Sorum lezbiyenlere ve biseksüel ilişki yaşamış bayanlara

birbirinizle öpüşürken tam olarak ne hissediyorsunuz? erkek vücudundan ziyade kadın vücudunun size daha çekici gelmesinin sebebi nedir? sürtünerek birbirinizi orgazm ettiğiniz boşalma anına yakın hisleriniz, duygularınız nedir? birbirinizi ne kadar süre orgazm ettikten sonra seksi bitirirsiniz? ve seks sonrası birbirinize sarılırken neler konuşursunuz?

dalga geçmeden, sadece lezbiyen ilişki yaşamış bayanların samimi fikirlerini alabilirsek daha iyi olur. ayrıca uzun cevaplar, en iyi cevap adına daha uygundur. teşekkürler

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadınların hatları daha yumuşak. Göğüsler, bel kıvrımları, kalçalar erkeklere göre belirgin ve tahrik edici. Ve bir kadını kadın anlar en iyi, bu yüzden çok zevkli oluyor. Bir kere sadece bedensel açıdan tatmin olmuyorsun, duygusal açıdan da tatmin oluyorsun. Erkeklerle olduğu gibi deliğe girmek, git gel yapmak derdinde olmuyor partnerin. Birbirinizin vücutlarını çok iyi tanıyorsunuz, bu yüzden hassas noktaları da biliyorsunuz ve bu sayede tatmin etmek ve tatmin olmak kolay oluyor.

1|1
    0|0
    • öncelikle açıklayıcı cevabın için teşekkürler. sanırım kadın vücudunun cazibeli ve çekici gözükmesi, sadece erkek gözüne has bir durum olmasa gerek. yani kadın vücudu sahip olduğu kıvrımlarla o kadar tahrik edici ve hoş duruyor ki, buna kadınlar bile tıpkı erkekler kadar çekici ve tahrik edici buluyor olmalı? aslında erkekler için dediğin gibi, bir çocuğumuzun seks anlayışı maalesef girip çıkmakdan ibaret, oysa kadınlar sevişmeyi daha doyurucu ve lezzetli buluyor. erkeklerin aksine ben de öyle.

• inan senin gibi açıksözlü biriyle sohbet etmekte öyle. o zevk bana ait :) umarım bu samimi sohbet daimi olur, mesajını hevesle bekliycem. iyi akşamlar.

• tekrardan merhaba, nasılsın? :) verdiğim adresde aktivasyon sorunu oluştuğu için artık bu adresi kullanıyorum erkekce_lugat@hotmail.com diğer adrese mail gönderdin mi bilmiyorum ama eğer dilersen buna mail gönderebilirsin. görüşürüz :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...