Nasıl öğrenebilirim, acaba?

Öncelikle merhaba kızlarsoruyor.com kullanıcıları. Benim bir sorum olacaktı yaklaşık 1-2 aydır düşünüyorum. Benim bir arkadaşım var ve çok yakınız. Ama biraz erkek gibi ve en yakın kız arkadaşını dudaktan öptüğünü çok kolay bir şekilde söyleyebiliyor. Ne bileyim dudağım kurudugunda yalanma hissi geliyor ve dudaklarıma bakıyor. Bana yaklaşık 2 hafta önce neden seni bukadar fazla sevdiğimi bilemiyorum ilk kez birini bukadar fazla seviyorum falan demişti ve bana diğer arkadaşlarıyla konuştugu gibi konuşmuyor. Normalde arkadaşlarıyla böyle kanka muhabbeti falan yapıyor bana gelince sürekli aşkım cicim lafları ve normalde böyle kelimeler kullananan biride değil arkadaşlarına. Üstelik tüysüz erkekleri sevdiğini söylüyor. Sırf anlayabilmek için elini tutup gözlerinin içine baktım ve utandı. 'bir kız elimi tutunca bakınca utanmam' demesine ragmen. Sonrada bana erkek arkadaşıyla yaşadığı şeyleri anlatıyor (cinsel konular hariç). Anlamadım gitti bir türlü. Yani lezbiyen olsa tamam derim ön yargılı değilim benim için farketmez sonuçta çok sevdiğim bir arkadaşım. Ama söylemediğinde içinde birşeyler kalır hep ve o büyür. Sonra sorunlara sebep olur. Hani bileyim ki bende ona karşı açık açık konuşayım. Ama bir türlü emin olamıyorum. Lezbiyenmisin diye sorabilirim ama kalbini kırmakta istemiyorum.

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• çekinmene gerek yok arkadaşına bunu çekinmeden sorabilirsin bunu sormanın kırıcı bir yanı olduğunu düşünmüyorum veya ağzını arayarak sorabilirsin aslında bu gibi akla takılan düşünceleri arkadaşınla konusa bilirsin bence çekinmedem sorabilirsin yinede tercih sizindir saygılarla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Özetle senden hoşlanıyor olabilir.

Bunun için lezbiyen olması gerekmez, tercihler illa bir kutupta toplanır diye bir kaide yok.

Ama seni beğeniyordur. Anlattığın örnekler direkt bunu işaret ediyor. Başka bir şey de olabilir tabi, bilemezsin.

Bilmek ister misin, o da ayrı konu... Bir kez açığa çıktığında arkdaşlığınız da tehlikeye girebilir.

Belki senin de tercihlerine ona daha net bir şekilde göstermen gerek.

0|0
    0|0
    • Bilmek istiyorum çünkü benden bir şeyler saklamasını asla istemem ve bence saklamasınada gerek yok onun yanında rahat davranan biriyim. Sanırım kendimi ona karşı daha rahatlatıcı biri olduğumu göstermem gerekiyor. Belki ozaman konuşmaya başlar. Yani umarım. Teşekkürler :)

• Büyük ihtimal lez kardeşim çünkü sana karşı bir hoşlanti duyuyo çünkü senden hiçbirşey saklamıyo bigün derse ki senin için ayrılmamı istermisin hiç şaşırma tabi dudağına yarışmadan önce :):)

0|0
    0|0
    • Birkere sormuştu Erkek arkadaşımdan ayrılayımmı sence falan diye sırf kendi görüşüm için. Oda benimi deniyor. Ava gidip avlanmayalım şimdi :D

• kendine cici bak kardeşim yalnız dolanma ortalıkta :)

• sevgilin muhtemelen eçcinsel, seninde içine dert oldu ise dolaylı yoldan sorabilirsin, mes ela, eski bir kız arkadaşım bana çıkma teklif etti, bana ters olduğu için geri çevirmek zorunda kaldım, ama arkadaşlığımız devam etti'' gibi, buna benzer konular uyarla, tepkisini ölçebilirsin sonuç itibarı ile...

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşın olduğuna göre konu bir şekilde cinselliğe gelecektir. O durumdayken lezbiyenler hakkında ne düşünüyorsun diye tuzak bir soru sorup beden dilini ve tepkisini gözlemle. Şayet lezbiyenlerin çekici geldiğini söylüyor ve sana bunu söylerken arzuyla bakıyorsa evet senden hoşlanıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Öyle bir şey sorsam rol yapabileceginden korkuyorum bu yuzden soramıyorum :)

• Kendini gizlemesi sadece o nedenden dolayı olabilecegini sanmıyorum. Tepkimden korkabilir ya da benim ona o şekilde bakmadığımı öğrenebileceğinden korkabilir .. Bu arada cevabınız için teşekkürler

• Öyleyse bu durumda lezbiyenler hakkındaki düşüncelerini ilk olarak sen konuyla açıp ifade edeceksin. Eğer senden yana bu konuda bir endişesi kalmazsa zamanla sana açılma ihtiyacı hissedecektir sanırım... Rica ederim =)

