Kapat

Cok acil imam nikahli nişanlim?

Merhabalar ben 1 aylik nisanliyim 8 senelik sevgilimle aramizda opusme dışında bisey olmadi.. şimdi nisanlandik ustelik imam nikahimizda kiyildi yani birbirimizede günah degiliz ama artk bende o işi yapmadan sarılmak öpmek vs istiyorum başa başa siz bu isleri nerde yapiyorsunz bilgisi olan var mı

0|1
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Yakınlaşmayın. Ne olur ne olmaz sabredin düğüne kadar.

0|0
    0|0
    • Bunca zamandr sabrettim yinede imzayı atmadan hc bisey yapma tabikide ama insan baş basada kalmak istiyor

• Eig için tşkler.

En İyi Kız Görüşü

• Yatak odasında oturma odasında mutfak vs nerede isterseniz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• bir kız küçüklüğünden beri gelinlik giymeyi hayal eder ve eşine gerdek gecesine önem verir tertemiz eşine namusunu teslim etmek için biraz daha sabret bence zamanında yaşa derim haklısın gençsin isteklisin ama yinede kendi işini kendin gör taki o güne kadar ondan sonra kendinden emin olarak güven içinde ne yaparsan yap bir büyüğün olarak tavsiyemdir sağlıklı mutlu kalın

0|0
    0|0
  • Bizim rıfat abinin kahve var. Eğer imam nikahı varsa onun arkada bir oda var orda yapabilirsiniz bişey demez.

1|0
    0|0
  • İmam nikahini bu ise alet etmeyin ailen cok buyuk hata yapmis artik onun karisisin istedigini yapar ona gore

0|0
    0|0
  • 8 sene oldu ve opusme disinda bir sey yasamadiniz.. Otele gidin rahat edin.

0|0
    0|0
  • nikah rahat rahat ilişkiye girin diye yapılmamıştır birlikte görünmeniz yanlış anlaşılmaması içindir biraz bekle evlenince yatak odasın da rahat rahat yaparsınız

0|0
    0|0
  • Günlük ev kiralayin ya da nisanlinin illa bekar arkadaşı vardır onun evinde olur rahat korku olmadan

0|0
    0|0
  • Biz genelde sokakta parkta bahçede yapıyoruz bazen plajda falan yani sokakta yürürken etrafına bak bankalarda dolu var

0|0
    0|0
  • Ben kız arkaadaşımın evine gidiyorum gayet normal kayınvalidem kayınpederim evde olsalarda rahat rahat işimizi görüp çıkıyoruz:) Sende dene süper oluyor.

0|0
    0|0
  • Otel pansiyon günlük kiralık ev arkadaş evi evde kimse yokken kendi evin bunuda mı biz söyleyelim

0|0
    0|0
  • bu nasil bir soru ya yalnız kalacaginiz mekan olcak ev otel v. s falan bunudami biz bulalim

0|0
    0|0
  • Abi imam nikahı mı kaldı bu devirde. Anammmm...

0|0
    0|0
  • caddede :D :D bu nasıl soru nerde yapacan

1|0
    0|0
  • eviniz yok mu

0|0
    0|0
    • Var ama aileler oluyo hep evde onlarda da bizdede yanliz kalamiyirzki

• nişanlın isterse fırsat yaratır

• selamla bu yollardan geçmiş biri olarak yazmak isterim size?

0|0
    0|0
  • günlük kiralık dairelerde

0|0
    0|0
  • uzayda

0|0
    0|0
  • Aklın varsa evlenmeden yapma. ya evlenmeden önce nisalin ölecek olursa yeni eşine ne diyeceksin

0|0
    0|0
  • evimde, arabamda

0|0
    0|0
  • Düğüne kadar sabret...

0|0
    0|0
  • Arabada

0|0
    0|0
  • Otobüsde

0|0
    0|0
  • Bu ne şimdi

0|0
    0|0
  • Nerede kıstırırsak orada yapıyoruz mincikliyoruz :)

0|0
    0|0
  • Kiralık eve gidin

0|0
    0|0
  • Dayanamiyommm artık acil yardım edin yaniyom q dostlar agdhakskdk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dügününü bekle istersen

0|0
    0|0
  • merak ettim Şu an resmi nikah olmadan imam nikahı kıymak yasak, bunu yapanlar direkt hapse girer, nikahı kim kıydı? zaten sen sevgiliyken öpüşmüşsün şimdi mi öpüşmenin helal olduğunu söylüyorsun ve günah değiliz artık diyorsun büyük tezatlık.

0|0
    0|0
    • He resmi nikah olmadan her b. k serbest ama imam nikahı kıymak yasak :d

• @BüşraMey sen bundan bunu mu çıkardın çok dar görüşlüsün :d

• bilip bilmeden ah almayın sevgili iken ikimzde yurt dışında idik

Yükleniyor...