Jelatini açılmamış kız bulmak ister herkes?

Hep sex isteriz hep kızlarla yatmak felan filan abazalık ruhu içimizde dolup resmen taşmış önümüze bir kız atsalar ne yapıcagımız belli degil :D Kendimi karıştırmak istemiyorum genelde konuşmuyorum böyle olanlar var

Öncelikle dediğim gibi kızlarla sevişmek ve onlarla güzel bir gece geçirmek isteyen insanlar evlenecegi kişinin hiç kimseyle öpüşmeyip veya el bile değmemiş olsun ister.

Ee nasıl olacak o iş?

Bekaret bizim insanımız için bu kadar çok önemliki fazlasıyla abartıyorlar bizde bekaret namustur felan yabancılarda olgunlaşmadır.

Dimi taze 0 ekmek dururken bayat ekmeği kim alır gibisinden bu düşünceye katılan veya katılmayanlardan yorumlarını alabilirmiyim?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence namus 2 bacak arasında olmamalı

sonuçta bakirsin evleniyorsun sonra kocasını aldatan onlarca tonlarca bayan var

yalana düşmeyelim kardeşlerim :D

2|1
    0|1
    • Yani kocalarını neden aldattıklarını hiç düşündünmü onlara cinsel deneyimi veremedikten sonra evli olmanın hiçbir anlamı yok onlar için. Bizim insanımız ya evlenince ilk deneyinimini yaşıyor ya da lise çağlarında :D

• sorunda burda adam otuzbir çekmekten başka birşey bilmiyorum , p*rnodan gördüklerini yaparım sanıyor , kadında kezbanlık yaptığından dolayı vermiyor , evlendikden sonrada yatak performansı sıfır:D , kadında yeni deneyimlere başvuruyor mutlu olmak istiyor sevgi mevgi yalan , ben aile ortamında adam gibi huzur bulan görmedim var diyen yalan söyler amk:D dua etsinler ortada çocuk var yoksa birbirlerini boşar herkes :D

• haha :D işte bu cevap yeter :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Oyle bir sey yok. Bir keresinde yillar evvel bir cocukla cikmaya basladik 3. gun onunla birlikte olmadigim icin beni terk etti :) Sonra Amerikaya geldim ayni sebeple tekrar terk edildim... Bunlar da Turk yani.. bakire olmayan arkadaslarim da oo evlendi coktan.

0|0
    0|0
    • Amerikada o kadar sarışın kaslı çocuklar dururken gidipte Türklerle vakit kaybedersen terkedilirsin tabikide (:

• Öyle bir algılama var ben sarışın severim kendini belli eden şu çakma olmayan sarılar harika <3 :D Esmer erkeklerin neresini seviyorlar bilemiyorum ama .D

• benim babam annem kardeslerim hepsi sarisin amcalarim kuzenlerim filan butun sarisinlar kardesim kuzenim gibi geliyor,. O yuzden sarisinlari cekici bulmuyorum. gerci en uzun sureli erkek arkadasim sarisindi istisna :) hahah

• jelatini açılmamış kızlar evet kızlar mal zaten.

1|0
    0|1
    • İşte :D Sonunda şöyle düşünen insanlar çıktı ya ne mutlu bana ya

Etrafımdaki cahil insanlara bunu bir türlü anlatamadıgım halde bide burda var bak biri aşağıda yorumlarda :D

Teşekkürler (:

• kendi bakış açıları değil çünkü çok sığlar cahiller.

• Kısmen katılıp kısmen katılmıyorum . O değilde insan hakettiği insanla olsun.

Bakirse bakire biri ile,değilse de ona göre biri ile.

1|0
    0|0
    • Düşünsene kendini bir erkek olarak.Çok ama çok sevdiğin bir kız ben bakire değilim diyor onu bırakıp terkedermiydin?

• Terketmezdim ben tabiki ama çoğunluk kabullenemiyor.Kabullenenlerde de ileride sorunlar çıkıyor .

• Ben mesela bakire olmayan bir kıza evet derim onu ne kadar sevdiğime bağlı.Ama onun bunun ağzında şöyle böyle konuşuluyorsa cidden olmaz.Bizim insanımız bu olayı o kadar büyütüyorki kızlar mecburen isteseler bile sexten kaçıyorlar korkulrına :D

• işte bu yüzden erkek düşmanıyım ! :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben hiç bir kıza elimi sürmem bakir kalırım ama evlenicegim kızında bakire olmasını el sürülmemişini isterim.. öyle bakire kalıpta herşeyi yapandan degil.. el sürülmemiş olanından.. ha ben bakir olmazsam karsımdakininde bakire olması önemli degil. sonucta hem bakireligini alıyoruz kızların hemde bakire kız arıyoruz...

1|1
    0|0
  • ben bakire kız sevmem, istemem

2|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum bakire kız = Deneyimsiz kız sana hiçbir şekilde iyi bir cinsel hayat yaşatamayacak kızdır ama toplum tarafından kötü karşılanıyor.

• toplumu boşver sen, işte bak burada görüyorsun toplumu :)

• Siteye giripte dışarda ayrı konuşan binlercesi var hepsi ikiyüzlü bunların :D

• herşey bakirelik değil

her sorun "ama ben bakireyim" diyince hallolmuyo.

0|0
    0|0
  • bakir biri olarak istemeye hakkım yok mu?

0|0
    0|0
    • Bulabilirsen bravo o zaman sana?

• Herkez aynı değil (:

Dedigim gibi bul öyle birini ve hayatta başarılar o zaman sana

Fazlasıyla yer gezdim

• takılmadan edemem dostum, herkez değil herkes

Yükleniyor...