Neredeyse her ilişkiye girdiğimde kanamam oluyor, neden böyle oluyor?

Oldukça istekli ve sulu olduğum halde canım acıyor, sanki vajinam 5 cm'miş de fazla derine girince acıyor, dayanıyorum ama zar zor. Üstüne bir de ilişkiden sonra az da olsa kanamam oluyor. Hatta bazen 1 hafta sürüyor kanama. Sık sık ilişkiye girmiyorum. Yaklaşık 2 senedir en fazla 15 kere olmuştur, 12'sinde kanamam olmuştur öyle söyliyim. Bu durumu yaşayan var mı? Doktor tavsiyesi dışında yorum bekliyorum.

0|1
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• kasma
    kayganlaştırıcı jel kullan
    rahim içi miyomların kanama yapabilir
    rahim ağzı yara olabilir

0|0
    0|0
    • En son ilişkiye gireli 9 gün oldu hala kanamam var. Adet değil. Kasmıyorum, sulanmam da oldukça çok oluyor. Doktordan çekindiğim için gidemiyordum ama haftaya mecbur gidicem. Erkek arkadaşımda birlikte olmak istedi dün, hastayım diyip geçiştirdim. Napcam bilemedim. Çok az ara ara kan geliyor.

• acilen bir jinekologa görün, daha ciddi bir şeyler olabilir.

• tamamdır abi

Erkekler Ne Diyor 14

• sanırım kızlığın tam yırtılmamış ya da mantar filan da olabilir bir jinekolağa görün zararlı mikrop kaparsın mazallah

1|0
    0|0
  • Fazla dardır o yüzden

1|0
    0|0
  • bence partnerinde var sorun resmen kavgaya dalar gibi dalıyor.

1|0
    0|0
    • hayır gayet yavaş

• kanama olması nasıl psikolojik olabilir ki? zaten aklımdan atamıyorum, mesela bazen saçlarını tutayım istiyorum elimi alıyor sıkı sıkı tutuyor hareket etmemi engelliyor, o an direk aklım oraya gidiyor, berbat hissediyorum. en son uyardım. ilginç bir şekilde bende sert olmasını istiyorum ama olunca da aklım uçuyor. ne yapacağımı bilemedim.

• kesinlikle psikolojik sen farkında olmadan vajinal kasların kendilerinmi kasıyorlar ve o da zorlayınca kanama gerçekleşiyor ama zamanla azalacaktır bu kadar aralıklı değil daha sık seks yapmalısın.

• Çok derine köklüyor olmasınlar zencilerle mi takılıyorsun kendini mi parçalatıyorsun olay nedir?

0|0
    0|0
    • Hayır gayet normal erkek arkadaşım. Büyük de sayılmaz küçük de

• Eczaneden antibiyotik krem iste ve anlat durumunu

1|0
    0|0
  • içinde yara vardır

1|0
    0|0
  • dar olduğu için ve sürekli düzenli olmadığı için kapanıyor

1|0
    0|0
  • Bence seni bekaretin bozulmadan önce vampir ısırmış 😊

0|0
    0|0
  • Kutsal bakiresindir.

0|0
    0|0
  • Aynı kişiyle mi hep?
    Yırtılma oluyor gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • Vajina çatın dar olduğu için. O tarz bir arkadaşım vardı, girmeden önce bayağı ıslatıyordum, hatta boşaltıyordum bazen. O zaman sorun kalmıyordu

0|0
    0|0
    • Ben baya ıslanıyorum zaten öyle bir şey değil

• Sebebi ne sence. Yenilenen kızlık zarın mi var

• Bu duruma doktor disinda tavsiye olmaz

0|0
    0|0
  • Vay ammk ben 30 yaşındayım 1 kez yaptım

1|0
    0|0
  • Sevgilinle fazla fırsat bulamıyorsunuz herhalde alışman lazım sürekli seksyapıp

0|1
    0|0
    • fırsat değil, günah boyutu var, elimden geldiğimce uzak durmaya çalışıyorum.

• Allahtan dindar değilim böyleleri dinden çıkarır bilerek yapmak nefsine yenik düşerek yapmaktan daha günahmış bunun gibilerden daha az yanıp çıkadağım kesin bunun dehennemden çıkadağıda belli değil :) birde hayatına giren insanlar demiş kaç kişiyle yattıysa artık lan komedi gibi ahaha

• ben sana nefsini bahane ederek yapmak daha az günah demiyorum, inkar ederek yapmaktansa günah olduğunu kabul ederek nefsine yenik düşüp de yaparsan sadece zina günahı alırsın ama inkar ederek yaparsan orda Allahın buyurduğu bir şeyi inkar ettiğin için ekstra günaha girersin.

Kızlar Ne Diyor 1

• döl yatağı dar olabilir ben onla uğraşıyorum tedaviler vs çok zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...