"Eşcinsellik hastalıktır" diyenler, hastalık olmadığının 70'lerde kanıtlandığını bilmiyor musunuz?

cahilce kulaktan dolma yorumlar var. eşcinsellerin tedaviye ihtiyacı yok ama homofobiklerin var.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• iki ırk vardır kadın ve erkek ortası yoktur.. pompei şehri eşcinsellik nedeniyle helak edilmiştir. şimdi kızacaksınız ama kişinin eğilimi var ise homoluğa ben eşcinselim diyip işin içinden cıkamaz. özellikle eşcinsel olup işi ticarete döküp kolay yoldan para kazananlarıda unutmamak gerek. o nedenle aklınızı başınıza alın bir psikoloğa görünün. benim görüşüm budur. zaten az ilim kitabı okursanız nedemek istediğimi anlarsınız.

0|3
    0|1
    • sen gorun psikologa, benim ihtiyacim yok.. bilim dunyasinda escinsellik hastaliktir diyene gulerler. hastalik olmadigi kabul edilmistir psikiyatri birligi tarafindan.

• zoruma gitmesi icin gercek olmasi lazim. bilim aksini soyluyorsa neden zoruma gitsin.

• aynı şeyi söylemişim bende ortası yoktur psikoloğa gidin diye bilim herşeye care bulamaya bilir onun için hak kitabımıza bakarakta sonuça ulaşabiliriz. bilginize..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• eşcinsel olan bir kişi eğer yanlış olduğunu biliyor ise ve kendini tamamen eşcinsel olarak kabul etmiyorsa kensinin tedavi olmasına gerek yok .kendisi istedikten sonra dönülebilir bence .bence beyinde biten bir durum .ama eşcinsel olarak yaşamayı tercih eden bir kişiyede saygı göstermek gerekli .

1|0
    0|0
    • tedavi diye bir olay yok. bozukluk yok ki tedavi olsun. dogal yonelim. amerikan psikiyatri birligi. oku. hastalik diyen doktora gulerler.

• cahilsin, bu isler bencelerle olmaz.

• kardeş size herzaman anlayışlı oldum .guygularınıza her zaman saygı gösterdim .fakat ben diliyorumki biraz da olsa kendine dikkat etmen .istedikten sonra insanın yapmayacağı bir şey yoktur .siz kabul etmişsiniz ve bu şekilde yaşamayı tercih etmişsiniz .daha çok konuşmak isterim ama burası çok müsait değil konuşmak için .

• eskiden bir hastalık olduğunu düşünürdüm fakat şu an hastalık olmadığını düşünüyorum.

çünkü hastalık olsa Allah leşcinsellere nahlet etmezdi.

eşcinsellik zarar verici bir seçimdir.

0|0
    1|0
  • kardeş ne düşündüğümü tam olarak anlamak ister isen e mailini verirmisin

0|0
    0|0
  • homofobiğim tedavide istemiyorum mutluyum böyle

0|2
    3|1
    • o zaman tedaviye ihtiyacin oldugunu anlaman icin psikolojik destek lazim.

• tabi psikolog kardeşim çocuklugumuza inersek taciz gibi şelere maruz kaldığım için olabilir mi acaba sorunu çözdük heralde herkezin kendi tercihi saygı duymaksa eyw ama konusurumda ama sevmiyorum

• sen neden bu konusla ilgileniyorsun ki ?

0|0
    0|1
  • O zaman ben homofobiğim sende i*nesin öylemı :)

1|2
    1|3
Yükleniyor...