Vajinismus olup olmadığımı nasıl anlarım?

Cinsellik lafını duymam bile korkmama yetiyor. İlk geceyi düşünmek bile bütün isteğimi alıp götürüyor yerine korkuyu bırakıyor. Evet evlilikte bile olsa kızlık zarı kaybetme korkusu yatıyor altında. Küçükken bir kere banyoda parmağımı sokmaya çalışmıştım annem görüp çok kızmıştı. Bu konuda da çok korkutmuştu beni bundan dolayı olabilir mi? Evlilikten bile korkmaya başladım artık. :/

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Büyük ihtimalle bundan dolayı evet canım. Bilinçaltında kendi cinselliğini bitirmene sebep olmuş. Masturbasyon falan yapıyor musun? Yani cinsel birliktelik dışında zevk alıyor musun uyarılıyor musun duruma göre?

1|0
    0|0
    • Evet teşekkür ederim

• @ferrous un da dediği gibi tam birleşme denemeden anlayamazsın. Doktor yardımı almalısın bu konuda sorun yaşarsan.

Erkekler Ne Diyor 13

• sanırım psikolojik olarak o saplantın var bu sebeple vajınusmus olman dogal

1|0
    0|0
  • Alın bu deliyide içerı

0|0
    0|0
  • Korkma anlık hissedilir bir can yanması önemli zor olan doğum aslında kızlık zarı neciymiş onun yanında

0|0
    0|0
  • Yuh ya hić azmıyor musun isteksiz misin? :O

0|0
    0|0
    • 'Azmak' yanlış bir tabir. İstiyorum tabi ama bu düşünce korkutuyor.

• Şóyle bir sey var bende istiyorum ereksiyon oluyor. Korktuğumda bu istekten daha baskin olacaği için ereksiyon hali geçecektir:s alacağın zevki düşün.. korkmana neden olan şey ne ki? Içine almak mi? :D yeteri kadar bosluk var orada kasma kendini bu kadar rahat ol

• parmakla eğer parmağın giriyorsa sıkıntı yok, girmiyorsa o zaman tedavi ol.

0|0
    0|0
  • Seninle evlenen erkeğe yazik

0|0
    0|0
  • annen baban çevren seni seksi öcü gibi tanıtır aman şu ayıp bu ayıp diye öğretirlerse olacağğı bu işte

0|0
    0|0
  • sevdiğin kişiyle yaşadığında her şey güzel

0|0
    0|0
  • Soktukça zaten bozulur

0|0
    0|0
  • Hiç kızlığımız olmadıki 😉👍👍

0|0
    0|0
  • doktora giderek anlarsın

0|0
    0|0
  • Korkma ya

0|0
    0|0
  • eşin vajinana girerken kendini kasıyormusun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu korku zaten kücklükten beri yasanan psikolojik baskıdan kaynaklanıyor , olabilr bence ama ilskiye girdginde/giremedgnde anlasılır bu

1|0
    0|0
  • Bende aynı senin gibiyim çok korkuyorum 😂 😂

0|0
    0|0
  • Korkunun olması vajinusmus olabileceğini göstermez. Bu konu hakkında da aklına sadece kötü düşünceler geliyorsa çok düşünmemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Sakın bunu yapma kendine o kadar insan var ki bu dertle uğraşan

0|0
    0|0
  • Şöyle söyliyeyim bende çok korkuyordum. çevremdeki buyüklerim ilk gece canlarınin çok yandiklarinı dile getiriyorlardı. bu sebeple bende korkuyordum. ama hiç oyle olmuyor inan partnerinin hayvan gibi davranmaması yani sert olmaması önemli ilk esnada

1|0
    0|0
Yükleniyor...