Erkekler, Cinsel organ hakkında düşünceleriniz?

ya benim cinsel organım bazen çok küçük bir hal alıyor. yani normal halde. gerçi erekte halide 14-15 cm civarı. ama var olmanın dayanılmaz hafifliği işte. bide ben yaşımıda hiç göstermiyorum diyorum acaba böyle olduğumdan mı böyle. onun o halini gören o ne ya der. ama benim okul dönemlerinde bir arkadaşımın kendi köylüsü ''m.. bunda bir mal var'' dedi bana. bir kerede açtı aramızda o ne la dedim öyle at şeyi gibi. moralim bozulmuştu o zaman. aslında işlevini gördükten sonra sıkıntı yok bence. ama bazen estetik açıdan kişiyi rahatlatması şart. bazı kadınlar göğüs küçüklüğünden veya büyüklüğünden şikayetçi. o zaman bir erkeğin penis yakınması gayet haklı bir durum sevgili hemcinslerim.. ve bence dr, larda bu işe bir çare bulamadılar işlevine yüklediler herşeyi. sizce?

0|1
6

En İyi Erkek Görüşü

• Seni anlıyorum. Önemli olan ereksiyon olduğundaki boyu daha önemli.

0|1
    0|0
    • tşkler.. evet bide ben 2 senedir body yapıyorum vucudüm biraz irileşti ama penisim ona kıyasla ufak. kimseyede diyemiyorum ne bilim bir çelişkilerde kaldım. evet ereksiyon daha önemli. aslında herkes elindekini kıymetini bilmeli.

• işallah..

Erkekler Ne Diyor 5

• işi bilenler büyüklüğe bakmazlar... fantezi merak edenler hep büyük ister... en çok iktidarsızlık büyük penislerde.. sonuçta penisi kalkması daha fazla kan gerekli..

0|0
    0|0
  • Ona bakma kardeş kim en yapsın kalkmamış penisi? Önemli olan kalkmış hali aradan bazı istisnalar çıkıyor tabi adamınkisi normal haldeyken 15 santim falan. Ama sen dünya ortalamasına bakman lazım, dünyada penis uzunluk ortalaması ''12 CM'' düşün bukadar zencisi var bilmemkimi var, ona rağmen 12 CM ortalama. Benimde penisim 15 CM ben memnunum şahsen çünkü ''küçük değil'' çok büyük devasa olmasada herkesde hemen hemen var olan bir boy bu.

0|0
    0|0
  • Lan oglum Türkiye geneli ereksiyon penis ortalamasi 13cm seninki 14-15cm daha ne istiyorsun, kaldiki cogunun burda 9-10cm.
    Ereksiyon olmayinca her erkegin kücülür, önemli olan ereksiyon halinde büyüklük, oda degil önemli olan islevi, 25cm olsa ne yapacaksin kalkmadiktan sonra ya da kalktikta 30 saniye sonra inise gecerse..

0|0
    0|0
  • Merhabalar işlevi daha önemşi sertlik en önemlisi bilimsel olarak ondan sonra kalınlık yukarı doğru kıvrımlı olması ve en sonunda uzunluk geliyor boşu boşuna takmayın benim cinsel organım 14-15 cm den epey büyük tam sert olduktan sonra (19cm den büyük) ama en ufak avantajı yok sadeece küçük bir avantajı var ço kalın penis seven bayan olursa onlar için avantaj bunun dışında sertleşmesi daha uzun sürüyor zaman kaybı var çok büyük dezavantaj

0|0
    0|0
  • Bak penis normal boyu 3-5 santim ilken ereksiyon hali 21-23 santim arası olabiliyor. Ayak boyu ile penis boyunınn alakası vardır. Ben ilk tanıştığımda ayagıma bakar bir kız mesela ben 46 numara ayakkabı giyerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...