Neden olmuş olabilir?

Iliskiye giren insanlarin vajinasina hava girebiliyomus sanirim ses falan geliyomus ben Mast yaptıktan sonra oldu çünkü ertesi gün ses falan geldi kan da geldi ama hastaligimin son gunleriydi hava girdiyse kesin kızlık zarım bozulmuş mudur hiç acı falan hissetmedim bir şeyde sokmadim ama oturdugum için bacaklarim fazla açıktı ve baya bastirdim dalga gecmeden biliyorsanız cevap verirseniz sevinirim

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bak guzel guzel anlatcam. Kizlik zari hemen bozulan bisey degildir ayrıca kizlik zari var diye hava veya su gecmicrk anlamina gelmez soyle dusun kizlik zarinin arasinds bosluklar vardir adet oldugunda kan ordan gecer eee kan geciyosa hava niye gecmesin :D ayrica zaten kizlik zarin 2 3 belki 4 cm icerde bisey sokmadiysan hicbisey olmaz zaten esnek bir yapidadir hatta bazi kizlik zari cinslerinde ilk bir kac iliskide bile bozulmuyor

1|0
    0|0
    • Ama adetimin sondan ikinci günüydü 6. Gun yani o gün hiç gelmedi aksam mast yaptıktan bir 10 dk falan sonra kan geldi bir de bacaklarimi çok acmıştım otururken acaba farketmedim mi diye aklıma takıldı ertesi gün de hava falan gelince iyice suphelendim

• Iliski sirasinda veya masturbasyon yaparken kasildigin icin adetlide olsa kan gelmez cunku o an kasilirsin ama bundan 5 10 dk sonra gelmesi cok normal. Bide adet 4 ila 6 gun surer kesin 6 gun diye bisey yok o sonuncudur muhtemelen. Bence bozulma ihtimali yuzde 1 degil ama cok merak ediyosan bir ozel hastaneye git ortalama bir hastane olsun 30 lira falan odersin muayne icin sigortan varsa senin ya da babanin ogrenirsin net sonucu ama emin ol bozulmamistir

• Sağol icimi rahatlattin insallah dedigin gibidir benimki 7 gün sürüyo normalde 5. günden sonra gelmeyince sasirmistim zaten sonrada böyle oldu işte

En İyi Kız Görüşü

• Aynısını bende yaşadım mast sonrası bir hava almaya başladı hastalıgımın son günleriydi kandan anlayamadım ama acı hissetmedim ve bşy sokmadım hava alıyo bazen pırt diye ses cıkıyor çok arastırdım psikolojim cok bozuldu birde.. sanırım böyle biraz zorlayınca orgazmla falan delik genişleyebiliyormus esnek oldugu için inş bozulmamıştır canım ama bozulsa mutlaka acı olurdu bence sadece genişlemiştir biraz bu kdr kolay bozulacagını düşünmüyorum

1|0
    0|0
    • Inşallah bencede acı olurdu acı olmaması için kaygan olması gerekiyomus zaten hiç kaygan değildi rahatlayamadigim için sinir olup ugrastim hastaneye falan gittin mi peki

• Anladim benim gitmem aylari bulur sehir disina unive gidecegim ancak o zaman muayene olabilirim ben 😟 burda da baya soru sordum ya evlilerden falan yorum yapan bayanlar oldu hic caninizi sikmayin o kdr kolay degil falan yazdilar biraz icimi onlar rahatlatiyor

• Bencede öyle takilmaya gerek yok :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Tam teşhis koyabilmem için sesi tarif etmen gerek. Ses nasıl bir şeydi mesela şöyle miydi:''Bir daha yaaaaaaaap'' yoksa şöyle bir şey miydi :''Bir daha beni rahatsız etmeeeeeee'' veya şöyle miydi: '' Senin kukun olmaktan utanıyoruuuuuum'' lafın özü sen bir sesi tarif et bakalım.

0|1
    0|0
    • Hay ebenin gibi bir sesti sanırım

• Tamam endişelenme. Buna merdiven altı tıp dilinde ebenimus vajinismus denir. Türkçe meali, senin ancuk hava yapmış. Havasını almanın iki yolu var.
      1 zamana bırakacaksın o kendiliginden fıssss diye gider.
      2 ancuğuna dopru eğilip ona ''Havan kime güzeliiim, söndürürler o havanıııı'' diyeceksin böylece havasını almış olursun.

• Zarı bozmak öyle kolay değil korkma bosalinca rahatladin o yüzden kan gelmiştir hangi pozisyonda mast yaptin o da önemli tabi

1|0
    0|0
  • ecz kalfasıyım genelde bayanlarda domalma pozisyonunda hava çok girer gaz gibi ses çıkartarak çıkar otururken hava kaçmış ama bir sonraki gün çıkarmışsın sıkıntı olmaz yani rahat ol

1|0
    0|0
  • Kizlik zarına birsey olmamıştır merak etme hava girmeside normal iliski esnasında çogu kadinin vaginasına hava girer buda normal gaz yapıyormuş gibi ses çıkar

1|0
    0|0
    • Icim rahatladı teşekkür ederim

• Ilk defa duydum böyle bir olayı :o daha neler görcez bakalım :/

1|0
    0|0
    • Bilmemen normal yasamadigin için bende araştırırken öğrendim bunu başıma gelince

• Yarın Ayık kafayla arastitayim :)

• Tamam teşekkür ederim

• Sert yaptığın içindir

1|0
    0|0
  • Hava girmiştir

1|0
    0|0
  • ses geldiyse içine şeytan kaçmış olmasın

0|0
    0|0
  • Mızıka çalanlarıda duyduk

0|1
    0|0
  • Ya abi ciddi misiniz çözemiyorum artık :D

1|0
    0|0
    • Dalga geçer gibi bir halim mi var canım

• kanka yazıyorum canım oluyo bu ne be lanet gibi

• Amacım ge. izekali yazmak :'( :'(

• Yok be öyle gitmez zar rahat ol keyfine bak mast a devam :!)

1|0
    0|0
    • Belki farketmedim o yüzden emin olamıyorum peki hava girmesi olayını biliyo musun ilişkiye girenlerde oluyomus genelde bilmiyosan geyik yapma benim için önemli

• Ama görüşüne masta devam yazmışsın zaten yapmak istemiyorum ama olmuyo daha dikkatliyim şimdi

• Yap ya içine bir şey sokmadan :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlık zarinla ilgili bişey olmaz canım merak etme. İlişki esnasında vajinaya hava giriyor ve vajinadan gaz çıkarır gibi ses geliyor o kadar normal birsey. için rahat olsun hiçbir sorun yok

1|0
    0|0
  • boşaldınmı masturbasyondan sonra

1|0
    0|0
    • Çok zor bosaldim ama bosaldigim sıra bir şey olmadığına eminim ondan baya önce cok bastirdim sokmadim kaygan degildi ama emin olamıyorum

• Ahh ah.

0|1
    0|0
Yükleniyor...