Neden hep söylentilerin, insanların konuştuklarının tam tersi olur ?

Selmünaleyküm, hayırlı akşamlar..

Gerçekten böyle oluyor hep. O yüzden insanlar arasında konuşulanlar yaygın olanlar her zaman yanlış gelir bana. Elbette istisnalar oluyor..

Eğer bu siteden bir örnek vermek gerekirse: erkeklere hep abazan vs vs diyolar cinsellik xper sırasında 1, 2 ve 4. sıralarda bayanlar var. Bu söz konusu bayanları kötülemek diye anlaşılmasın sonuçta ne tür cevaplar verdiklerini bilmiyorum sadece üstü kapalı bir örnekti konunun dışına çıkılmasın lütfen.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• ve Aleykümselam

Alttan gelen yeni nesil çoğunlukla abazan ha olmayanıda var amenna

tespitin bayagı iyi ama 1. 2. olanların erkek olma olasılıgı fazla :)

Dediğin kesinlikle dogru. Biri kendi yaşamamış olsa dahi arkadaşı şöyle şöyle desin oda aynı şeyleri söylüyor. Sonra kesin yargı oluşuyor. Bu şuna benziyo sınavda çıkacak bir konuya çalışan kişinin diğer arkadaşlarına zaten kolay konu demesi ile diğer kişilerin bu konuyu zaten kolay diye algılaması ve planlamasını, önyargılarını buna göre şekillendirmesine sebep oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen şimdi erkeklere abaza diyorlarda aslında kadınlarda da var mı demek istiyorsun. E normaldir. Erkekte kadında insandır. Her ikisininde cinsel eğilimleri vardır elbette. Sadece erkekler bundan çekinmez bayanlar ise bu konuda hep üstü kapalı durur...

0|0
    1|0
  • övünmeyle alakalı olabilir çoğunlukla )

0|1
    0|0
  • Çünkü söz sahıbı ınsan henuz kendını tanıyamamıs ve sozunun esırı olmustur artık sözuyle kendı çelişir kendıyle de hayat çatısır..sonrası mı tabıkı bı facia

0|0
    0|0
  • baklavanın gercek adı baklala laf ondan buna bundan suna taşınırlen arada değişimler evrimleşmeler geciriyor

0|0
    0|0
  • insanların ne söylediginden daha çok önemli olan iç sesinin ne dedigidir

0|0
    0|0
  • bu yüzden insanlar arasında konuşulnlara kulak asmıyorm sadece insanla konuşuyorum bir mesele varsa yine insanla konuşulur insanlarla değil ... 3. hep tehlikedir bu hep böyleymiş böylede giderrr

0|0
    0|0
  • a.s. ii akşamlar tamamen çekemediklerinden yapıyorlar veya bir söylentiçıkmıştır o kulakltan kulağa sonra gerçek gibi olmuştur

0|0
    0|0
  • aleyküm selam sana da iyi akşamlar kardeşim. . boşver onlara kafayı takma adam gibi yorum yap sende üst sıralarda olursun ama bu ks'de işsiz cok i..neligine - verenler olmasa

0|0
    0|0
  • herşey doğaldır kendiğliğinden çıkar

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam

Bir yerde herkes hemfikirse yanlışlık vardır zaten.

0|0
    0|0
  • bu devirde babana bile inanmayacaksın.

0|0
    0|0
  • tam tersi oluyorsa bu işte var bir şey bence

0|0
    0|0
  • neden dediğin için...

0|0
    0|0
  • onların çoğu, bayan görünümlü, erkektir :)

0|0
    0|0
  • Neden mesaj atmazsın :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkekler bakıyor burdan iş çıkmayacak siteden ayrılıyor heralde :)) kızlar her zaman daha doğaldır. içinden gelmiş; yazmışlar. amaç azgınlık olsun değildir eminim. ben genelde düşünülenlerin çıktığını, istisnalarınsa farklı olanlar olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • gerçekçi ol imkansızı iste diye bir laf var.

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam , sanada hayırlı akşamlarda ben sorunu anlayamadıım ya, :(

0|0
    0|0
  • he tamam o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...