Benim gibi bikini bölgesi sorunu olan acil :( yardım?

bikini bölgem cok koyu renkte yakinda evlenecegim kendim bile bazen tiksiniyorum renginden bunu nasil normal ten rengime getirebilirim ve bu neden oluyor aceba? Evlenmekten cekinir hale geldim resmen takinti yaptim krem veya kullandiginiz bir ürün var mı evli olanlar ve benim durumumda olan :( limon sur demisti bir arkadasim daha denemedim etkisi olurmu ki :((

0|2
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• genital bölgelerin rengi ergenlikle beraber koyulaşır, bu tüm insan ırkları için böyledir, niye kafana takıyorsun ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Samimiyetimle söylüyorum amunun rengi için ciddi bir tedavi bilmiyorum ama bir filmde görmüştüm adamın teki güzellik salonuna gidip kıçının rengini bir kaç ton açtıracağını söylüyordu. Belki kozmetik uzmanı biri aynı işlemi senin amunda uygulayabilir. Bir araştır. Cevap burda degil tıpta.

0|0
    0|0
  • Limon tuz ve saf olmayan çamaşır suyundan 1 2 damla damlat karıştır. Sadece etrafına sür yedir. İçine dudaklarına sürme

0|0
    0|0
  • Bazı kremler var renk açıcı.

0|0
    0|0
  • Her bayanın ki öyle neredeyse rahat ol. Önemli olan eşine zevk vermen

0|0
    0|0
  • Çay tabaginin içine karbonatın dök yarım limonu sık ezerek karıştır sonra onu o yarım limonun içine köy ve sür.

0|0
    0|0
  • Erkekler olarak, böyle şeylere takılmıyoruz diye düşünüyorum.
    Kafana takma gizli. ;)

0|0
    0|0
  • Bazı kızlarda vajina rengi ten renginden çok daha koyu olabiliyor fakat bu sorun degil hicbir zararı yok bence bosuna takıyorsun

0|0
    0|0
  • Geçen gün burda okumuştum pirinçte beklemiş suyla yıka diyodu ve haftada bir günde doğal maden suyuyla yıka diyodu nekadar etkili olur bilmem

0|0
    0|0
  • büyük sorun

0|0
    0|0
  • Takma kafana canim yaa belki evleneceğin kişi koyu renk olmasi daha çok hoşuna gidiyordur bilemessinki bekle bakalım biraz 😉

0|0
    0|0
  • banyodan önce 3-4 dakika genital bölgenize zeytinyağı ile masaj yapın ölü derileri temizler ve beyazlama sağlar

0|0
    0|0
  • Sacmalama yaw.
    o salaklara söyle limonu kendi kîclarına sürsün.

Rengi normal ugrasma.

0|0
    0|0
  • Limon kullanda acısından olduğun yerde tavana zıplarsın

0|0
    0|0
  • jilet kesme oralarını :D

0|0
    0|0
  • kahverengimi yani?

0|0
    0|0
  • Makyaj yap kanka dudaklarını felan boya;)

0|0
    0|0
  • Çok mu koyu renk

0|0
    0|0
    • Hayr sadece arka bolgem koyu renkte oda canimi skıyor 😞😥

• Sıkmasın be koyu renk daha güzel hem

• Sikinti yok be renk acici urunler var

0|0
    0|0
  • Benim. sevgiliminkinden köyü olamaz kesin sekil yönünden bozukluk yoksa dert etme

0|0
    0|0
  • Canım kıllarını ne ile alıyorsun?

0|0
    0|0
  • Eşiminde öyle bu neden oluyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• expigment 4% kremini kullan ;)

1|0
    0|0
  • benim de koyu epey ama sorun teskil etmiyor. korkma igrenc falan gorunmuyo o. bazi erkekler koyu seviyomus hatta.

0|0
    0|0
  • limon rengi beyazlatır ellerinde dene gör istersen.

1|0
    0|0
Yükleniyor...