Diyelim ki siz Fenerbahçelisiniz yeni tanıştığınız kişi de fanatik Galatasaraylı; ona gıcık olur musunuz?

diyelim ki siz fenerbahçelisiniz yeni tanıştığınız kişide fanatik galatasaraylı ona gıcık olur musunuz ? bu örnek sevgilide olabilir arkadaşta olabilir.travesti lezbiyen onları karıştırmayalım lütfen

0|0
1618

En İyi Kız Görüşü

• bende fanatik fb liyim ama karsımdaki karıştırmadıkca bende renk sevdamla arkadaşlığımı karıştırmam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Farketmez ben F.B'Iiyim zamanı gelince insanlari kzdırsamda en samimi arkadaşlarimin çoğu cinconlu buna rağmen çok iyi geçiniyoruz :)

0|1
    0|0
  • Daha süper olur , her buluşma bir derby tadında :)

0|1
    0|0
  • ben alatasaraylıyım. karşıma çıkan kim olursa olsun asla fenerbahçeli olmasın derdim .malesefki nişanlım koyu fanatik fenerbahçeli bana nişan hediyesi de fenerbahçe forması, bilekliği ve pandif terlikleri :) bu şirinliğe karşı nasıl gıcık olunur :)

0|0
    0|0
  • koyu gs liyim bir ara koyu fb li bir çocukla çıktım beraber maça bile gittik bir sorun yok arada birbirimize takılmak eğlenceli bile oluyordu.

0|0
    0|0
  • olurum fanatik fenerbahçeli biri olarak fanatik galatasaraylı biriyle yapamam http://www.youtube.com/watch?v=zVFSRDTuWt8 aynen böyle

0|0
    0|0
  • Kendisi de Fenerbahçeli olduğundan sorun yok :D

0|1
    0|0
  • Bakarım çok uğraşıyorsa bende onunla uğraşırım ama şuan çok samimi bir arkadaşım var mesela gs li bir sorunumuz yok

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıym.. Herhangi bir arkadaşla ilk tanşmada mutlaka takm sorarım..

Fenerliym dynce karşı taraf 1-0 maglup başlıyo benim için...Dedgin gbi gıcık olurum..

0|0
    0|1
  • Hayir olmam. Laf atmadikca kedi gibiyimdir.
    Bu arada GSliyim.

0|0
    0|0
  • Gsliyim eh gıcık olabilirim 75%

0|0
    0|0
  • ya açkcası ben biraz gıcık olrm ama ondan nefret etamam yan,i bazıları var nefret ediyo felan :D

0|0
    0|0
  • Aşk takım mı tanır hiç hoşgörülü olunmalı

0|0
    0|0
    • ilk önce takımına aşık olduysan tanır.

• bende futbolla kendini kıyaslayan kadınlarda var maç izlerken sevgilisini rahat bırakmayan maçmı benmi diyen maça gitmesini istemeyen inadınada olsa maç saati buluşmak isteyen kadınlarda var sence gariplik kimde erkektemi ?

• Hayır asla ben karsıyim böyle seylere erkek fazla sıkılmamalı bence halı saha maçına gtsin 1-2 gün arkadaslaryla çksın ki bunalmasın erkegn zevki bu saygı göstermek gerek. Ben mi futbol mu diyen bir kadın bence kadınlıgını küçük düsürür kendini kyasladıgı icin. Bence onunla ortak olunmalı o karşı takım zıtlıgı bile zevke dönüstürülmeli !

• gıpgıcık hem de :P

0|0
    0|0
  • ben koyu gsliyim erkek arkdşmda koyu fenerli arada tartşmalar oluyo ama önmli olan öyle kabul edeblmkte

0|0
    0|0
  • hayır canım ne alaka ben fanatik galatasaraylıyım öyle böyle değil sevgilim de eskiden fenerbahçeliydi ve birbirimize karşı tek bir gıcıklık yaşanmadı ayrıca en ii arkadaşlarımdan biri de fanatik fenerbahçeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Farketmez benim için. İnsanlığa bakarım.

0|1
    0|0
    • Ooo sen yaşıyon mu ya..

Evet aşırı derece uyuz oluyorum sana biliyosun..

• Allah korusun.. :(

Sadece gıcık oluyorum o kadar..

• insan gibi futbol tartışabiliyorsa hangi takımlı olduğunun önemi yok

0|0
    0|0
  • İnegölsporlu olduğum için bizde sorun yok gardaş, ancak ben de balıkesirsporluları sevmem ama balıkesirli biriyle de tanışırsam gıcık da olmam futbol kültürü sosyal hayata yansımamalı bence.

0|0
    0|0
  • Ne kadar fanatik Fenerbahçeli olsam da bu kadar dar görüşlü biri değilim.

0|0
    0|0
  • Takım dert edeceğin en son şey. Ama ha bire Fener aleyhine konuşmasa iyi eder :)

0|1
    0|0
  • Ben fanatik GALATASARAY'lıyım çok yakın arkadaşımda Fenerbahçe'li. Gayet iyi arkadaşlığımız. Birlikteyken senin takım şöyle benim takım böyle muhabbeti yapmıyoruz ki kalp kırmayalım. Daha önceden bir arkadaşımla aram bozuldu şu an konuşmuyoruz.

0|0
    0|0
  • Ben karıştırmam sevgiyi ve takıma olan sevgiyi.Kavga da etsem hallederim.İnsanların iilişkilerine 2 kulüp girmemeli.

0|0
    0|0
  • benim hiç bir sevgilim fenerli helede gsli değildi allahtan bana hep beşiktaşlılar denk düştü inşallahta hep öyle olur inşallah beşiktaşlı biriyle evlenirim bu arada fenerli bayanlarda güzeller var bunu söylemededen geçemeyecem :) ama kartaliçelerimizi tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • Ben fenerliyim sevgilimin galatasaraylı olmasını isterim..

sinirlendiğimde yatakta acısını çıkarmak isterim asndklmsaşfsdfhd

0|0
    0|0
  • he

0|0
    0|0
  • yok ya tatlı bir rekabet olur aramızda

0|0
    0|0
  • :))) İyi oldu çok güzel oldu taam mı güzel oldu işte =))) ama bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • galatasarayliyim benim icin sorun yaratmaz ama fazla uzerime gelmedigi surece

0|0
    0|0
  • olmam.

oturup birlikte maç izleriz hatta hoşuma gider

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • olmam ben zamanla onu Beşiktaşlı yaparım :D :D

0|0
    0|0