Kapat

Muayne olmaktan utanıyorum. Ve benimle aynı sorunu yaşayan varmı?

Arkadaşlar benim adetimle ilgili sıkıntım var normalde 3-4 gun sürerdi. Şimdi 7 güne çıktı taze kıpkırmızı kan. Ilk jinekolojik muainem olacak. Ve ben utanıyorum. Bu arada bakire değilim. Vajinal muayene nasıl oluyor. Yardımcı olabilir misiniz? Eğer aynı sorunu yaşayan varsa ne sıkıntı çıktı ya da sıkıntı var mı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaş üzerinde bakirelik söz konusu asla değildir doktorlarda zaten bunu kolay kolay paylaşmazlar paylaşmalarıda tıp etiğine aykırıdır zaten çünkü bu kişinin özelidir sırt üstü sedyeye yatılır ve bacaklar açılır tıbbi muayene başlar gerekli görülürse speculumla iyice açılır ve iç bölgelerin daha rahat görülmesi sağlanır enfeksiyon ya da mantar oluşumları kontrol edilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benimde 7 gün sürüyor bu konuda hiç rahatsız olup muane olayım demedim. Jinekolojik muane oldum tabii kamera ile girip bakacaklarsa daha önce ilişki vb birşey girmediyse oraya acıyor benim çok canım yanmıştı haftaya yine gidecem özel sorunlarım var mecburum umarım bu kez acımaz benimde

0|0
    0|0
    • 1 yıldır evliyim. Daha önce hiç olmadi böyle kisa sürerdi baktım internetten ciddi sorunlar olabilirmiş ama daha once hiç Muayne olmadım o yüzden korkuyorum birde utanıyorum doktorunuz erkek mi bayan mı acaba

• @güzelince1 hiç ilişkiye girmedim ben bakireydim doktor bekar olduğumu bilerek kızlık zarını sormadan etmeden girdi direk alttan annemde vardı o cihaza prezervatif takmıştı kan gelmişti

• Bozuldumu yani?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazı durumlarda bende utanıyorum. Tıpta utanma yok diyorlar ama bizde utanma var mecbur tedavi oluyorum utana utana da olsa.

0|0
    0|0
  • Rahat ol kasma. Böyle böyle anlat muayene etsin gel

0|0
    0|0
  • Sırtüstü yatıyorsun özel koltuğa bacakları omza atar gibi koltuğun kenarlarına koyuyorsun dr. bakıyor

0|0
    0|0
  • Doktora gitmen gerekli

0|0
    0|0
  • dr abime sor

0|0
    0|0
  • geriz zekalı bu sağlık sağlıkta utanma olurmu

0|0
    0|0
  • Ya eşine gösterdiğin gibi çatala yatacaksın o kadar bir şeycik yok

0|0
    0|0
  • İçine alet sokup bakıcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bakireyim fakat duyduğum kadariyla el muanesi yapiyormus açıp bakıyormuş

0|0
    0|0
  • Bakirelerde genelde sadece ultasonla muayene yapilir. Diğer türlü alttan da bakiliyor diye biliyorum. Sonucta karsindaki doktor olacak. Doktordan utanilmaz. Adam ya da kadin zaten her gun bir suru kisiyi goruyor. Merak etme o seni rahatlacaktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...