Dul erkekler neden dul kadınla evlenmek ıstemez?

Kızların çocğu dul adamla evleniyor ama dul olan erkek bakire hiç evlenmemiş kız istiyor neden sizce?

Güncellemeler:
adamın kendı dengınde bırısıyle evlenmesı gerekmıyormu? dul bırıyle

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ben dul olsam

bekar bir kızla evlenmem

neden ben zamanında biriyle ilk yaşamışken o neden ilki başkasıyla yaşamasın ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Merhaba Güzel insan, maalesef üzülerek bu cevabı çok net ve kısaca şöyle diyelim...

Erkekler kendilerini kusursuz bir varlık olarak görüyor ve kadınları insan olarak değil hizmetçi ve üretici bir fabrika olarak görünmesi ve bir mal gibi satın alınıp sonrada istenmediği zaman elden çıkartılacak bir şey olarak görmelerinden kaynaklanıyor...

Bir erkek olarak bundan çok utanıyorum ama Türkiye ve Muhafazar kesim ülkelerinin hepsinin zihniyeti ne yazıkkı bu şekildedir..

Not: Bunu İslam ile bağdaştırmanızı istemem çünkü islam ve Kuran kadına en çok hak ve eşitlik tanıyan bir dindir...

Sevgi ile Kal...

0|0
    1|0
    • evet bırde o gerıler dını kullanmıyormu dınle alakaları olsa barı :\

• Onlar herşeyi kendi çıkarları için kullanana en büyük zavallılardır.. Sen içini ferah tut güzel insan, eminimki seni hak edecek doğru bir insan karşına çıkacaktır..

• dul kadın dediğin kişilerinde bir yüreği var unutmaki bu dünyada ne ilk seven sensin ne son ayrılan nede son ölecek olan sen olacaksın herkes geçmişinde bişeyler yaşar bu allahın taktir ilahisi ama yok şu dulmuş yok bekarmış yok boşanmış gibisinden fikirler olursa dul dediğimiz insanlarada yaşama haklarını vermessiniz bu durumda bu yanlıştır

0|0
    0|0
  • Herkesin tercihi farklıdır, niye genelledinki.

0|1
    0|1
  • erkekler ben dahil dicem olmuyor uyuşmuyoruz hep çıtır isterler aslında kendilerinin yetersizlikleriyle alakalı bir durum genel böyle iyi bir erkek öncelikle dengini tercih etmeli yazacak çok şey var ancak kendi cinslerime hakaret etmekte istemiyorum...

0|0
    0|0
  • öyle adamlar akıl bakımından çok geride olan insanlar ve şu mantelite var '' 1. El dururken kimse binmemiş 2. eli napayım düşüncesi var malesef :S ''

0|0
    1|0
  • bende hanımını kaybetmiş biri olarak söyleyim benim için önemli olan dini vecibe lerini yerine getirmesi edepli haya ve güzel ahlak sahibi olması gerekir boşanmış bir bayan ise sebebi önemli asla yüz kızartıcı bir suç işlemiş olmamalı

0|0
    0|0
  • insan hep kendisi için daha iyisini değil daha zevklisini ister

0|0
    0|0
  • hepsimi bence yanılıyorsun

0|1
    0|0
  • işin ucunda kıyaslanmak var diğer erkekle :D

0|0
    0|0
  • seven kız herşeyini verir

0|0
    0|0
  • çeneleri hiç durmazda ondan bunamıştır oğğğ:)

0|0
    0|0
  • i*nelik yapıyo demekki adam

0|0
    0|0
  • neden ki dul kadınlar insan değil mi

0|0
    0|1
  • öküz o erkekler bir kızın daha hayatini mahvetmek için bence

0|0
    0|0
  • enayiliklerinden bence

0|0
    0|0
  • o kadarını bilmiyorum :) aman bir evlenelim de

0|0
    0|0
  • vallahi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bence öyle bişey yok. Sadece hiç evlenmemiş kızlar her zaman cazip geliyor o yüzden ilk tercih her zaman hiç evlenmemiş oluyor. Ama özellikle hiç evlenmemiş arıycaklarını zannetmiyorm.

0|0
    0|0
  • İsterler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dul kadınlar çıtırlarla evlensin napcak dul adamı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...