Sevgilim , ilkim oldu?

şunu söyleyerek belirtmek istiyorum öncellikle ailem yabancı biz müslümanda değiliz ayrıca ailem erkek arkadaşımla birlikte olduğumu biliyorlar bize göre normal çünkü. Herneyse onun için çok ciddi bir olaydı artık evlilik yolunda olduğumuzu söylüyor ama bu olay beni korkutuypr yaşım daha çok genç henüz evliliğe hazır olduğumu düşünmüyorum kendimi buna nasıl hazırlayabilirim?

0|1
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sacma ve trol bir soru...

0|0
    0|0
    • hayır gerçek neden troll olsun ya gayet durumu anlattım kendimi nasıl hazırlayabilirim bu kadar basit

• evette anlamıyorsunuz karşımdaki bu psikolojiye girmiş durumda başkasıyla olmak istemiyorum onu çok seviyorum ciddi anlamda çok seviyorum sadece evlilik düşüncesi beni çok korkutuyor

• Yorumlari okudum, inancin yasam tarzin beni ilgilendirmez, fakat sanirim yasinin kucuklugunden bu evlilik psikolojisi sarmalina girmissin, evlenmek zor bir olay degil, belli bir zaman daha gecirin ve daha sonra evlenin, ya da ayri evdede yasayabilirsiniz, bu da bir ihtimaldir...

En İyi Kız Görüşü

• Hazır hissetmiyosan neden evleniyosun , evlilik düşüncek kadr seviyosanz bekleyebilrsinz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Sızın zıhnıyetınızde ve sızın kulturunuzde yetışmedım derken bu sayfadada muslumanların olucagını duşunmedınız mı? Sorunuzu gıdın psıkatrıye orda anlatın burda sızın keyıfle yaptıgınız şeye bız dertlenelım mı? Bırde soru soruyorsan gelecek yorumlarada saygılı olmasını bıl saygı gostermıyorsan kımsedende saygı bekleme

0|0
    0|0
    • Bence kiza saygi gostermeyen sensin. Muslumanliga karsi bir ithamda bulunmamis ki. Kendimiz gibi olmayana hemen dusman kesilme

• @yine_ben Kımseye duşman kesıldıgım felan yok, yaptıgı herşey onun fakat çogu cevabında muslumanlarla alakalı ıtıcı konuştugunu farkettım. Sizde yorum altına yorum yapmazsanız sevınırım.

• Benim zihnim almadı bu işi müdlüman değilsin ilişkiye girmişsin ailen biliyor evleneceksin haxır değilsin ne zaman nasış hazırrrr... Beyin fatal error 💥

0|0
    0|0
  • Bu soruyu Müslümanlar sorma senin dininden. Senin cinsinden olanlara sor bizim ülkemizde hayvanlar icin doğal insanlar icin değil şayet burda bir cevap arıyorsan veteriner git

0|0
    0|0
    • senin cinsin ne ya ne kadar ırkçısın burda daha insani bakmayı öğrenin hesap soracak kişide sen değilsin gayet normal bir olay bunu yaşamamız sadece ona ciddi geldi bu bu kadar

• iğrenç bir insansın kes sesini o yüzden

• Ben mi iğrenç senmi. Sizde ve ailede oyle bir genişlik varken burda bence iğrenç olan. Sizsiniz kızını başkasının koynuna atan aileyi burda sokağa cikarmazlar.

• Evlenme ya ayril

0|0
    0|0
  • madem hazır değilsin niye evleniyorsun, aceleye gerek yok zamanı gelince evlenirsiniz.

0|0
    0|0
    • yok canım evlenmiyoruz ki evlilik psikolojisine girdi diyorum konuşurken "ilerde" "biz" "evimiz" kelimeleri beni korkutuyor onu çok seviyorum ama henüz bunları düşünmek istemiyorum

• işte onu diyorum, düşünme. açık açık konuş "ben hazır değilim bunları konuşmanın zamanı değil korkutuyor beni" de.

• sevişmeye sekse hazırsın ama evliliğe hazır değilsin. ne güzel

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • evlenmediğin sürece resmi bağının olmadığı gibi kullan at mantığına maruz kalacağını düşün

0|0
    0|0
  • kendini hazırlama ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Hazırlamadan ilk adım atmışsın. Artık hazırlamak yerine düşünceler yardımı ile kendini hazırlıyaabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ailen sevgilinin sana caktigini biliyo he bide bunlar sizin için normal he ula liseli kezban çok yabancı dizi izlemissin 😄

0|0
    0|0
    • hayır? gayet normal cidden birşey yok annemin ettiği tek sıkıntı korunmalıyız çünkü kürtaj daha sonrasında anneliği engelliyormuş sizin zihniyetinizle yetişmedim sizin kültürünüz bizde işlemiyor yakıştıracak sıfatlar bulmayı kesin o yüzden

• Peki sevgilinden ayrılıp başka sevgli bulunca onada caktiriyon sonra bir başkasına sonra bir başka oyle mi 😄 ticarete doksen daha karlı sin 😄

• Kendini hazırlama bence sen kendini hazır hissettigin yaştayken evlenin

0|0
    0|0
  • O kadar normal karşılıyorsa başkasıylada yap o zaman

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş hazırlan işte

0|0
    0|0
  • Nasıl bir ailen var

0|0
    0|0
  • Hazır değilsen zamanı değildir :)

0|0
    0|0
  • yani şunu diyor sen benim evleneceğim kızsın dyor

0|0
    0|0
  • erkek arkadasın cok guzel bı kanal bulmus farkında degıl evlenıp ne yapcak salak

0|0
    0|0
  • hazır değilsen düşünme zaten zamanını geldiğini anlarsın

0|0
    0|0
  • 2+1 ev alin önce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yani seviyor musun biraz o önemli ve hazır istemesen bile bir süre daha geçsin de ona

0|0
    0|0
  • Hazırlama. Karşındakine hazır olmadığını söyle

0|0
    0|0
  • Hazirlaman mi gerek. Erkekler boyledir. Ustune kalirlar hemen. Evlenmeye cok mrklilar. Bosver hevesini al biraz daha sonra yol ver gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...