Neredeyse her ilişkiye girdiğimde kanamam oluyor, neden böyle oluyor?

Gizli Üye
Oldukça istekli ve sulu olduğum halde canım acıyor, sanki vajinam 5 cm'miş de fazla derine girince acıyor, dayanıyorum ama zar zor. Üstüne bir de ilişkiden sonra az da olsa kanamam oluyor. Hatta bazen 1 hafta sürüyor kanama. Sık sık ilişkiye girmiyorum. Yaklaşık 2 senedir en fazla 15 kere olmuştur, 12'sinde kanamam olmuştur öyle söyliyim. Bu durumu yaşayan var mı? Doktor tavsiyesi dışında yorum bekliyorum.
Neredeyse her ilişkiye girdiğimde kanamam oluyor, neden böyle oluyor?