Üstüme iyilik sağlık?

Kız kardeşim ile odamızda otururken pantolonunu indirip mastürbasyon yapmaya başladı. Ben de çıkıştım tabi ne yapıyorsun sen sapık mısın diye. O da gayet pişkin bir biçimde ne yapayım, canım istedi dedi. Ne halin varsa gör deyip ayrıldım odadan.

Sizce bu kız neden böyle bir şey yapıyor? Ve anneme babama söylemeli miyim böyle bir şey yaptığını?

0|2
9|34

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yanında yaptı onu yani

0|0
    0|0
    • benim yanımda yaptı ne yazık ki

• ne bileyim. bir şey görmedi. aklına bir şey geldi sanırım. aklına bir şey geldiyse de gider tuvalette yapar insan.

• Gördüğü bir şeyden etkilenmiş olabilir o anda, ne gördüğüne bağlı, demek ki isteği fazla arttı o ara ama ona sebep olan bir şey olmuştur

En İyi Kız Görüşü

• Kiz yaninda böyle bir sey yapiyorsa baskasiyla da birlikte olur

0|0
    0|0
    • İnanamadım ya. İlk başta külodunu değiştirecek sandım, o nedenle ses etmedim. Etmem de zaten, sonuçta abla kardeşiz ve birbirimizin özel organını görmemizde bir sıkıntı yok. Ama benim, yani ablasının yanında mastürbasyon yapması olacak iş değil.

• İnşallah öyle bir hataya düşmez. Umarım en kısa sürede aklını başına toplar.

• Bence yapacak konus onunla

Erkekler Ne Diyor 33

• Onun yaşı kaç,
    Öz kardeşin mi?
    Sorunlu ya da tarzı farklı mı?
    Benzer psikolojik ya da cinsel sapkınlık, tutarsızlık şeklinde işaretleri, geçmişi var mı?
    Bu normal değil..
    Ailenizle ilişkisi nasıl..
    Ailenizin ona yaklaşımı nasıl?
    Ona göre bir yol haritası lazım.

0|0
    0|0
  • Kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Lezbiyen filmleri izlemiş olmasın..

0|0
    0|0
    • Ya bu lezbiyen muhabbeti nereden çıktı? Herkes belki lezbiyendir diyor.

• Söyleme kız azgınlıgına gelmış soylesen ne olur kı annen baban hiçl yapmıyor sanki... senin bu düşüncen yanlış.

0|0
    0|0
    • iyi de ablası ile aynı ortamdayken bunu yapması doğru bir şey mi?

• Sert davranmam ama onun yaptığı da terbiye sınırlarını aşıyor biraz.

• Sende kendi görüşünle haklısın ama o daha toy sen bu işleri biliyorsun onu yönlendir ne yapacağı nasıl yapacağı konusunda.

• Onun için normal sayılıyor şimdilik biraz daha buyudukçe daha adablı olur sende örnek ol anlat kızıp odayı terketmek en basitce davranış olur

0|0
    0|0
  • Tam ergen, heyecan arıyor.

0|0
    0|0
  • Konuş anlat amacının doğru olsada davranışının ysnlışlığını anlat ebeveynlere söylemek onu senden koparır ama senin anlatıp yol göstermen sana bsğlanmasını ve saygı duymasını sağlar.

0|0
    0|0
  • Doğal birsey bence annen baban hiç yapmadı sanki

0|0
    0|0
  • Söyle gitsin

0|0
    0|0
  • babana değilde annene anlat durumu. annen konuşsun onunla.

0|0
    0|0
  • şansa bakk:)))

0|0
    0|0
  • genç söyleme sen yapmadınmı

0|0
    0|0
  • Turkmusunuz demiyorum. Direk dünyalimisiniz diyorum. Yok böyle birşey çünkü.

0|0
    0|0
  • Ahlak cokuntusu devam ediyor ve hizla yayiliuor turkiyede ben cekip gidecem bu ulkeden

0|0
    0|0
  • Yav nolmuş yani ablasısındır diye samimiyetten utanma duygusu azdır o da rahat hissettiği için yapmıştır ne var bunda. Direk kızım psikolojisi ruh sağlığı bozuk mu diye soruyorsunuz. Şaşırıyorum doğrusu

0|0
    0|0
  • Senin yapmadigini nerden bilecez?

0|0
    0|0
  • Kız yaniyo demekki

0|0
    0|0
  • Ona bir dildo hediye etmelisin

0|0
    0|0
  • Bu ne rahatlık, dışarıda erkeklerle neler yapıyor acaba

0|0
    0|0
  • Kardeşinin lezbiyen olma olasılığı çok yüksek bence. istersen bana ulaş fikir veriyim sana

0|0
    0|0
    • Bu nedir ya herkes lezbiyendir diyip durup. Benim kardeşim lezbiyen falan değil. Saçmalamayın.

• dediğim gibi bu konuyu anlatabilirim sana.

• normal

0|0
    0|0
    • pardon ama hangi aklı selim ablasının yanında mastürbasyon yapar?

• dikkat et kendine D:

0|0
    0|0
  • başkasının yanında daha heyecanlı olmakta seyredilmek

0|0
    0|0
  • yani söyleyecek bişey yok ama oda abarmış böyle şeyler açık açık yapılmazki demekki seni sallamıyor.

0|0
    0|0
  • Kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Yazıl be kızı söyleme olabilir böyle şeyler

0|0
    0|0
    • Söylemem, fakat yaptığı hareket terbiye sınırlarını oldukça zorluyor bence.

• Bırak yapsın saygı duy

• Kardeşin psikolojik olarak iyi mi

0|0
    0|0
    • iyi olduğunu düşünüyorum ama biraz fazla duyarsız bu konularda.

• Bilmiyorum. Ama umarım en kısa sürede aklını başına toplar bu cinsellik konusunda.

• Bence ablası olarak sahip çik ona annenlrre söyleme çocukta fazla hasar olabilir ve de erkek arkadaşlarına dikkat et

• Annene ve babana söylemeden önce kendisiyle arkadaş gibi konuşmayı dene. Kız kardeşin kaç yaşında.

0|0
    0|0
    • 13 yaşında ve son 1-2 yıldır ne söylesem çok ukalaca ve pişkince davranıyor.

• Cinselliği öğrenmeye başladığı yaşlarda. Cinselliğe ilgi duyması çok normal Ama henüz böyle şeyler yapması için erken olduğunu, ona kızmadan anlatmalısın.

• Kardeşin lez olabilir mi

0|0
    0|0
  • trol bence saçma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• bence normal o yaşta ergen bir insanda olabilecek şeyler

0|0
    0|0
  • Lezbiyen açıkça

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yapmasi normal de ama senin yaninda yapmasi pek dogru degil. Onu uyar bence bir daha oyle senin yaninda yapmasın herkesin kendi özeli sonuçta

0|0
    0|0
  • annene soyle

0|0
    0|0
  • Ohaaaa yuh ben sok ben iptal cok özür dilerim ama cok terbiyesiz kardesin varmis.

0|0
    0|0
  • deli mi? yoksa kimse böyle birşey yapmaz

0|0
    0|0
  • Söyleme özelidir. utanır sonra herkes yapıyo zaten. ama onu uyar ki bir daha yapmasın.

0|0
    0|0
  • Kardeşin kac yaşında

0|0
    0|0
Yükleniyor...