Biraz uzun ama fikirlerinizi ihtiyacım var bir taraftan çok istiyorum bir taraftan ahlak dışı geliyor ne yapmalıyım?

Alti sene önce 18 yaşımdayken fazla filolarından kurtulmak için spora başladım 6 ayda kilolarimi verdim daha sonra sporu birakmadim geliştirdim bu süreçte yanımda olan hocam la bir samimiyetimiz oldu arkadaş olduk yeri geldi sırdaş olduk onun bin ilişkisi vardı biteli 8 ay oldu benimde 4 yıllık ilişkim 5 ay önce bitti geçenlerde gece 11 de hocam beni aradı cikamazmisin dolasalim biraz diye çıktım manzarası olan bir yere gittim biraz konuştuk derken durup dururken yüzümü çevirip öpmeye başladı bende karşılık verdim derken elleri göğsümde gezinmeye başlayınca durdurdum neden ilimizin de ihtiyacı var ikimizede iyi gelecek filan dedi bende eve gitmek istiyorum dedim ısrar etmedi evime bıraktı dün mesaj attı sen beni istiyosun tutkuyla opustun benimle dedi ya çok istiyorum kesinlikle istiyorum hatta onunla sevişmeyi deli gibi istiyorum ama hazır değilim ne yapmalıyım ufaktan baslamalimiyim yoksa ertelemelimiyim kafam çok karisik

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle, cevapları sadece sizde olan sorular sormalısınız kendinize. Gerçekte ne istiyorum? Bitmiş ilişkilerimizden sonra yaşadığımız bir boşluğun çekimi mi, ya da özlediğimiz heyecan mı bu? Doğru insan mı? Gerçekte ne hissediyorum? gibi.
    Ama en önemlisi acele hiçbir şey için acele karar vermemek gerek. Bu güne dek paylaştığınız her şey, belki de sadece arkadaşlıktı. Bu paylaşımlar sırasında elbette yeterince tanıyor olduğunuzu düşünebilirsiniz. 6 yıl birileri hakkında karar verebilmek için yeterli bir süre elbette ama. Doğru arkadaş her zaman doğru sevgili anlamına gelmez. Size önerim sınırlarınızı koruyarak hem o'na hem kendinize zaman tanımanız. Birbirinize bir fırsat vermeniz. İşin ahlaki yönünü bırakın bir tarafa. Siz ve O hisleriniz konusunda yeterince emin olduğunuzda, birbirinize güven duyduğunuzda, zaten yaşayacaklarınızın önünde hiçbir şey durmayacaktır. Önemli olan yaşadıktan sonra pişmanlıklar duymamaktır. Sonrasında incinmemek, incitmemektir. Biraz uzun oldu ama. Kısacası aceleye gerek yok. Önce imin olmak gerek. Sevgiyle kalın. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Şimdi bacım burada önemli olan senin nasıl istedigindir. Örnegin normal insanlar gibi mi istiyorsun mesela şöyle ''Aaaah aaah keşke koca tırrikli bir sevgilim olsada bana biraz kaysa'' gibi mi yoksa anormal şeyler mi istiyorsun mesela şöyle ''Hadi bebegiiiiim becer beniiiiiiiiii dal içimeeeee boşal yüzümeeeee ağzıma gazını çıkartıp suratıma işeeeee'' gibi şeyler mi istiyorsun. Önemli olan odur yani.

0|0
    0|0
    • Normal şeyler istiyorum tadında şeyler :)

• O zaman sana psikoloji dersinden öğrendigim meşhur id ego ve super ego uclusunden ornek vereyım. İd senin arzuların ve isteklerindir özellikle dünyevi istekler (para, seks, tatil yapmak, makarnanın üstün dondurma yemek vs vs) super ego vijdanındır. Ego ise sağ duyunun ve mantığın karışımıdır. Örnegin çok yakışıklı bir erkek gördün ve oracıkta üstünü başını parçalayıp ırzına geçmesini istedin. Bunu sana isteten şey id'indir tam anda super egon yani vijdanın seni uyarır ''Hayır pis rospu öyle her istediginin altına yatamazsın çabuk o çocuktan gözlerini ayır seni terbiyesiz'' der. İşte tam bu noktada devreye ego girer ve arzularınla vijdanının arsını bulur. Der ki ''Zina yapamazsın ama madem bu çocuğun seni becermesini çok istiyorsun o zaman o çocukla evlen. Hem istedigin kadar düzüşürsün hem de zina yapmamış olursun'' der. Sende bir orta yol bul 5 dakkalık zevk için kendini kepaze etme. Basit kız olup kendini kullandırtma.

