Neden böyle oldu?

gecen hafta kocamla iliski yasasdikdan sonra dogumkontroll hapi aldim.
bir hafta gecdikden sonra ucgundu kan gelmeye basladi. ama adetim 13 nde gelior.
adet kani degildi bir tuhafdi kip kirmizi bir reng ve akmayan bir kandi ne oldunu bilen var mı .
hic boyle bir sey oldumu sizde

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ertesi gün hapı mı aldığın?

0|0
    0|0
    • ya iliskiye girdikden sonra alabiliorsun ya hap. turkcesinin ismini bilmiorum hani bikere yanliskla bisey olursa alabiliorsun.

• Evet dun doktora sordum hapin etkisiymis yorumlariniz icin tsk ederim

• rica ederim. sorun olursa sorabilirsiin her zaman.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor, doğum kontrol hapı mı kullandınız yoksa ertesigün hapı mı?
    Doğum kontrol hapı, düzenli kullanıldıktan sonra etkili sonuç verir, ilişkiden sonra kullanılması efektif bir sonuç sağlamaz, ancak şu ara satılan "ella" denen hap koruyucu olabilir.

Doğum kontrol hapı, bıraktıktan 2-3 gün sonra adeti tetikler, bu da sizin adet döneminiz olmadığı ve bir kere kullanıp bıraktığnız için "adetimsi" bir olayı tetiklemiş.

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşımda yeni kırmızı iç çamaşırı aldığında biraz rengi çıkmıştı çamaşırın, onu kan sanmıştı. O da bunun gibi olsa gerek

0|0
    0|0
  • burdaki görüşlerin hepsi seni yanlış yönlendirebilir dönüşü olmayan bir yanlış yapabilirsi.
    Uzman bir doktora git bence. sonra keşke deme.

0|0
    0|0
  • Doktora git cevabi o verir

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı ilişkiden sonra alınan bir hap değil, düzenli kullanılması gereken bir haptır.

doğum kontrol hapı da ertesi gün hapı da hormonal dengeni bozduğu için farklı tarihte kanaman olması olağandır.

0|0
    0|0
  • Bırakın bu hapları ya

0|0
    0|0
  • aradığın bilgiye ulaşamadık, bri doktora görün nolur nolmaz

0|0
    0|0
  • çok yapmışsınız tahriş olmuş

0|0
    0|0
  • Al tuvarlarla ak vurlar kavga etmliş al yuvarlar malup malesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya benim bildiğim kadarıyla döllenme olduktan sonra 15-10 gun sonra bir kan çıkışı oluyor vücutta ama korundaysanız bilmiyorum inan ki

0|0
    0|0
  • Ya düzenin bozulmuştur ya da daha farklı bir kansa yerleşme kanaması olabilir hemen bir test yapmani öneririm

0|0
    0|0
    • Yaptim test negativ cikdi hamile degilim doktora gidim doktor dediki iliskiden sonraki haplari insanin hormanlarini degistiriormus yani korkulcak birsey yokmus

• Olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...