Lezbiyenlerin erkeklere ilgisi var mıdır?

iş yerinde bir lezbiyen bayan var ve bana yakınlaştığını ve bana sürtündüğüne şahit oluyorum, bir cinsel yaklaşım olabilirmiş sizce ?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• yoktur.biseksüelse olabilir ancak

0|1
    0|0
    • acik acik da soramiyor ki insan lezmisin bisexuel misin diiye,

• aynen diyebilir.. arkadaş olarak yaklaş sırrını actıkca kendini açtıkca anlarsın :)

• öyle basit değil cinsel taciz ile suçlanmak, sakın yeni çıkan kanunların her kadına erkeğe bu türden haklar doğurduğu lansmanlarına kanıpta elin oyuncağı olmayın

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi seksueldir

0|0
    0|0
  • o herseksüel oluyo panpa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Lezbiyen değil biseksüeldir. Yani her iki cinsiyetlede ilgilidir.

0|0
    0|0
  • yoğun olarak erkeklere ilgi duymasalarda bence erkek bedeni gördükleri zaman tahrik olurlar .nede olsa daha çok zevk aldıkları bir gerçek .

0|0
    0|0
  • Uzak dur birader, maazallah bu tiplerin vibratörü falan oluyor :)

0|1
    0|0
  • sanmıyorum bisexuel ise olabilir bencede

0|0
    0|0
    • nasil anlarim ?

• kolay gelsin size umarım beklediğiniz olur

• sagolasin :-)

• biseksüelse hem erkeklere hemde kadınlara ilgi duyar. fakat lezbiyense erkeklere ilgi duymaz

0|0
    0|0
  • Biseksüeldir :) sen mezaman hem cinsine onun yaptığını yaparsan gerçek lezbiyense oda ozaman yapar

0|0
    0|0
  • peki sen lezbiyen olduğunu nereden biliyosun?

0|0
    0|0
  • iş yerindeki arkadaşının! lezbiyen olduğu kanaatine nasıl vardın?

hadi ona vardın.

bir lezbiyeni bile heteroseksüel yapacak kadar muhteşem bir erkek olduğun kanaatine nasıl vardın?

1|0
    0|0
    • yakisikli oldugumu söylemedim ve bütün is yeri de lez oldugunu biliyor ve benim onunla aramda gecen konusmayi da asagida yazdim.

sadece son zamanlardaki yakinlasmaya anlam veremiyorum, ve acaba diyorum

• bende emin olmadan bisey söylemek ya da bir harekde bulunmak istermiyorum, is yeri tehlikeli yer.

• yok yok,şu anyurtdisindayim ve burda ufak da olsa taciz ediyor kendimi rahat hissetmiyorum derse isler karisir

Yükleniyor...