90'lar özlüyorum, hem de nasıl bir bilseniz, ya siz nelerini özlüyorsunuz?

90 ları özlüyorum arkadaşlar,

kıyafetlerini

eğlencelerini

müziklerini

ya daha neler neler, ya siz nelerini özlüyorsunuz?

şimdi herşey para, herşey cinsellik olmuş, insanlık tükeniyor galiba değil mi?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet.aynen ben de 90'lı yılları çok özlüyorum.arıyorum hemde mumla.neden derseniz o zamanlar bilgisayar,internet,plazma led tvler,evlerde doğalgaz yoktu,teknoloji yoktu,yollar bozuktu vs. ama insanlar sağlamdı.insanlık vardı.şimdi ise insanlık ölmüş.milletin dini imanı para olmuş.arkadaş herşey sex olmuş demiş.ve çok doğruyu söylemiş.afedersiniz insanların çoğunun aklı si...ne, a...na inmiş maalesef.namus,edep,haysiyet,onur,ahlak diye birşeyler kalmadı.insanlarımız erdemlerini ,insanlığını yitirdi.boşanmalar artıyor.yuvalar yıkılıyor.insanlarımız gençlerimiz özellikle gitgide sapıtıyor.kimin eli kimin cebinde belli değil.geleceğimiz tehlike altında.milli,manevi ve ahlaki değerlerimiz giderekten çöküyor.bazı arkadaşlara basit gelir bu dediklerim ama bugün bunları kabullenmeyen insanlar,inanmayanlar, amaaannn! deyip geçiştirenler inanın 2020 li 2030 lu yılları görürlerse şimdiki yıllarıda hasretle,özlemle arayacaklar.yazık diyorum halimize.600 yıl dünyaya hükmetmiş osmanlı devletinin torunlarının düştüğü iğrenç duruma .şöyle topluma bakıyorum evlenilecek kız kalmamış doğru dürüst.bir erkek olarak söylüyorum bunu.ama evlenilecek erkek de yok tabi kızlar cephesinde doğru dürüst.gençler kiminle yatayım,kiminle gecelik ilişki sürdüreyim,kimi düdükleyim onun peşinde.üniversiteler ilim,bilim yuvası olmaktan çıkmış.para,ihtiras,hırs,maddecilik,sahtekerlık,düzenbazlık,kolay yoldan köşeyi dönme hayali vb. insanları esir almış durumda.bilmiyorum ne yapacağız, ne edeceğiz.ben 90 lı yıllarda çocuktum.büyükte olsam yinede özlerim,ararım hep 90 ları.bugün bir dileğim olsa en başta 90lara dönmeyi isterdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 90 lı yıllarda çocuk olduğum için pek özlüyorum diyemiycem :) ancak etrafımdakilerden ,anlatılanlardan vs . öğrenmiş olduğum kadarıyla o yıllarda yaşayıp yaşlanmak isterdim :) ne kadarda masumhane yaşanıyomuş bir çok şey :) şimdi ise herşey iki bacağın arasında yazık yazık :))

0|0
    0|0
  • 90li yillarda genctin onun özlemini sanirim daha cok cekiyorsun... Suanki sorumluklarin yoktu kimse senden belki bisey bile beklemiyordu...ben özlem dolu bakmiyorum o yillara ama gülümseyerek hatirlamasini seviyorum.

Simdi hersey para ve sex demisin...para hayatimzda hep vardi aslinda o yillardada ya bi oyuncak, kitap yada bi kiyafet icin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sex yazısı geçtiği için Kategori cinsellik olmuş , benimde başıma gelmişti :)) olsun biz anladık demek istediğini ;)

0|0
    0|0
  • hakan peker, serdar ortaç, aşkın nur yengi geliyor hemen akla:)

0|0
    0|0
  • bende özlüyorum o yılları..

saymakla bitmez o yılların orjinalliği...

0|0
    0|0
  • Bence daha yeni yeni yaşamaya başlıyoruz

0|0
    0|0
  • sorunun cınsellıkle ne alakası var

0|0
    0|0
Yükleniyor...