Cizgi filminde nasil böyle bir ORAL seks (ima ediliyor anlasiliyor baya) sahnesi olabilir?

1:50 den sonra

Inanamiyorum... Cocuklar icin yapilmis cizgi filmlerinde bari koymayin böyle seyler ya zaten dizilerde filmlerde yeterince var cocuklardan ne istiyorlar bence yanlis bu.
Bunlari izleyen cocuklar erken yasta böyle seyler düsünmeye basliyorlar sonra...

2|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir toplumu ha diyince ahlaklaştıramazsın bir toplumun dinini adetini örfünü elinden ha diyince alamazsın. Ama bir nesli yavaş yavaş bozabilirsin düşünün yürmi yıl önce iç çamaşırları odalarda kurutulur üzerine çarşaf atılır kurutulurdu şimdi camlarda balkonlarda fora on yıl önce yolda öpüşmek bir yana sarmaş dolaş gezenlere ters bakılırdı. Bunlar toplumları bozmak için değerleri ve yargıları yıkmak için bilinçli yapılmış şeyler işte bu yüzden evime televizyon almak istemiyorum özelliklede evliliğimin ilk yıllarında ve çocuklarım belli bir yaşa gelene kadar. Zaten bilgisayar ve internet herşeyi erişilebilir kılıyor seçip uygun olanı izletmek ve izlemek en manyıklısı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Daha ne çizgi filmlerde var böyle görüntüler

1|0
    0|0
    • olmamali bence... öpüsme tamam bir yere kadar da bu ne yani dimi

• Evet çocukları kötü etkiliyor ama amaçlari bu zaten

• haklisin...

Erkekler Ne Diyor 8

• Anlaşılacak şekilde değil, ama var elbette.
    Zaten kızın kıyafetini de gündüz vakti hiçbir varlık öyle giyemez, oradan çağrıoştıran şeyler de var.

1|0
    0|0
  • daha beterleri var ama işte naparsın.
    bambaşka bir çağ geliyo artık biz son yaşam kırıntısına tanık olan şanslı nesiliz.

1|0
    0|0
    • Beni çok rahatsız ediyor bu durum...

• eger dikkat edersen %90 cizgi filmlerde gizli cinsellikgi veriyorlar

aklina gelebilecek butun hepsinde

1|0
    0|0
  • O imayı nasıl buldun dedim

0|0
    0|0
    • Nasıl mı? Apaçık ortada baksana.

• Saçmalama ya bir çocuk izlememeli bunu.

• 5 saat sonra işlerini halletin konuşacağın tuttu şimdi, seneye gel sen, o zaman cevabını veririm

• Abartma bişey yok bide izledim videoyu zamanımı çaldın

0|0
    0|0
    • Abartmıyorum bir çocuk bunu izlememeli.

• ne çocuğu be yetişkinler için bu

0|0
    0|0
    • Çizgi film yaş sınırı yok

• 6 yaş sınırı 6nın üstü çocuk değil yetişkin mi oluyor.

• güzel kardeşim önemli olan çizgi filmin konusudur... bu paylaşımda ki bir çocuğa hitap eden ve onun anlayacağı tarzda bişey değil zaten.. sen hala şekle takılıyorsun yani çekim tekniğine

• ne alaka ya

0|0
    0|0
    • Çok alaka baksana sonuna kadar ne imalar.

• Filmdir bu. Normal çizgisi film degl

0|0
    0|0
    • Çocukların bunları izlemesinde sorun yok yani sence? Bence olmamalı bunlar...

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu yapan yabancilar zaten her tur acik film onlara gore normal turkiyede biraz daha dikkatli yayinlanmali dicem ama internet var cocuklari korumamiz cok zorlasti.

1|0
    0|0
  • Yuhh ya çocuğuma ilerde çizgifilm izletmicrm bu subliminal mesajlar yüzünden 😳

1|0
    0|0
  • İngilizcesi olan biri bu cizgifilmin büyükler için yapıldığını anlar.

0|0
    0|0
    • İngilizcem var. Büyükler için olduğu için mi 6 yaş sınırı var?

• bu çizgi filimi izledim hatırlıyorum ama hiç farketmdim

1|0
    0|0
  • illuminatinin oyunları bunlar. çoğu çizgifimlerde var özellikle Disney Channel.

1|0
    0|0
  • Lanet olsun ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...