• sonuçta diyebilirsin benden daha iyileri verdiye ama olan senin namusuna olur sonuçta gençsin sporagittiğine göre fiziğinde güzeldir paha biçilmez ziynetini teneke parçasına çevirme derim seni seviyorsa gelsin istesinler şeyan sana herşey yaptırır nefsinin zlmunden ALLAH a sığın derim yazık etme 5-10 dakikalık zevk için deymez çok sıkışırsan kendi işini kendin gör ufak ufak başlamalımıymıyım derken ırspılığamı otur sakin kafayla ne dediğini düşün amacım kırmak değil yol göstermek selam ve dua ile kalın

0|0
    0|0
  • Ee soyle hayvanligin luzumu yok biraz agirdan alalim de

0|0
    0|0
  • Senin bileceğin iş bu daha duygusallık olmadan birden bu aşamaya girmeniz çok yanlış. siz işi aslından hocan işi direk arzulara bırakmış hiç mantıklı değil cinselik için birlikte Olacaksınız o ayrı.

1|1
    0|0
  • Öyle insanları sevmiyorum, amacın orada senin spor yapıp gelişmek, sana öğreten kişi olması lazımken başka bir şey öğretiyor. Amacı öğreticilik değil sapıklık. Sen çok yüz vermişsin belli. Sen ona kuyruk sallamış olmasan gelipte bunu sana yapmazdı, seninde niyetin bozuk.

0|0
    0|0
    • Ben diyorum ki 6 senedir tanıyorum artık hocam dışında arkadaşım sirdasim diyorum sen daha ne diyosun

• 10 yıldır tanıdığım yakın iş arkadaşıma böyle bir garip davranışta bulunmadım. Bunda açıkça belli sen niyeti bozmuşsun

• İçinden nasıl geçiyorsa öyle yap

0|0
    0|0
  • seviyorsan ver kurtul bence

0|0
    0|0
    • Onu çok iyi tanıyorum hem fiziksel hem karakter bakımından dört dörtlük adam düşününce birine verecekse ona veririm ama doğru zamanmi

• ver sen o adama ver.

• o mesajı atacak cesareti bırakarak ayrılmıssın o gece demekki. ee bu da demek oluyorki sevişeceksin. ama süreci uzat biraz ki daha cok istesin. Bari değsin yaptıgına.

0|0
    0|0
    • Dedimya çok istiyorum ama korkuyorum

• Yokluktan olabilir

0|0
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0
  • Kesinlikle seningibilerden nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • Pardon ama anlayamadım nefret edecek ne var simdi

• Kendini kullandirtma derim ben. İleride pişman olacağın şeyler yapma bence.

0|0
    0|0
  • ahlak duşı ama zevkli

0|0
    0|0
  • sakın yapma evlen o zaman

0|1
    0|0
  • ufaktan başla istiyorsun baksana

0|0
    0|0
  • Bence sen Elizabeth e devam et ilerde sıkıntı yaşama

0|0
    0|0
  • Neyi ne zaman istiyosan o zaman yapp

0|0
    0|0
  • Vay arkadas :)..

0|0
    0|0
  • biraz daha ertele sonra başla

0|0
    0|0
  • Bakiremisin bilmiyorum amma öEl hazırlan sıtadışı bir şekilde prensesler gibi iyi bir gece yaşa ve yaşat sonra ara ver uzun uUn düşünmek için ilikiniz cinaellik üErine kurulu olmasın yine hayal kırıklığı yaşama derim.

0|0
    0|0
  • Bakireysen temkinli yaklaşmalısın ama eninde sonunda olabilir orası ayrı sende bu istek arzu olduktan sonra eğer değilsen zaman kaybı neyi bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen git ver

0|0
    0|0
  • Vericenmi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bir anlık bir istek bu

0|0
    0|0
  • Eğer güvenip istediğin biriyse bir raddeye kadar gidebilirsin. Ama tamamen ilişkiye girme derim ben hele ki bakireysen

0|0
    0|0
  • Başla. Niye engelliyorsun ki. İkiniz de yalnızsınız

0|0
    0|0
  • O seni sevmiyorum. Aç kurt gibi saldirmiş sadece. Aklını başına al.

0|0
    0|0
  • eger onunla ilişki yaşarsan cok pisman olursun sen onun icin elinin kiri olursun düşünsene senden başka kac kiz geliyo oraya kac tane kiz götürüyordur sninle evleneceğini falan dusunme hem ahlaki açıdan cok yanlis ve hayatinin kararmasina neden olma ulasilmaz olki pesinde koşsun teslim etme kendini. sınırlarını koy ileriye gecemesin. emin ol ki değerli olan sen olursun.

1|0
    0|0
  • O seni sadece bir amac gibi goruyor. Yazik etme kendine

1|0
    0|0
    • İnan sadece amaç için olsa o kişi ben olmam bende çok daha iyileriyle olur yani

• Iyi bir amac icin gormedigi icin seninle birlikte olmak istiyor zaten. Yazik etme deymez

• Zaman iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...