Kız arkadaşımla birlikte olurken yanlışlıkla Anal ilişki yaşadık benim ondan sora penisimde yanma oldu ne yapmam lazm?

Kız arkadaşımla birlikte olurken yanlışlıkla Anal ilişki yaşadık benim ondan sora penisimde yanma oldu ne yapmam gerekiyo neden böyle bişiy oldu normalmi korunuyoruz ikimizde bu arada ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorm doktordanda utanıyorm

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR SORUN YOKMUŞ GİTTİM DOKTORA PREZARVATİF OLDUĞUNDAN BİŞİY OLMAMIŞ :) YIRTTIM ZATEN OGÜNDEN BERİDİRDE AĞRISI YOK O ANDA AĞRIMIŞTI YANMA OLMUŞTU DOĞALMIŞ YANİ Bİ ANDA OLUNCA BÖYLE OLMASI

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• bakmiyonmu girdigin delige

0|1
    0|0
    • kayganlaştırıcı sürünce hızımı alamadım ne yapıym bianda oldu

• enfeksiyon kapmissindir jiinekologa git, bol su tuket

• tamam

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ayvayı yedin olum. Bizim bir arkadaş vardı aynı senin gibi pıttığa nişan alacam derken kaydırıvermiş yanlışlıkla dübürden girmiş. Ertesi günü hastaneye zor attık. Doktorhemen ameliyat dedi. Ameliyattan çıkıncada sol taşağı iltehap kapmış almak zorunda kaldım arkadaşınıza artık kısır olduğunu alıştıra alıştıra söyleyin dedi. Biz de konuyu şöyle açtık: Ramazaaaan-efendim- Sen kısır seversin degil mi?- evet noooldu- oh oh ne iyi zaten sende kısır olmuşsun

0|0
    0|0
    • Şanslısın git bir kupon yap.

• hahahhaha

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlışlıkla nasıl oldu o:)

0|0
    0|0
    • hızımı alamadım :) diyelim

• onun yanlıslıgı mı oluyormus

0|0
    0|0
    • oluyor muş bende yapına öğrendim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kondom varsa sorun yok.

0|0
    0|0
  • penis kanseri oldun mikrop kaptın kangren oldu

0|0
    0|0
  • nasıl bir yanlışlık mk..

0|0
    0|0
    • kız arkadaşım yok birlikte olurken gözlerime bak dedi bende o anda öyle oldu sora bir anda çığlık atınca ne yapmam lazm yardım edin nolur bişiy varmıdır

• yanlışlıklamı

0|0
    0|0
    • olamazmı abi yapdık bir hata çözümü ne fikir verin

• karıştırmadım yaa kayganlaştırıcı sürdükten sora gir çıkar yaptım bianda hatlar karıştı

• dengen bozulmuş)) hahah bakmasaydın kekşe

• Acı yemiş sanırım arkadaşın 😀

0|0
    0|0
  • 2 liralık benzin al dök üstüne çak kibriti. Aklı başında kimse yok mu burada seçmenisiniz :Dddfnfkf

0|0
    0|0
  • O yanlislik nasil oldu cok merak ettim. Biz o daracik delige girmek icin akla karayi seciyoruz. Ya seninkinin delik baya genis hissetmedin :) ya da seninki bamya :)

0|0
    0|0
    • hahahahha valla prezarvatifin üstüne kayganlaştırıcı sürünce :) oluyor

• Bokun içine sokarsan idrar yolları enfeksiyonu da olursn, mantar da kaparsn :) git doktora

0|0
    0|0
    • prezarvatif vardı yaa :) okadar değil

• haahhaha ne kesmesi

• Olsun biyonik çük yaparlar :D

Yükleniyor...