• Söyleyeceksin açık açık uygun bir dille onu moda sokacaksın kirilmayacagi bir sekilde sonra yavaş yavaş konuya gir açılır zaten lezbiyenim dese senin tepkin ne olur sende ilgi duyuyomusun peki ne yapacaksın

0|0
    0|0
    • Denedim bir kaç kez konudan kaçıyor resmen :/ Bir kaç fikrim var aslında sizlerin sayesinde. Lezbiyen p*rnosu açıp tepksnimi kontrol etsem napsam :S

• Erkek gibi olsada utangaç biridir öyle birşey yapacgını sanmıyorum. Eğer yaparsada cidden bilemiyorum. Bir yandan durdurmazsam gidecek bu böyle diye dusunurum durdurursamda yıkılır. :))

• Durdursamda yıkılır diyorsun bence öyle bir hata yapma sonra sana bağlanır ayrılmaz ve hep ister seni kaybetmeyelim ne yapıyorsun de ben lez değilim de hemde ateşe atma kendini sapıklığa girer üzülürüm sana

• Bence açık ol. "Samimi arkadaşız alınıp darılma. Biseksüelliğe eğilimin var mı?" diye sor derim. Kırılacağını zannetmem.

0|0
    0|0
  • Direk suratına soylıyemıyosan lezbıyenlere bakış açısını sor muhabbet arasında aç bı konu çaktırmadan agzından laf almaya bak :)

0|0
    0|0
    • konuyu değişiyor genelde :/

• ya değil ya da bu durumdan utanıyo ve verecegın tepkıden çekınıyo bırak akışına zamanla rengını belli eder zaten :)

• sakayla so r mesela baktın bole ask mesk noluyo kanka lez misin falan sor o da direk içindekini sölrr o an

0|0
    0|0
  • bence lez ben sana diyim :D

0|0
    0|0
  • saçlarını beğendim

0|0
    0|0
  • ha anladımmm kolay ya allahh allah he hı tühhhh ahanda oooo ya evet evet

0|0
    0|0
  • Amin... ...

0|0
    0|0
  • yapis dudaklarina :D

0|0
    0|0
    • Düşünme yap tarzı bir yorum :D

• He çok magdurum ya ben :/ :D

• valla haydar dumen değilim ama ondan assagi kalir bir yanimda yok :D

• derin bir konu aslında bence sen onu öpmeyi dene bakalım tepkisi ne olacak :D

0|0
    0|0
  • Lez bu .. şakayla karışık sor .. ya da dene üzerine atlayacakmı

0|0
    0|0
    • Üstüme atlarsa ozaman napıcam? :D

• Bi biber gazı bişe bulundur . Ama kesin çözümdür yani :D

• birlikte vakit geçiriyorsanız, youtubedan yalandan lezbiyen falan birşeysi ac bakalım nabzını ölç, sonra yakınlaş bir ama öpüşme. ya da öpüş sen bilirsin, en kestirme yöntem olur anlamak için. ama hepsinden evvela konuşabilirsin, kırılacağını sanmam.

Kolay gele.

0|0
    0|0
    • Düşünceleriniz için teşekkürlerr

• Rica ederim ama kızlar arasında bu tarz bir şeyin daha rahat konuşulabileceğini düşünüyorum. konuşun bence, bir gece yarısı mesajlaşın ya da ilişkiler erkekler aşklar falan muhabbet aç gerisi gelir. olmadı benimle tanıştır :D

• @çaylak1 etkili yöntem olması açısından dedim. direk sonuç verir :)

• Niye kalbi kırılsın ki bence sormalısın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaşında erkeklik hormonu baskın olabilir , kızdır ama erkek gibi hissediyordur kendini. Nil Erkoçlar gibi .

0|0
    0|0
  • şakayla karışık sor yani :D

0|0
    0|0
  • o kız lezbiyen ama arkadaşlaığınızı kaybetmemek için ya da sizi en başta arkadaş olarak gördüğü için erkeklerle ilgileniyormuş gibi yapıyor.uatnması bile ilgisi zaten gösterir.burada sizi kaybetmemek için açılamaz ya da çok zor açılır.size tavsiyem siz onun yanında lezbiyenleri yadırgamadığınızı öyle arkadaşlarınız olduğunu ve doğal olduğunu söyleyin.başka bir konudan bahseder gibi.size açılacaktır.sonra da ilginiz varsa siz de karşılık veririsiniz.yoksa arkadaşça sevdiğinizi söyler ve onu kırmazsınız:)

0|0
    0|0
  • baya lezbiyen bu uzak durmaya bakkk

0|0
    2|0
  • kardeş yakın sevdiğin bir arkadaşınsa onu kırmadan sorabilirsin çekinme bence sonuçta bunu onun iyiliği için yapacaksın yadırgamadığını da söylersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...