Kızlar adet döneminde duşa girermi?

Kız arkadaşım yeni regl oldu daha 1-2 gün oluyo ve bugün saat 12 buçukta işlerim var felan dedi 1 buçuk gibi geç kalırsam bekleme felan dedi dönerim ne işin var felan filan duş alcam dedi 1 buçuk saat oldu ve hala gelmedi telefonunuda kapatmış morali felanda bozuk değildi birde bazen 1 de felan eve geldiğide oluyordu ama ayrı şehirlerde olduğumuz için takip edemiyorum malesef sakladığı bişeymi var acaba.

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Gireriz tabiii kokarız laa

0|1
    0|0
    • Haklısında niye telefonunu kapatıyor ya da dönmezsem bekleme felan diyor yani 1 buçuk saat duşmu alır insan en fazla 45 dakika hadi 1 saat olsun hala gelmedi 2 saat olcak

• Kapatması sıkıntı

• Kesin dışarıya cıktı biriyle buluşmaya neyse sinirlenmicem.

En İyi Erkek Görüşü

• aldatyor bnce seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• girer niye girmesin koksun mu

1|1
    0|0
  • Ya ağda yapacaktır bisey yapacaktır kız bu isimiz çok bizim

0|0
    0|0
  • Girer neden girmesin?

0|0
    0|0
  • Girer, sen duşa niye takılıyosn telefonu nedn kapatmş onu ögren

0|0
    0|0
  • şarjı bitmiştir

0|0
    0|0
  • Neden girmesin sacmalamayin ya napacak bir hafta pis mi dolasacak

0|0
    0|0
  • Ben giriyorum.

0|0
    0|0
  • Tel i neden kapattıki hep böyle mi yapar. Kızlar regl ken duş alır tabi sadece çok depresyona girmiş gibi olur kimi zaman regl ken

0|0
    0|0
    • Gülerek gitti en sonda beni bekleme felan filan dedi geç kalırsam yani 12 buçukta dönerim dedi 2 saat oldu hala yok

• Nerden dönecekti sana ki. bir şey başına gelmiş olmasın

• Sakladigi bisey var mi bilemicem ama kizlar adet gunlerinde de dusa girer tabiki

0|1
    0|0
    • Anladım ama 2 saat olcak hala gelmedi bu kadar saat duş mu olur.

• Zaten işten geldiğinde şarja takmıştı geldiğinde arardı mesaj atardın en azından uyumadan gidiyorum der demez 2 dakika gecmeden telefonu kapattı

• Allah Allah tuhaf hakkatten 😕

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...