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • bir erkekle halletsen bunu yaşamazın sanırım

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • parmağını içeri mi soktun

0|0
    0|0
  • Dert etme bir şey yok gel daha farklı bir yöntem var

0|0
    0|0
  • Kusura bakma soyleyemm

0|0
    0|0
  • Ne kadar kan geldi ve rengi

0|0
    0|0
    • kırmızıydı ve bayağı gelmişti

• Zar ile alakası yok onun başka sebebi vardır açık renk pempemsi ve bir kaç damla olsa kızlık diyebilirdik dikkat et kendine

• Mast yaparken kullandığın bir alet varmıydı, ya da vajinanın içine birşey soktunmu.

0|0
    0|0
    • Parmağımı soktum

• hayırr

• vajinada yara veya kist olabilir bence biranönce kadın hast. uzmanına muayene olman lazım

• Tahriş olmuştur biranda kaptirdiysan kendini

0|0
    0|0
  • Fazla kazarsan petrol bile çıkar...

0|0
    0|0
  • çok mast. yapma arasıra gerçek takıl daha faydalı olur senin için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...