Kızlar yardımcı olur musunuz ya?

Arkadaşlar şimdi yardıma ihtiyacım var. Bu takvime göre, Mavi ve Mor olan yerlerde hamile kalma ihtimalim yüksek. Renksiz olan yerlere tıkladığım da ise, doğurganlık seviyesi düşük diyor. Korunmadan İlişkiye girsem hamile kalmam mı? yani renksiz olan yerlere göre soruyorum şu an. arafta kaldım ya.Kızlar yardımcı  olur musunuz ya ?

Güncellemeler:
Kızlar dedim hep erkekler yazdı, sağol karşı cinslerim, yazıklar olsun hemcinslerim😂

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta geri çekilme olması gerekli mutlaka.

0|0
    0|0
    • Peki ya geri çekilmezse? Takvimr göre hareket ederem, yani bana, hamile kalma oranımın düşük olduğunu ve yumurtlama zamanımda olmadığımda, geri çekilmezse içime boşalsa, hamile kalır mıyım?

• Adet sürem kısa mı? 7 fazla bilr

• 21 gün de olmandan bahsettim ben.

En İyi Kız Görüşü

• Su korunmamaya ne kadar meraklısınız ya korunun arkadaşım ko-ru-nun cokmu zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hamile kalırsın. Regl olduktan 8 10 gün sonra yumurta olgunlaşır ve kanala iner bu dönemden sonra 2 gün arayla (3 4 ayrı gün) ilşkiye girilmesi tavsiye edilir senin beyaz işaretlediğin alanların bir kısmı bu döneme denk geliyor yani en çok tavsiye edilen döneme.

0|0
    0|0
  • Neye gore bu analizi yaptin

0|0
    0|0
    • ne analizi

• Bence sen tecrübesizsin. Milletin yaptıkça yapası gelir, sen başlamadan bitirmek istersin. Hele bir ilişkiye gir de, o zaman anlarsın.:)

• Heh iste orda sorunlar var :D sinirlari olmayan sevgiliyi bulamiyorum. Sevgiliyi seks objesi olarak gormuyorum tabi ki. Ama sevgilim onla yasamaktan zevk alirim opusmek dokunmak ve iliski. Ama en son ki sevgilimle saatlerce opusurduk. Dirsegini penisime bile koyardi. Penisi hissetmek icin ugrasirdi. Ama ben goguslerini bile elleyemedim. Tepkiden kactim hep

• Bisey olmaz garanti istiyosan cekilme yapsin partnerin

0|0
    0|0
  • Kalmazsın

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • kesin emin değilim mutlaka doktorlar bilir %99:8-9 hamile kalamazsınız ama kesin emin değili büyük ihtimalle öyle biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır kalabilirsin sadece düşük bir ihtimal hamile kalmaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...