Neler Kaybettiğini Bir Bilsen Kendini Keserdin...

Merhabalar. Şimdi bu yaz tatilde kız arkadaşlarımla dolaşırken yabancı bir erkek grubu gördük. Ama bunların tiplerini görmeniz lazım, böyle bildiğin baby face :))) Harika yüz hatları, maviş maviş gözleri, uzun boyları, kaslı vücutları, düzgün dişleri ve muhteşem gülüşleriyle resmen karşımızdalardı. Her neyse şimdi tabi ben bunları baştan aşağı incelemeye başladım. Sonra kızlara dönüp " Çok yakışıklı değiller mi? " dedim. Sonra bunlarda basmaz mı kahkahayı! Ne oldu ne bitti derken öğrendim ki bunlar gaymiş. Yani her yıl düzenli olarak geldikleri bir gay grup varmış, bizde tam bu tarihin üsütne gelmişiz. ( Tabii çok üzüldüm gay olduklarını öğrendiğimde. Sonuçta siz ondan hoşlanıyorsunuz fakat o size hiçbirşey yokmuş gibi boş boş bakıyor :(( ) Şimdi merak ettiğim birşey daha var. Acaba dünyada lezbiyenlerin sayısı mı daha çoktur yoksa gaylerin mi ? Yani ne bileyim bana gayler daha fazla gibi geliyor ama sizce hangisi ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• lezbiyenler de en az gayler kadar var.Ama Türkiyede kızlar saklıyor bu durumu.yurt dışı fena

0|0
    0|0
    • Evet batılılar almış başını gidiyor.

• Tekme tokat kovabilirlerdi :D Bayanlara pek dayanamıyorlar :D

• sen öyle san:) gay görünen bisexlere bak sen

Erkekler Ne Diyor 8

• Kaşar sayısı artıp bu kaşarlar zaman içinde ospula geçiş yapma pontasiyelleri artıyor, aynı şekilde bu artış gün geçtikçe çoğaldığı bu tür potansiyelde artıyor erkeklerinde işine geliyor tabi yediği önünde yemediği ardında. Ama hergün hergün yemek bıktırır tabi insanı. Bıkıncada başka arayışlara giriyorlar demek. Sonuç olarak kimin yüzünden böyle oldu belli değilmi.

0|0
    1|0
    • Onlara göre kendilerini kesicek bişi yok yani. Onlar için kayıp değil bildikleri bıktıkları şey zaten :) :P Amman aman bizim gözümüz doymasın ağır ağır gidelim :D

• saymak lazım boş vakti olan varsa uğraşsın ...

ama dediğin gibi gay daha fazla gibi geliyor bana da yoksa lezbiyenler kendilerini gizleyebiliyorlar da biz mi anlayamıyoruz lezler de fazla olabilir böyle düşününce

0|1
    0|0
    • Ama ne bileyim gayler daha çoktur yaa :D Off nefret ediyorum :D Kimse gay falan olmasın :D

• Bence sen az uğraşsaydın onları gaylikten kurtarırdın :) feda et kendini sonra sana teşekkür ederler

• lezbiyenleri farketmek daha zor belki de ondan dolayı sana öyle geliyor

0|0
    0|0
  • Gay sayısı daha fazla sanki.

0|0
    0|0

• sen bunları boş ver.

Yaşasın Türk erkeği diye pencereden bağır

0|0
    0|0
  • herseyın erkegı dısısı makbudur bosver bole konuları

0|0
    0|0
  • Gayler fazladır keşke hiç olmasalar.

0|0
    0|0
  • güzellerin hepside lezbiyen malesef:(

0|0
    0|0
    • Tek problem kızlar için değil anlaşılan erkeklerde kızların lez olamasından şikayetçi :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence de gaylar daha fazla.

0|0
    0|0
  • seninki bildigin puCCanin isine donmus canisi:D:Dd:D neyse ben gayler diye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Ay dimi aynen. Kitabı okuyunca ohaaa yuh aha benim hayatım falan dediğim çok oldu :D

• Evet baya demissin baslik felan ayni :D:Dd. gote gelmeleri yokmu kendimi goruyorum oturup agliyorum

• :D

• Gaylarin çok türü çitlenbiim, trolar mırolar derkene oktan geçer lezleri anasını satım. Bu arada geçmiş olsun, okurkene bir çikolata açıp yedim yazını.

0|0
    0|0
  • ahaha off şansımıza zaten yakışıklılar gay olmak zorunda mı?

0|0
    0|2
  • ne varsa gaylerde var onlar çk yakışıklı oluyorlar.Ben öylek olay kolay adam beğenmem tip olarak.Beğendiklerim:Ricky Martin gay,Tiziano Ferro gay ib tane daha vardı o da gay ama adını hatırlamıyorum.Ricky Martin gibi bir adam nasıl gay olur yaa.

0|0
    0|0
  • sendeki şans ta şansmış şekerim git bir dua okut

0|0
    0|0
    • Cübbeli Ahmet Hoca'ya gideyim en iyisi :D

Yükleniyor...