Hamileyken mast. yapmak çocuğu etkiler mi?

Sağlık olarak herhangi bir zararı yok biliyorum hattâ orgazmın bebeğe iyi geldiğini de okumuştum ama korkum hani anne hamileyken ne yaparsa o çocuğu etkilermiş ya meselâ kadının biri iğneyle elmayı delip suyunu içmiş çocuğu büyüyünce arkadaşını şişlemiş diyolar. Şimdi benim çocuğumda bu yaptığımdan etkilenir mi?

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yapacaksan yaparsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla masti bilmiyom ama bende hamileyim kocamla tam gaz devam dogumu kolaylastirirmis

0|0
    0|0
    • Aynen doğumu kolaylaştırır yap yapabilirken ☺

• Neden karnin cokmu buyudu

• Boşver

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayır etkilemez devam.

0|0
    0|0
  • Ya yok ne etkilenmesi tam gaz devam içinden nasıl gelirse ama hamileysen mast yerine eşinle yapsana. doğum haftasına kadar yapabilirsiniz. hamileliğinde ciddi sorun yoksa.

0|0
    0|0
  • Yok be daha neler.

0|0
    0|0
  • 8 aya kadar tehlikeli değilse seks yapabiliyorsunuz seks yapın mast da etkilemez arkadaşının çocuğu belki başka türlü analdan şişler seni buda olabilir

0|0
    0|0
  • Çocuk gıdıklanabilir 😮

0|0
    0|0
  • Etkiler çocuğun fırlama olur

0|1
    0|0
  • Bu istegi neden duyuyosun ustelik evlisin

0|0
    0|0
  • beyin yok sizde yaaaaa

0|0
    0|0
  • cokmu azgınsın

0|0
    0|0
  • Bebeği etkilemez o söylenenler savsatadan ibaret

0|0
    0|0
    • Umarım ya sağol

• Aynen oda geliyo aklıma ama bilmiyorum

• Sanırım asıl sorun hamileyken mast yapma ihtiyacı duyman. Sonuçta evlisin.

• Sendeki beyin bukadarsa allah daha fazla akil versin o cocuga ins kendin gibi yetistirmezsin

0|0
    0|0
    • Sende bu kadarı da yok anlaşılan

• Tamam iste olmadigina sukret da olsa kim bilir ne mallilar yapar o beyin onuda onun icin dedim onemli olan cumleyi. lurmak degil cumleyi kuran kisiyi yasamak

• Neyse konuyu kapatalim biz boyle giderse daha cok tartisacaz biz ama istersen acigim. tartismaya

• etkilemez ama sen genede yapma kendine

0|0
    0|0
    • Neden

• Söyleme o zaman

• Güle güle o zaman

• Hayır yaaa öyle birşey yok :) düzenli seks bile yapabilir sin , eşin il dışında mi?

0|0
    0|0
    • Hayır ama kapsamı alanı dışında cinsellikte

• Mmm o zaman çok kotu daha kotu bir durum var ortada , sorun nedir peki isteksiz mi esiniz?

• Saçma sapan şeylere inanma bence. Hurafe onlar. Hem. neden mast yapıyorsun ki? Doğru düzenli bilincli seks yapabilirsiniz esinle

0|0
    0|0
    • Yapamıyoruz demek ki

• Mmm zorunlu sebepler aklıma gelmedi o özür :) mast yapabilir sin hic bir sorun olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...